Witam na forum przeszukalem wszystko i nieznalazlem niczego co by mnie satysfakcjionowalo odnosnie antety w TT w zwiazku z czym udalem sie do mechanika i zaczelismy poszukiwania. Napoczatku problem ze znalezeniem wzmacniacza i kabelka od anteny dajacej sygnal do anteny (ten przy radiu) na ale dalismy rade sciagnelismy plastki w klapie bagaznika i ukazal nam sie wzmacniacz ktory dzialal ale dawal tak slaby sygnal ze slabsze sygnaly radiowe ginely na obrzezach miast iid(pewnie wiecie o czym mowie) wiec mechanik rozebral ten orginalny wzmacniacz i go porostu wylutowal ja w miedzyczasie pojechalem i kupilem zwykly wzmacniacz antenowy za 15zl ktory znalazl sie w orginalnej puszcze od anteny oczywiscie z malymi przerobkami kabel zasilajacy od wzmacniacza 12v podlaczony pod stacyjke. Efektem naszych dzialan jest to iz antena jest orginalna ta w szybie zas radio dziala nawet poza miastem w miescie nie ma mozliwosci zeby zgubil stacje ,otrzymuje dobry sygnal i jest nawet steroo hehe. Problem byl tylko ze sciagnieciem plastika klapy jeden zastrzask sie ulamal ale dalismy do klejenia plastikow i jest jak nowy calosc lacznie z wzmacniaczem kosztowalo mnie 120 zl. Post napisany dla tych ktorzy mowili ze w TT nie da sie dobrze odbierac radia pozdrawiam oraz dla tych ktorzy chcieli by posluchac radyjka a nie tylko silnika i turbo