No więc potrzebuję ze 2szt spryskiwaczy od jakiegoś auta w którym spryskiwacze przedniej szyby dają ładną mgiełkę a nie leją wodę jak z sikawki strażackiej tylko w mniejszym wydaniu. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi bo w większości aut spryskiwacze nie robią takiej mgiełki a o takie spryski mi właśnie chodzi.
Najlepiej żeby to było od jakiegoś starszego auta gdyż pojadę sobie na szrot i wymontuję za 5zł albo od auta typu fiat itp to kupię nówki za 20zł i bedę miał problem z głowy lecz muszę wiedzieć w jakim aucie jest ładne rozproszenie a zapewne większość z Was ma jeszcze jakieś inne auto niż TT więc jak by

Wam się chciało się sprawdzić jak spryski leją w Waszym aucie to będę wdzięczny to bedę od razu wiedział jakiego spryskiwacza poszukuję

Patent potrzebny mi jest to zrobienia natrysku na FMIC w celu obniżenia temp w dolocie i zamierzam pokąbinować ze spryskiwaczami xenonów gdyż sa one mi zbędne i cały ten układ wykorzystam do zrobienia instalacji natrysku zimnej wody na fmic więc liczę na porady jaki wtrysk daje ładną mgiełkę no i oczywiście opiszę tutaj co mi z tego wyszło i na koniec zrobię dokładny pomiar jakie dał efekty cały ten zabieg

Wasze propozycje wtryskiwaczy jakie się nadają możecie pisać to może uda mi się takie zdobyć