Dziendobry forumowicze! Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Audi tt Quattro 225km i przyznać muszę że jako auto sportowe przerosło moje oczekiwania (jest dużo ciszej i bardziej miękko niż się spodziewałem co nie zmienia faktu że jest głośno i twardo ale do za akceptowania ) Jestem z Pisza (Warmia i Mazury) tak apropos mojej osoby Oglądałem wczoraj 10 tt i powinienem dostać odruchu wymiotnego wsiadając dziś do tego auta jednak ma w sobie to coś że człowiek aż chce wsiadać i jechać gdziekolwiek poza paroma drobiazgami kosmetycznymi w moim aucie (połamana kratka w jednym wentylatorze czy zepsuty prztyczek od regulacji lusterek) jest jedna rzecz której nie ogarniam mianowicie jak odpalić zmieniarke zmieniarka fizycznie jest po lewej w schowku wyjmuje sie wkłada się płytę zasysa ją i tasuje jednak na samym radiu (kasetowe) które swoją drogą gra bez zarzutu nie mam pojęcia jak przełączyć się na tą zmieniarkę. Nie mam przycisku CD czy cos w tym stylu naciskałem już wszystko i tak sie zastanawiam czy jest na to jakiś myk czy zmieniarka jest po prostu niepodłączona? albo musze wymienić radio na jednak takie które będzie miało przycisk? prosiłbym o odpowiedź na moje pytanie a teraz lece się przejechać do zobaczenia