Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ciekawy pomysł na TT do zrealizowania za około 10 lat:P

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    ciekawy pomysł na TT do zrealizowania za około 10 lat:P

    hmm przeglądając ludzkie wyczyny nasunąłem się na taki projekt:
    Golf V8 rwd - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
    hmm w golfie jak to w golfie pomysł super itp ale to nadal golf który jest 5 drzwiowym małorodzinnym autem i średnio do niego pasuje to ale do naszej TT....hmm niczym ferrari:P oczywiście silnik byłby np taki:
    AUDI RS6 4.2 BI-TURBO 505PS SILNIK (1596876095) - Aukcje internetowe Allegro
    zrobić to na rwd podnieść mocy jeszcze troszkę i hmm co tu dużo mówić było by pioniersko:P
    lecz do takiego projektu potrzebne było by około 50 tys na jakiś tam dobry początek garaż z przynajmniej kanałem ale raczej podnośnikiem duuuuuużo czasu i sporo chęci(to bym zapewne miał) więc niestety pozostaje to w sferze marzeń ale nie ukrywam że coś mi w głowie odbiło oglądając tego golfa i może może kiedyś będę panem w średnim wieku z dobra pracą i dużą ilością czasu po pracy...to wtedy bym wrócił do tego wątku hehe
    a w ogóle jak Wam się pomysł podoba? no i oczywiste ze była by to zabawka ale myślę że całkiem fajna:P

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Z przodu nie ma szans na upchnięcie tego silnika w TT? O ile projekt jest super to nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi którzy wydają ogromne pieniądze na tuningowanie golfa 2ki czy 3ki.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Przy takich modach chodzi o mase W środe oglądałem budowanego Golfa I VR6T z silnikiem od Szymona, a na stanowisku obok, bodajze stare Polo w pikapie z 1.8T
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no tak ale z takim golfem to tak nie obrażając nikogo będzie troszkę(cytat Arttura) jak z gównem przyczepionym do rakiety...będzie bardzo szybkie ale to wciąż gówno:P tylko żeby nie było że obrażam golfa :P ale wizje moich zabawek to raczej takie które są ponad przeciętnie szybkie ale i wyglądają dlatego pomysł z takim golfem według mnie ciekawy itp ale wygląda jak wygląda a w TT można by zrobić lekkie szybkie auto i w dodatku które by przyciągało oko...ale to taki tam sobie luźny pomysł bardziej sfera marzeń...ale kiedyś dawno temu TT była marzeniem ....tak samo jak big T jakiś czas temu a raczej też powoli się to spełnia więc kto wie.....

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    V8 będzie za duże na przód Ja robił bym jednak na V6 Bi T
    Jeżeli myślisz o zmontowaniu go na tył to powstaje kupa problemów, po za tym lecimy z wagą, więc pomysł na V6 Bit zakuty i mocne suszary jak najbardziej, jestem za, pogadać pożna bo od słowa nie daleko do czynu
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm a ja bym zrobił coś totalnie hardcore czyli bardzo mocne v8 za plecami napęd na tył...zapewne bardziej kłopotliwe ale jakże oryginalne...ciekawe czy na świecie ktoś takie coś ogarnał:P może Arttur coś tam u siebie widział? bo Amerykańce mają różne pomysły:P

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Nie przepadam za golfami, ale ten ma dźwięk jakby zeus gromowładny płukał gardło gwoździami jest moc

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pomysł może i ciekawy i na pewno ambitny i bezapelacyjnie autorowi należy się uznanie , nie mniej jednak oceniając to wg moich kryteriów to już nie za bardzo
    Jak dla mnie auto musi wyglądać i jednocześnie przyzwoicie wymiatać zachowując przy tym komfort użytkowania na przyzwoitym poziomie .
    Oczywiście przy założeniu że ma to być auto do ulicznej jazdy na co dzień a nie tylko zabawka do upalania po torze lub na 1/4 mili .
    Gdybym miał już robić coś po to aby pokazać oryginalny projekt to prędzej wrzucił bym do przodu jakieś nowoczesne V8 ( z GM choć by ) z aluminiowym blokiem ( waga podobna do 1,8T ) i do tego 2 turbiny .
    Jeśli bawić się w pakowanie do tył to tylko po coś tak spektakularnego jak V10 T (a w zasadzie TT )





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no v10 z rs6 jest kozackie...ale ogarnięcie tego nowego silnika i jego 150kg kabli!!! mnie po prostu przeraziło...ale poczekamy zobaczymy jak wyjdzie to chłopakom ze sportsmile :P no i ciekawe jak by się takie tt prowadziło z centralnym silnikiem i napędem rwd:P

  10. #10
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    S4 5.0 TFSI niestety w tym sezonie nie wyjedzie, więc przyjdzie jeszcze troche poczekać.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


Podobne wątki

  1. Ciekawy zderzak
    Przez Pawel w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-03-2014, 16:13
  2. Pomysł dla lubiących neony, ledy, diody
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 22:22
  3. Pomysł na tablice indywidualną - pomóżcie
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 19:49
  4. Pomysł na wzmocnienie seryjnych rur turbo
    Przez Limbo w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-04-2011, 10:57
  5. Pomysł
    Przez ICE w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 12:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •