Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Wątek: Kajetan Kisiel

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Września
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    133

    Kajetan Kisiel

    Oto maja TT-ka.Rocznik 1999,przebieg 165 000,moc 180 k.m.Jeśli chodzi o tuning to na razie tylko wydech firmy Cobra Sport oraz wkładka filtru powietrza Simota.







    Ostatnio edytowane przez Kajetan.Kisiel ; 29-04-2011 o 16:25

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Fajna szkoda tylko, że bez akcji serwisowej.

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    szerokosci
    napisz cos wiecej o zakupie , czy dlugo szukales, co przekonalo do tej sztuki itp itd
    z ta dupeczka to u mnie roznie - raz jak patrze to mi sie nie podobaja innym razem stwierdzam, ze wyglada to fajnie - zalezy chyba od ujecia

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #4

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Z lotką czy bez byle ESP było i jest git.

  5. #5

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    Witamy
    Popraw końcówkę wydechu bo krzywo naciągnięta już nie mówię że może nawalać o zderzak
    pozdro
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  6. #6
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Witaj wrzuć jakiś filmik z wydechem

  7. #7

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Września
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    133
    Jeśli chodzi o TT to muszę przyznać,że początkowo rozglądałem się za Toyotą Celica ale nie mogłem trafić ładnej sztuki.Czas płynął a na koncie pojawiało się trochę więcej pieniędzy więc koniec końców postanowiłem kupić Audi.Auto zawsze bardzo mi się podobało,sylwetka ponadczasowa.Po prostu piękna i osiągi także niezłe.Poszukiwania w miarę zadbanego egzemplarza trwały jakieś 2 mies.Trochę Polski zjeździłem.Większość oglądanych przeze mnie aut było ładnych tylko na zdjęciach.Mój egzemplarz kupiłem w Szczecinie.Wymaga trochę poprawek,m.in.położenie wydechu,trochę drobiazgów lakierniczych itd.Jak na razie niestety brakuje trochę czasu.Generalnie z auta jestem mega zadowolony i jestem dumny,że udało mi się zrealizować marzenie.teraz jestem na etapie poszukiwania alusków.Celuję w czarne z czerwonym lipem oraz opon,ponieważ te które są już nie bardzo nadają się do bezpiecznej jazdy.

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Witaj,
    Wersja angielska czy tył był robiony? Co do realizacji marzenia to cię doskonale rozumiem
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #9

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Września
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    133
    Wersja angielska,ale klapa wygląda na malowaną,niemniej poprzedni właściciel twierdził,że on nie miał żadnego wypadku.Auto do kilku małych poprawek lakierniczych (uderzenia drzwiami na parkingu,wgniot na dachu) ale nie przeszło żadnego poważnego dzwonu.IceMan09 napisał,że szkoda,iż auto jest bez akcji serwisowej.czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi?Jestem nowy na forum,nigdy nie miałem Audi i dopiero uczę się Audi-slangu.

  10. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Kajetan.Kisiel Zobacz posta
    Wersja angielska,ale klapa wygląda na malowaną,niemniej poprzedni właściciel twierdził,że on nie miał żadnego wypadku.Auto do kilku małych poprawek lakierniczych (uderzenia drzwiami na parkingu,wgniot na dachu) ale nie przeszło żadnego poważnego dzwonu.IceMan09 napisał,że szkoda,iż auto jest bez akcji serwisowej.czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi?Jestem nowy na forum,nigdy nie miałem Audi i dopiero uczę się Audi-slangu.
    cyt."Akcja 2000
    W marcu 2000r wiele egzemplarzy zostalo wezwanych na akcje nawrotowa ze wzgledu na niestabilne zachowanie samochodow.
    - Dodawano ESP i tylny spojler (od tego momentu juz fabrycznie). TT z ESP ma logo ESP na jednym z przyciskow na panelu (w wersjach bez ESP przycisk jest nieopisany):"

    Źródło
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #11
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Kajetan.Kisiel Zobacz posta
    Wersja angielska,ale klapa wygląda na malowaną,niemniej poprzedni właściciel twierdził,że on nie miał żadnego wypadku.Auto do kilku małych poprawek lakierniczych (uderzenia drzwiami na parkingu,wgniot na dachu) ale nie przeszło żadnego poważnego dzwonu.IceMan09 napisał,że szkoda,iż auto jest bez akcji serwisowej.czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi?Jestem nowy na forum,nigdy nie miałem Audi i dopiero uczę się Audi-slangu.
    Chodziło o to że o ile pamiętam w latach 1998 i 1999 wypuszczano TT bez lotki na klapie oraz bez systemu ESP, a po pewnym czasie zorientowano się że lotka sprawia że tył auta staje się bardziej stabilny, a brak ESP też pogarsza własciwości jezdne auta i zaczęto traktować to jako wyposażenie seryjne, a kierowców którzy nabyli auta wcześniej wezwano na akcję serwisową gdzie zakładali ESP i montowali lotkę. To tak w skrócie Chyba że się myle to ktoś mnie może poprawi. Pozdrawiam!

    Widzę że kolega wyżej opisał to jeszcze krócej i jaśniej

  12. #12
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    cyt."Akcja 2000
    W marcu 2000r wiele egzemplarzy zostalo wezwanych na akcje nawrotowa ze wzgledu na niestabilne zachowanie samochodow.
    - Dodawano ESP i tylny spojler (od tego momentu juz fabrycznie). TT z ESP ma logo ESP na jednym z przyciskow na panelu (w wersjach bez ESP przycisk jest nieopisany):"

    Źródło
    Byla chyba jeszcze jakas zmiana w zawieszeniu z tego co mi sie kojazy

    A... i witam na forum

  13. #13

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Wiecie co by było gdyby ktoś teraz zgłosił się na akcje serwisowa?
    Poprzedni właściciel w DE dostał list z salonu audi żeby przyjechał i nawet go mam ;d

    Tak była mała zmiana w zawieszeniu no w zasadzie nie taka mała. Co ciekawe nie we wszystkich TT dawali rozpórkę na kielichy. Moja nie dostała ale za to jeździ się bardziej komfortowo.

  14. #14
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Jeżeli mógłbym wtrącić OT to może ktoś z Was orientuje się jak wygląda sprawa z tym ESP. Napisane jest że po akcji serwisowej przycisk jest nieopisany, a fabrycznie występował napis ESP. W moim przypadku przycisk jest opisany, ale ASR. Skąd moze wynikać taka nieścisłość?

  15. #15
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    ASR to nie jest ESP. ESP jest bardziej rozwinietym ukladem od ASR

    znalazlem w google

    ASR - to system, którego głównym zadaniem jest niedopuszczenie do nadmiernego poślizgu kół pojazdu podczas przyspieszania (objawiającego się ich buksowaniem). W fazie przyspieszenia pojazdu jeśli jakieś koło (lub kilka kół) ma tendencje do poślizgu, układ za pośrednictwem swojego kalkulatora optymalizuje poślizg opon.

    ESP - (ang. Electronic Stability Program, elektroniczny program stabilizacji) to układ elektroniczny stabilizujący tor jazdy samochodu podczas pokonywania zakrętu przejmujący kontrolę nad połączonymi układami ABS i ASR. System ten uaktywnia się samoczynnie, przyhamowując jedno lub kilka kół, z chwilą, gdy odpowiedni czujnik wykryje tendencję do wyślizgnięcia się samochodu z zakrętu.
    Ostatnio edytowane przez matikte ; 29-04-2011 o 22:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •