Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: Witam wszystkich!!!!

  1. #16

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Witam na forum

    Co do wskazówki paliwa pewnie masz zepsutą. W mojej TTce rezerwa zapala mi się 1mm mniej niż 1/2 baku, a potem nie schodzi niżej niż 3 kreska od lewej strony. Ostatnio moja TTka dała mi fajny powód do radości, zataknowałem do pełna, zrobiłem 110km w tym jakieś 70 po mieście, nieoszczedzając sobie wyprzedzania i raz na jakiś czas ostrego startu i po ponownym zalaniu do pełna weszło tylko 10litrów, co mnie zaskoczyło

  2. #17
    Awatar longinpastusiak
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Pisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    57
    A więc panowie.. wskazówka od paliwa działa jak trzeba zjechała mi prawidłowo do pozycji ciut nad rezerwą po czym komputer zaalarmował stosowną ikonką o konieczności dotankowania asekuracyjnie dolalem za 5 dich bo tylko tyle przy sobie mialem ale jutro doleje do pelna i zobaczymy ile tak na prawde ta bestia pali
    Pytanko mam.. chce sobie kupić pokrywe/osłone od spodu na silnik rozrząd bo jej nie mam poprzedni właściciel widocznie zostawił ją na jakimś pagórku są na allegro różne oryginalne i nieoryginalne nie wiem czy to takie istotne skoro to tylko od spodu ma być zamontowane i tego nawet nie widać? poza tym różnie wyglądają.. czy do wersji quattro musi być jakaś konkretna? to jedna rzecz...
    ... a druga jest taka że nie mogę znaleźć pokrywy osłony akumulatora na allegro szukając konkretnie do tt czy będzie pasować jakaś ze skody czy innego audi vw? a może źle szukam? pomożecie?
    pozdrawiam

  3. #18

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Dubaj, Z.E.A.
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    279
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Ostatnio moja TTka dała mi fajny powód do radości, zataknowałem do pełna, zrobiłem 110km w tym jakieś 70 po mieście, nieoszczedzając sobie wyprzedzania i raz na jakiś czas ostrego startu i po ponownym zalaniu do pełna weszło tylko 10litrów, co mnie zaskoczyło
    Moja też coraz mniej paliła, właśnie się okazało że mam pompę paliwa do wymiany

    Pozdrawiam.

  4. #19
    Awatar longinpastusiak
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Pisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    57
    panowie nie chcialbym nikogo ponaglać ale mógłby mi ktoś napisać jak to jest z tą spodnią osłoną? bo w weekend planuje dac auto na warsztat (klime dobic zrobic diagnostyke) i przydaloby sie zeby mi odrazu to zamontowali a nie wiem którą mam kupić

  5. #20
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez longinpastusiak Zobacz posta
    panowie nie chcialbym nikogo ponaglać ale mógłby mi ktoś napisać jak to jest z tą spodnią osłoną? bo w weekend planuje dac auto na warsztat (klime dobic zrobic diagnostyke) i przydaloby sie zeby mi odrazu to zamontowali a nie wiem którą mam kupić
    Kup oryginalną osłonę i nie piszę tego tylko dlatego że uważam że nieoryginalne części są najgorsze na świecie itp, a dlatego że miałem doświadczenia z osłonami w poprzednim aucie. Zamienniki osłon robione są z tandetnych tworzyw, rzadko nadających się do montowania pod autem. Przede wszystkim zamiennik na 90% nie będzie idealnie pasował (trzeba będzie coś dowiercać, docinać, lub gimnastykować się w inny sposób żeby ją założyć). Kolejna sprawa to trwałość. Osłona pod zderzak po lekkim uderzeniu w krawężnik rozsypała mi się na kilka części przy czym oryginał w takim wypadku najwyżej wypadłby z zaczepów. Ogólnie ciężko byłoby Ci znaleźć zamiennik dobrej jakości także zdecydowanie radze oryginał. Pozdrawiam!

  6. #21

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    14
    Witam Cię kolego Jeśli chodzi o radio to tak jak pisza koledzy "mode" bardzo częstą "dolegliwością" tt jest nie do końca dopracowane radio. U mnie bardzo często pojawia się error. Zdarza mi się, że nie czyta wszystkich albo tylko nagrywane odczytuje. Ja zawsze sie wkurzam, bo muszę wtedy mieszać płyty w przegrodach i oczekiwać, że może odczyta.
    byłąm z tym nawet w serwisie i Pan powiedział, że to standardowy problem i albo mogę kupić nową zmieniarkę (koszt ok 3000zł) albo nowe radio

  7. #22
    Awatar longinpastusiak
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Pisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    57
    dzieki za info ale juz pogodzilem sie i z radiem i ze zmieniarka bo po prostu wstawilem dobrej jakosci transmiter i wygodniej byc nie moze te 3000 wole zachowac na rozrząd a tak apropos tej plyty jeszcze dobrze wiedziec i na bank kupie oryginalna ale mam rozumiec ze do modelu 180 i 225 sa te same plyty czy inne? nie ma znaczenia ze to quattro? pytam bo na allegro widzialem wiekszosc plyt z dwoma takim ijakby wlotami w ksztalcie stozka (:P) ale bylo tez troche (zamiennikow) z jednym takim wlotem i nie wiem czy to wzor tandetnego wykonania czy jednak te pokrywy dla roznych wersji czyms sie roznia

    PS dorzucam zdjęcia kicz straszny ale kabla od cyfrowki znalezc nie moge wiec zrobilem telefonem














    Ostatnio edytowane przez longinpastusiak ; 18-05-2011 o 08:17

Podobne wątki

  1. witam wszystkich, z małym poślizgiem, ale witam :)
    Przez lesnygrzyb w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 10:59
  2. Witam wszystkich :)
    Przez tkds w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 19:57
  3. Witam wszystkich
    Przez ADAM_WWY w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-07-2011, 05:04
  4. Witam wszystkich
    Przez pr0metheus w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-07-2011, 18:20
  5. Witam wszystkich :)
    Przez violinka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 17:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •