Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 125

Wątek: Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

  1. #61
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Bardzo ładnie A czy zmieniło to dźwięk silnika?

  2. #62
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Dolot wygląda dobrze , gratki . Nie mniej jednak tak jak wcześniej było napisane , nie sądze że potrzebujesz korekty oprogramowania z powodu zainstalowania filtra .
    No chyba że średnica rury w miejscu mocowania przepływki ma delikatnie inną średnice niż przepływka , nie myślę jednak żeby Neuspeed tak to zrobił jeśli zestaw jest dedykowany pod Twoje auto







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #63
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez malik Zobacz posta

    - Zauważyłem duże podobieństwo TT MK2 w wielu komponentach z A3 8P. Z wygody zamontowałem u siebie tempomat wlaśnie z A3 8P. Dokonałem odpowiedniego kodowania VAG-iem zarówno w sterowniku kierownicy jak i silnika. Tempomat niestety nadal nie działa a błąd w sterowniku silnika sugeruje brak sygnału z manetki do silnika. Doczytałem na forach zagranicznych, że wymagane jest dociągnięcie jednego kabelka wlasnie od sterownika kierownicy do ECu. Czy ktoś z Was robił już coś takiego? Jak najlepiej się do tego zabrać?
    Nawiązując do mojego pierwszego postu i poruszonego w nim mojego pytania dot. montażu tempomatu.

    Po bardzo długich i zaciętych bojach operacja w końcu się udała. Znalazłem dokumentację, w której wyjaśnione było skąd - dokąd dokładnie należy przeciągnąć kabelek. Jest trochę upierdliwego dłubania ale taki widok na koniec cieszy oczy:



    Jeśli ktoś wpadnie na pomysł montażu tempomatu w MK2 to zapraszam na priv. Jestem już ekspertem

  4. #64
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    o bardzo dobrze, ze Kolega przeciera szlaki Tez moze sie na to skusze, ale pierw MSW, PDC i bluetooth

  5. #65
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    MSW, PDC i bluetooth
    Jeśli chodzi o MSW, PDC i BT to mam dziesiątki takich instalacji za sobą

    W A3/A4/A6 i ostatnio też w TT

  6. #66
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez malik Zobacz posta
    Jeśli ktoś wpadnie na pomysł montażu tempomatu w MK2 to zapraszam na priv. Jestem już ekspertem
    malik tu nie ma co zapraszac na PW tylko cyknij ladny tutorial poki wszystko pamietasz i zamiesc go w odpowiednim dziale,
    trzeba rozbudowywac forum o przydatne info dotyczace mk2

    "Love Them BOTH" - M.

  7. #67
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    malik tu nie ma co zapraszac na PW tylko cyknij ladny tutorial poki wszystko pamietasz i zamiesc go w odpowiednim dziale,
    trzeba rozbudowywac forum o przydatne info dotyczace mk2
    Ładny tutorial to tylko z foto-story. Niestety moja instalacja rodziła się w takich bólach, że zapomniałem o cykaniu fot. U siebie nie bedę tego znowu rozkręcał tylko dla fotek.

    Ale jak nadarzy się okazja do instalacji w cudzym aucie to bedę pamietał o odpowiednim uwiecznieniu.
    Ostatnio edytowane przez malik ; 15-07-2011 o 10:55

  8. #68
    Awatar Chrisman
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Wlkp.
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    CondorGrey
    Posty
    114
    ja chetnie posluchalbym dzwieku po montazu stozka bo sam nie wiem czy sie zdecydowac, mozesz zapuscic jakies nagranie?
    AUDI TT 2.0 TFSI S-line '07

  9. #69
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez Chrisman Zobacz posta
    ja chetnie posluchalbym dzwieku po montazu stozka bo sam nie wiem czy sie zdecydowac, mozesz zapuscic jakies nagranie?
    Słychać ładnie zasysanie powietrza przez stożek przy wkręcaniu na obroty. Zbieram się do nakręcenia filmiku ale jakoś albo brak pogody albo za duży tłok na S8 żeby przycisnąć

    Dzisiaj skończyłem kolejny mod. Oryginalne lampy LED od modelu 2009. Montaż banalny. Pełne Plug & Play + szybkie kodowanie VAGiem.



  10. #70

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No i ładnie. Gitara

  11. #71
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Ledy wygladaja genialnie!! rowniez sa na mojej.dlugiej liscie planowanych modow jak wygladala sprawa montazu? czy nie potrzeba zadnych przejsciowek? obecnie mam fabryczne xenon plus. dzwonilem jakis czas temu do goscia z allegro i twierdzil ze trzeba dokupic ta przejsciowke za ponad 1000 zl. jeden z naszych kolegow z forum u niego zakladal ledy do swojego tt.

  12. #72
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Ledy wygladaja genialnie!! rowniez sa na mojej.dlugiej liscie planowanych modow jak wygladala sprawa montazu? czy nie potrzeba zadnych przejsciowek? obecnie mam fabryczne xenon plus. dzwonilem jakis czas temu do goscia z allegro i twierdzil ze trzeba dokupic ta przejsciowke za ponad 1000 zl. jeden z naszych kolegow z forum u niego zakladal ledy do swojego tt.
    Żadnej przejściówki nie musiałem montować. Wszystko ładnie pasuje. Trzeba tylko zakodować VAGiem. Mi udało się trafić w miarę tanio zestaw bez przetwornic. Oczywiście oryginalne przetwornice z xenonów pasują do nowych reflektorów bez problemu.

    Ledy tak na prawdę przejmują rolę poprzednich świateł dziennych (DRL). Wystarczy na konsoli przełączyć DRL w pozycję 1 i można wogóle zapomnieć o przełączniku świateł w dzień. Po przekręceniu kluczyka LEDy zapalają się automatycznie.

    Dla pełnej automatyzacji można ewentualnie zamontować czujnik światła, który będzie automatycznie włączał xenony kiedy nastanie noc lub przy wjeździe do tunelu. Teraz niestety trzeba włączać je ręcznie.

    Przymierzam się powoli do tego tematu Lusterko z czujnikiem światła/deszczu można już znaleźć na allegro za 200-300PLN. W A4 wystarczy zamontować i podpiąć pod wiązkę, która jest już na miejscu. Po zakodowaniu VAGiem wszystko działało.

    W TT mam nadzieję, że będzie podobnie chociaż po przygodzie z montażem tempomatu przygotowany jestem na niespodzianki
    Ostatnio edytowane przez malik ; 26-07-2011 o 06:56

  13. #73
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    No to ladnie. Widac, ze gosc z pily z allegro chcial mnie naciac na conajmniej 1000 zl. Szkoda, ze tak jest. Ty miales xenony skretne? Podobno to ma znaczenie i TRZEBA zamontowac taki rodzaj lamp, jaki sie mialo pierwotnie. Tez poszukuje takich LEDow, tyle ze obecnie sa dwie oddzielnie lampy na allegro, jedna za 2 tys a druga za tysiac . Ciekaw jestem, jak wyjdzie Ci mod z tym lusterkiem

  14. #74
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Miałem zwykle światła Xenon plus (zwane mylnie "bixenony").

  15. #75
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a czemu mylnie? Przeciez drogowe jak i dlugie obslugiwane sa przez ten sam zarnik i ta sama soczewke, tyle ze ze zmiennym zwierciadlem. Rozumiem w takim razie, ze kupiles LEDy rowniez NIE skretne?

Podobne wątki

  1. PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)
    Przez MichalTT w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 415
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 09:16
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-02-2017, 17:04
  3. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  4. Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •