Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: YO YO YO !!!

  1. #1

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    WAWA-MAZURY
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    2

    YO YO YO !!!

    od kilku dni jestem posiadaczem Tetki i muszę przyznać ze jest to moje najwieksze zaskoczenie motoryzacyjne w 26-cio letnim zyciu. jezdzilem wzcesniej samochodami o zblizonej mocy ale radosc jaka daje kierowcy TO auto jest nieziemska. narazie nie mam zdjec poniewaz w sumie od kilku dni nie robie nic wiecej jak tylko smigam )) ale niedlugo to naprawie. mój egzemplarz to: niebieski 1,8 tyrbobenzynowiec z 1999 roku z pierwsza rejestracja pod koniec 2000r. co bardzo ciekawe auto (po wnikliwych testach) na kazdym elemencie posiada oryginalny lakier i praktycznie zadnych sladów uzytkowania wewnatrz. pelna pieczatek ksiazka serwisowa wiec mysle ze trafilem dobrze. jesli chodzi o mody to rok temu przeszlo profesjonalny tuning u gaduli w krakowie ( optycznie : 17' felgi oz, tarcze o polowe większe nawiercane i wentylowane + seledynowe zaciski, wydech remus chrom. mechanicznie : chip tuning podnoszacy moc o 20KM i moment obrotowy podobny do silników diesla, muzyka : jednostka centralna sony x-plod z mechanicznym panelem + wzmacniacz nieznanej mi firmy )) głosniki wszystkie z serii sony x-plod. mam nadzieje ze bede mial mozliwosc pogadania z wami nie tylko przez internet poniewaz uwazam ze zeby jezdzic takim autem trzeba miec wyobraznie , a takich ludzi lubie najbardziej pozdro 4 all PS aha nie wiecie gdzie mozna nabyc taki uchwyt do napojów montowany za ręcznym ? z góry dzieki

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witaj ....
    No to prawda ze TT daje wiele frajdy z jazdy . Pamietam jak kupilem swoja to nie chcialo mi sie z niej wysiadac...
    Nie zapomnij o fotkach ..Zawsze to milo zobaczyc jak wsystko wyglada po lekkich modyfikacjach..

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Witam serdecznie!

    Teraz jest tyle TT-ki w c`clubie ze może się uda zlot zorganizować
    911 Kiler

  4. #4

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    Witam !!!
    Ja się pisze na zlot , niedługo wakacje więc napewno się uda zorganizować zlot TT-ek !

    Pozdrawiam !!!

  5. #5
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Witaj Panas! Ciesze sie, ze dotarles i tutaj, do ClubTT Co do zlotu to tez bardzo popieram tą idee! A moze wczesniej uda sie tez zorganizowac jakis maly spocik gdzies....
    Pozdrawiam!
    Pajak

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Również witam,

    Jeśli chodzi o zlot to ja po raz kolejny proponuje lotnisko w Skarbimierzu (w połowie drogi z Wrocławia do Opola).
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •