Pokaż wyniki od 31 do 45 z 103

Wątek: Audi TT Coupe Monster 225KM

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668

    Audi TT Coupe Monster 255KM

    Cześć!
    Polowałem.... polowałem... zeszło sporo czasu.. sporo aut obejrzałem.
    W końcu w piątek 22.04.2011r. wyjechałem prawie 350km od domu do obejrzenia były dwie w okolicach. Najpierw wybrałem tą bardziej pewną.... w efekcie tej drugiej już nie oglądałem bo zostałem właścicielem TT
    Jest to 1999 rok- jako jedyny minus...
    Po auto pojechałem z fachowym okiem od lakieru (znam sie na tym mocno, bo malowałem nie raz) do tego z komputerem diagnostycznym i z numerem telefonu do kolegi z forum Paweł2005- gdyby okazało się coś czego nie wiem.
    Auto ma aktualnie 170 tyś przebiegu, książke serwisową z wieloma wpisami do 115tyś w 2006 roku i reszta paragonów i wpisów wdg których wszystko sie zgadza po dziś dzień. Przebieg dodatkowo już po powrocie autem do domu sprawdziłem w ASO- wszystko sie zgadza Do tego całe etui z kompletem książeczek w tym instrukcji obsługi w języku PL
    We wnętrzu auto jak nowe, skóry piękne kokpit jak nówka, gałka zmiany biegów i kierownica również piękne. Blachy i lakier w świetnym stanie, generalnie bez uwag. Do auta 3 komplety kluczyków.
    Auto nie ma absolutnie ani jednego niedociągnięcia oprócz łącznika stabilizatora- już kupiłem komplet jutro wymienię.
    Komputer diagnostyczny nie wykazał błędu na klimie, skrzyni, poduszkach, pojawił sie błąd zaworu n75. No i podczas przejażdzki okazało sie, że auto w porywach może ma 180 km bo jedzie kiczowato. Wtedy z pomocą przyszedł kolega Paweł i telefonicznie poinformował mnie, że nie jest to droga sprawa i na pewno to jest przyczyna słabych osiągów.
    Wróciłem autem do domu szczęśliwy jak nigdy pomijając fakt, że auto słabo jedzie
    Minęły święta.... w ręce miałem wczoraj nowy n75. 10 minut montażu (te stalowe zaciski to jakiś koszmar). Po podłączeniu komputera i skasowaniu bledu czas na rundkę.
    Wsiadam w auto....sandał w podłogę i już wiedziałem, że Paweł nie kłamał auto lata.
    Auto naprawdę zadbane, mam nadzieję, że będzie mi służyć. Poprzedni właściciel zbierał paragony na rozrząd amorki, wszystko jak leci, nawet nadal mam wykupione AC na auto, co świadczy o rozsądnym podejściu do użytkowania auta.
    W wyposażeniu ESP, klimatronic, oryginalne 17", siwe skóry i kokpit, xenon, spryskiwacze xenonów, 4 poduszki (chyba wszedzie?) oryginalne radio audi, audio bose, zmieniarka, podgrzewane fotele, dźwięk turbo , satysfakcja i twarde jak cholera zawieszenie (po przesiadce z a8... ciężko się przyzwyczaić)
    Mam nadzieję, że jako nowy.. pełno prawny forumowicz będę mógł nie raz pomóc i nie raz otrzymam pomoc od was. Jestem z woj. dolnośląskiego.
    Jutro będę walczył z wymiana stabilizatorów.
    W planie mam program na jakieś 250 km (zależy co zaproponują- ile się da) i nic więcej robić nie zamierzam, auto bez względnie pozostaje w serii bez wieś dodatków.
    W weekend planuje zrobić logi i posprawdzać co i jak. Przed pomiarami wyczyszcze przepływke izopropanloem (zabieg ten robiłem w każdym aucie jaki kupiłem i zawsze efekt mocno na plus) ewentulanie zrobię logi przed czyszczeniem i po
    Pragnę jeszcze raz podziękować Pawłowi. Podczas zakupu termin n75 brzmiało dla mnie jak nazwa telefonu inaczej pewnie bym się na auto nie zdecydował
    Pozdrawiam serdecznie
    Dwie fotki już teraz, zrobione telefonem dzień po zakupie. Acha... brakuje dekli ale juz kupłem nowe w ASO jutro powinny być założone.





    17.09.2011r został wgrany soft. Auto posiada 255km i 340nm
    Ostatnio edytowane przez Limbo ; 19-09-2011 o 08:16

Podobne wątki

  1. Kupie TT 1.8T QUATTRO 225KM COUPE
    Przez Eleyino w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2017, 14:46
  2. marini Audi TT 225KM coupe quattro
    Przez marini w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 23:19
  3. STELMI - TT 225KM Coupe Quattro
    Przez STELMI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 399
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 13:48
  4. Kupie Audi TT 225KM Q coupe lub roadster
    Przez Limbo w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-12-2010, 11:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •