Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 103

Wątek: Audi TT Coupe Monster 225KM

  1. #1
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668

    Audi TT Coupe Monster 255KM

    Cześć!
    Polowałem.... polowałem... zeszło sporo czasu.. sporo aut obejrzałem.
    W końcu w piątek 22.04.2011r. wyjechałem prawie 350km od domu do obejrzenia były dwie w okolicach. Najpierw wybrałem tą bardziej pewną.... w efekcie tej drugiej już nie oglądałem bo zostałem właścicielem TT
    Jest to 1999 rok- jako jedyny minus...
    Po auto pojechałem z fachowym okiem od lakieru (znam sie na tym mocno, bo malowałem nie raz) do tego z komputerem diagnostycznym i z numerem telefonu do kolegi z forum Paweł2005- gdyby okazało się coś czego nie wiem.
    Auto ma aktualnie 170 tyś przebiegu, książke serwisową z wieloma wpisami do 115tyś w 2006 roku i reszta paragonów i wpisów wdg których wszystko sie zgadza po dziś dzień. Przebieg dodatkowo już po powrocie autem do domu sprawdziłem w ASO- wszystko sie zgadza Do tego całe etui z kompletem książeczek w tym instrukcji obsługi w języku PL
    We wnętrzu auto jak nowe, skóry piękne kokpit jak nówka, gałka zmiany biegów i kierownica również piękne. Blachy i lakier w świetnym stanie, generalnie bez uwag. Do auta 3 komplety kluczyków.
    Auto nie ma absolutnie ani jednego niedociągnięcia oprócz łącznika stabilizatora- już kupiłem komplet jutro wymienię.
    Komputer diagnostyczny nie wykazał błędu na klimie, skrzyni, poduszkach, pojawił sie błąd zaworu n75. No i podczas przejażdzki okazało sie, że auto w porywach może ma 180 km bo jedzie kiczowato. Wtedy z pomocą przyszedł kolega Paweł i telefonicznie poinformował mnie, że nie jest to droga sprawa i na pewno to jest przyczyna słabych osiągów.
    Wróciłem autem do domu szczęśliwy jak nigdy pomijając fakt, że auto słabo jedzie
    Minęły święta.... w ręce miałem wczoraj nowy n75. 10 minut montażu (te stalowe zaciski to jakiś koszmar). Po podłączeniu komputera i skasowaniu bledu czas na rundkę.
    Wsiadam w auto....sandał w podłogę i już wiedziałem, że Paweł nie kłamał auto lata.
    Auto naprawdę zadbane, mam nadzieję, że będzie mi służyć. Poprzedni właściciel zbierał paragony na rozrząd amorki, wszystko jak leci, nawet nadal mam wykupione AC na auto, co świadczy o rozsądnym podejściu do użytkowania auta.
    W wyposażeniu ESP, klimatronic, oryginalne 17", siwe skóry i kokpit, xenon, spryskiwacze xenonów, 4 poduszki (chyba wszedzie?) oryginalne radio audi, audio bose, zmieniarka, podgrzewane fotele, dźwięk turbo , satysfakcja i twarde jak cholera zawieszenie (po przesiadce z a8... ciężko się przyzwyczaić)
    Mam nadzieję, że jako nowy.. pełno prawny forumowicz będę mógł nie raz pomóc i nie raz otrzymam pomoc od was. Jestem z woj. dolnośląskiego.
    Jutro będę walczył z wymiana stabilizatorów.
    W planie mam program na jakieś 250 km (zależy co zaproponują- ile się da) i nic więcej robić nie zamierzam, auto bez względnie pozostaje w serii bez wieś dodatków.
    W weekend planuje zrobić logi i posprawdzać co i jak. Przed pomiarami wyczyszcze przepływke izopropanloem (zabieg ten robiłem w każdym aucie jaki kupiłem i zawsze efekt mocno na plus) ewentulanie zrobię logi przed czyszczeniem i po
    Pragnę jeszcze raz podziękować Pawłowi. Podczas zakupu termin n75 brzmiało dla mnie jak nazwa telefonu inaczej pewnie bym się na auto nie zdecydował
    Pozdrawiam serdecznie
    Dwie fotki już teraz, zrobione telefonem dzień po zakupie. Acha... brakuje dekli ale juz kupłem nowe w ASO jutro powinny być założone.





    17.09.2011r został wgrany soft. Auto posiada 255km i 340nm
    Ostatnio edytowane przez Limbo ; 19-09-2011 o 08:16

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    czekamy na fotki
    pozdrawiam

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No gratuluje , w końcu znalazłeś
    No i oczywiście czekamy na więcej fotek .





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    gratulujemy zakupu i zyczymy samej przyjemnosci z jazdy, mycia i... mimo wszystko tankowania

    "Love Them BOTH" - M.

  5. #5
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Gratuluję zakupu oby Ci służyła

  6. #6
    Awatar Piciu
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Swarzędz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Arrow Grey
    Posty
    97
    Witaj na forum! Niech się kółka dobrze kręcą!
    Niecierpliwie czekam na więcej fotek

  7. #7
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Dziś wypełniłem plan, o którym pisałem.
    W aucie są nowe łączniki stabilizatorów i nic nie stuka
    Dodatkowo wykorzystałem izopropanol- przyczyściłem przepływkę i czujnik temp. powietrza.
    Na felgach nowe dekle audi z aso
    W weekend wezme dobry aparat i strzele kilka dobrych fotek.

  8. #8
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    Cieszymy się z Tobą.Pozdro.

  9. #9
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668






















    Zdjęcia jak widać nadal nędznej jakości... nie miałem dostępu dziś do dobrego aparatu. Ale obiecuje, że wrzucę.
    Jak widać TT w dodatkowym wyposażeniu posiada brązowy 56 kilowy autoalarm

    Lepszej jakości i wicej fotek na:
    audittcoupe.fotosik.pl
    Ostatnio edytowane przez Limbo ; 30-04-2011 o 17:53

  10. #10
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Srebrne Q225 w popielatych skórach - mój ideał,gratuluje TT, a pies niech go dobrze pilnuje

  11. #11
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Trochę powalczyłem dzisiaj z moim auTTkiem. Do szału doporowadzała mnie półka w bagażniku...aaa.
    Zrobiłem zgodnie z zaleceniami. Użyłem do tego silikonu bezbarwnego z castoramy za 3,5zl
    Po rozebraniu na dwie połówki nasmarowałem wszystko delikatnie palcem gdzie dochodziło do połączenia góry z dołem.
    Po złożeniu półka jest cichutka. Niestety podobny dzwięk wydaje ten plastik do którego montuje się półke ale tego rozbierać już nie chcę W każdym razie jest ciszej i jestem zadowolony.
    Postanowiłem sprawdzić też fabryczny DV dzięki waszym poradom na forum wiem, że zaworek jest sprawny. Po zatkaniu górnego węża tłoczek nie opada (tj może o jakieś 2mm) ale tak pewnie ma być, po puszczeniu wężyka opada gwałtownie do samego dołu z takim śmiesznym dźwiękiem.
    Postanowiłem też dziś sprawdzić osiągi. Nagrałem film podczas jazdy a w domu sprawdziłem czas stoperem. Jakoś nagrania prosi o pomstę do nieba ale widać, na nim że z autem wszystko ok (chyba). Mimo ruszenia z 2 tyś obr. zimowych opon, przeciągnięciu o chwile za długo na dwójce (miałem w ręce telefon) i lekkiego łuku po jakim jechałem odnotowałem ok 6,7. Sądzę że te 6,4 jest spokojnie do osiągnięcia
    Jak tylko będzie kasa, będzie hamownia i delikatny program.
    Chciałem też dziś zrobić logi. Używałem vagcom 411 i 311 czy jakoś tak. W każdym przypadku udało się otrzymać komunikat o treść connect OK ale było też, że interface failed i utknąłem. Nie wiem co dalej.

  12. #12
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    widac że pies zadowolony z auta nam też się podoba

  13. #13

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Września
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    133
    Ładna sztuka.Silnik moje marzenie.Życzę szerokiej drogi i niskich cen benzyny.

  14. #14

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Czemu ja nie za często doświadczam takiego stanu baku jaki Ty masz na zdjęciach?

  15. #15
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    singl0r, może dlatego, że nie próbujesz tankować od 0 do full zawsze. Auto przecież pali tyle samo.. a rzadziej jest się na stacjach
    Cieszę się, że auto sie podoba. Pomoże ktos z vagcom? dlaczego mi to nie wchodzi?

Podobne wątki

  1. Kupie TT 1.8T QUATTRO 225KM COUPE
    Przez Eleyino w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2017, 14:46
  2. marini Audi TT 225KM coupe quattro
    Przez marini w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 23:19
  3. STELMI - TT 225KM Coupe Quattro
    Przez STELMI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 399
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 13:48
  4. Kupie Audi TT 225KM Q coupe lub roadster
    Przez Limbo w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-12-2010, 11:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •