Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 84

Wątek: Nowy sezon nowe buty dla TT

  1. #16
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Są jeszcze ASA LM. ponoć na licencji BBS, pełno tego na Allegro, myślę że Dotz to dobra firma te Dare to fajans, lubią pękać same z siebie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #17
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    V: glos na Dotz Hanzo - "PIMPerskie i krzykliwe - zwrocilabym na nie uwage jako kobieta..." Dotz Mugello - "zwykle, jak dla mnie nic szczegolnego"

    M: glos na Dotz Mugello - "imo bardziej klasyczne" , Hanzo fajne i krzykliwe, ale nie jestem przekonany, czy pasuja do TT

    ps od V:
    propozycje Maxvibe... "ladne, ale widac, ze drogie..."

    "Love Them BOTH" - M.

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no te Dare LM są na allegro nówki za 1800zł w 19 cali więc wcale mnie to nie dziwi...moje to w sumie zupełnie inna bajka więc jak na razie jestem bardzo zadowolony, dużym minusem ich jest to że są to 19tki (ale też i dużym plusem dla wyglądu) i kręcą się zdecydowanie wolniej niż małe brzydkie 16tki
    powiem tak, teraz jak bym miał jeszcze raz kupowac to głównie bym się kierował wagą felg(wtedy też się kierowałem i kupiłem lżejsze od fabrycznych 17tek o 2kg pomimo że rozmiar to 19) ale wiem że można było by jeszcze niżej zejśc ;/
    18tka to pośrednik pomiędzy dobrą wagą bo są sporo lżejsze a jeszcze nie są zamałe chociaż z rantem będą wyglądały na mniejsze, jak zobaczylem Michała 19 to myślałem że to 20 bo taka wielka a ja mam przecież to samo...
    dotz Mugello na fotkach bardzo mi się podobały i takie ojcu doradziłem lecz w 16 calach nie robi to na mnie żadnego wrażenia więc nie wiem czy w 18 będzie zupełnie innaczej, ale myślę że tak więc jeśli faktycznie ważą 8 kg to będzie to dobry wybór, podróbek bbs le mans jest masa i są pewnie takie jak te wyżej więc odradzam no chyba że kupisz coś lepszego
    ja jak swoich szukałem to brałem pod uwagę Rial daytona ( nasz kolega takie ma ) oz Futura i generalnie jakieś z parapetami i skręcane:P ale tylko lepszych marek no i oczywiście używane lecz w idealnym stanie bo za nówki dobrej firmy to ceny zaczynają się od 6-7tys(mowa o skręcanych) ale na allegro jest troszkę fajnych felg tylko niestety głównie w rozstawie 5x112

    ---------- Post dodany o 13:22 ---------- Poprzedni post z 12:35 ----------

    to co znalazłem na szybkiego:
    Ładne Felgi 18" RIAL + opony letnie (1617653656) - Aukcje internetowe Allegro
    OZ RACING SUPERLEGGERA III częściowe BMW BBS RS RC (1607870740) - Aukcje internetowe Allegro bez dystansu się nie obejdzie ale wygląd...ach...
    BBS LM 18''(NIE RC,RS,RM,FUTURA,HARTGE) (1613958090) - Aukcje internetowe Allegro
    tych felg chyba nie trzeba przedstawiac i jak by się okazało że ich szerokośc to 8 cali to chyba bym je kupił hehehe a może innaczej ( po sprawdzeniu różnicy wagi jak była by duża różnica) to na pewno bym się zamieniał:P a swoje bym pewnie chciał sprzedac ale te koła to 9 cali przód i 11 tył z et 15 i 25 więc auto zrobiła by się totalna formuła heheh bo jak je zobaczyłem to od razu zadzwoniłem się zapytac co i jak ale niestety, a może i stety to kupe kasy by poszło;/
    Skręcane felgi RH ZW3 8x18 KOMPLET DYSTANSY OPONY (1609065969) - Aukcje internetowe Allegro też dobra marka tylko te mają zamały parapet:P
    FELGI BBS 18 CALI BMW KOMPLET (1607226103) - Aukcje internetowe Allegro tutaj są te darle chyba i już widzę że nawet mają inne kształty niż bbs lemans i te moje;/ oczywiście takich nie kupuj:P
    SUPER BBS 18 CALI ŁADNY WZÓR SAM ZOBACZ ! (1596637286) - Aukcje internetowe Allegro te po wypieszczeniu bedą ładne lecz należała by się im renowacja
    a jeśli chcesz nowe dobre koła to kup te:
    Felgi BBS CH 18" AUDI SEAT VW SKODA MERCEDES (1575882394) - Aukcje internetowe Allegro
    cena jest w miarę przystępna jak na nowe felgi takiej półki....
    albo takie używki:
    Felgi BBS CH 18" 5x112 AUDI VW (1603222113) - Aukcje internetowe Allegro
    ja bym je brał bo cena jest kozak:P
    ogólnie to poszperaj na allegro...ja bardzo długo oglądałem koła i przyznam się że zanim kupiłem auto to już oglądałem dlatego wiedziałem co chce kupic:P
    ale tak teraz mi szkoda że te oryginały BBS LM są takie szerokie(( pewnie bym zrobił zamianę ale cóż....

  4. #19
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    W zasadzie to już wiedziałem czego chce, tak bynajmniej mi się wydawało, powiem wam, że jak by były jakieś tam 17, to wybór był by łatwiejszy, bo każde wyglądały by kozacko, ale mając s-line jest ciężko z wyborem, bo wiadomo że chciało by się polepszyć, a nie pogorszyć, bo te felgi bardzo ładnie leżą w TT i ciężko jest coś znacznie poprawić.
    Generalnie to chciałem coś z polerowanym parapetem, ale rant jednak pomniejsza optycznie koło, a 19 odpadają, więc poszukiwania trwają.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #20
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Mi akurat S-line w TT nie leżą. Miałem takie w A6 i wg mnie ładniej prezentują sie własnie na większym aucie, ale to kwestia gustu.
    Te ostatnie BBS CH za 2500zł to niestety chinole, których teraz pełno :/
    Nie wiem czy to co zaproponuje przypadnie Ci do gustu. Mocno zastanawiałem się nad nimi, zanim kupiłem te co mam. Koło jest zacne i optycznie powiększone dzieki ramionom zaczynającym się przy brzegu felgi i schodzącym do środka. No i oczywiście niezła cena
    Rondell 0204
    http://www.wheelmaschine.de/autos/To...esign02045gsl/
    Ostatnio edytowane przez wowo ; 16-05-2011 o 17:50
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  6. #21
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Felgi BBS CH 18" 5x112 AUDI VW (1603222113) - Aukcje internetowe Allegro
    ja bym je brał bo cena jest kozak:P

    Cena kozak dlatego sądze, ze nie możliwe aby były prawdziwe to są raczej podróby. 4700 to najtaniej jakie widziałem za 4szt. nowe.
    I don't have dreams, I have goals.

  7. #22
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no pewnie tak...bo te napisy co są to chyba nawet co innego napisane jest...tak je wrzuciłem na szybkiego ale cena też mi się podejrzanie niska wydała:P odnośnie tych co wowo pokazał to podobne do tensor i całkiem ładne :P

  8. #23
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    co do rozpoznania Oryginalne (z mniejszym rozstawem np. 5x100, czyli bez dziur między śrubami) Oryginalne (z większym rozstawem np. 5x112 z dziurami między śubami) ORI BBS LM: REPLIKA DARE LM co do tych to Felg BBS CH 18" 5x112 AUDI VW (1603222113) - Aukcje internetowe Allegro replika,cena no i brak odlewu przy wentylku a co do wagi felg można sprawdzić WheelWeights.net - Database of Wheel Weights
    Ostatnio edytowane przez lambo ; 16-05-2011 o 20:59

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    dziś zaparkowałem sobie obok GTSa i porónywałem jak by to pasowało do tt i powiem że ten styl mi się podoba lecz na allegro same podróby, może ktoś zna dobrą firmę prodkującą podobną felgę
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 16-05-2011 o 21:40
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Żuczek jak dla nas najlepsze klasyczne o Porsche Turbo,"piątki"

  11. #26
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Widzę że znana i dobra RH firma robi podobne i calkiem fajne

    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #27
    Awatar BombeiusZ
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    258
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    117
    Rzuć okiem na ten link, różne felgi na naszych TT
    The TT Gallery | The largest Audi TT Gallery on the Web, with Audi TT Pictures, Audi TT Wallpapers, etc

    Osobiście u siebie mam BBS CH repliki i jestem zadowolony z wyglądu.
    Ostatnio edytowane przez BombeiusZ ; 17-05-2011 o 00:34
    TT Quattro - Stage 1

  13. #28
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Fajna galeria
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #29
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    No ciekaw jestem co wybierzesz dla swojej niuni

  15. #30
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No widzę że propozycje odbiegają coraz dalej od oryginalnego dylematu , w sumie można tak w nieskończoność bo każdy ma inny gust i będzie proponował co innego

    Ja też jestem ciekawy na co finalnie padnie wybór






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Nowy silnik, nowe logi, nowe problemy. Proszę o wsparcie.
    Przez Bejrut w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 12:50
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-07-2011, 11:23
  3. Sezon Cabrio otwarty :D
    Przez Luksus w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-04-2009, 08:56
  4. TTka zmieniła buty...
    Przez bedipl w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-08-2008, 23:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •