U siebie jakiś dłuższy czas temu dorabiałem zaślepkę potem koledzę w leonie , nasz forumowy kolega poprosił mnie o dorobienie więc zrobiłem 2 :P jedną na zapas jak by ktoś jeszcze potrzebował:
Nazwa:  Zdjęcia-0696.jpg
Wyświetleń: 848
Rozmiar:  99.1 KB
jest to cały zestaw plug&play czyli po usunięciu systemu n249 i n112 mamy niedziałającą pompę SAI i Combi valve, jeśli będzie on nieszczelny do spaliny bedą się przedostawały pod maskę(ktoś miał taką sytuację u nas na forum) więc najlepiej pozbyć się tych zagracaczy z pod maski które już nie spełniają żadnej roli i można to wszystko odsprzedać za około 300zł.
Zaślepka jest z kwasówki odpowiednio oszlifowana z jednej strony aby idealnie dociskała oryginalną uszczelkę która jest przy zaworze(należy ją użyć) i żeby nie było mikro nieszczelności. Więc daję dożywotnią gwarancję na produkt:P do tego nowe śrubki ze szczeliwem do gwintów wurth i jeszcze na wszelki wypadek podkładki w tym sprężysta więc wszystko na 100% pewne

koszt takiego "zestawu" to 35zł jak by ktoś chciał i ten z fotki mam na stanie :P

oczywiście jeśli macie w planach wywalanie tego ustrojstwa to możemy zrobić grupową zbiórkę