Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 75

Wątek: Modlin ostatnia szansa...wpadacie?

  1. #31
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ale to z powodu że spoty są w tej okolicy? czy z powodu że kobieta z warszawy czy z powodu że masz ciągłe zaproszenia na kawy herbaty śniadania itp:P

  2. #32

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    52
    No można to wszystko jakoś fajnie zgrac i się spotkac i pogadac - fajnie by było jak by mi się udało jechac moim maleństwem ale zobaczymy czy to będzie opłacalne jechac na dwa autka coś wymyślę

  3. #33
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no więc pomyśl pomyśl
    jak nie chcesz jechać na 2 auta to jedź na jedno a za to w sobotę na modlin

  4. #34

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    52
    Teraz w tą sobotę na Modlin na pewno nie dam rady wyrobic - święta i tak dalej, kiepsko troszkę z czasem niestety

  5. #35
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Nie no Paweł, pewnie że się wprowadzę do Warszawy najlepiej zamieszkam u Ciebie w domu.. i zawalę Ci podwórko TTRS

  6. #36
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm TT rs możesz postawić:P pomimo że nie mieszkam w warszawie...odnośnie spotu to ma być grubo i powtórka z modlina czyli masę konkretnych fur
    ja dzisiaj byłem na modlinie i potrenowałem zakręcik:P niby nic wielkiego ale już 75 na godzinę atakuję zakręt więc jak będzie 9 dyszek to będzie idealna prędkość aby calutki przelecieć bokiem, dziś miałem niestety zimówki na przodzie a letnie na tyle więc do dobrych boków powinno być odwrotnie żeby dupcia lepiej latała, na sobotę sobie zamienię(bo zimówki są już na zero a te tylnie lednie to już druty widać ale dostałem od kolegi ładne bridgestone potenza i na przodzie lux bedą kleić a zimówki z przodu polecą na tył) i ciekawe jak będzie takie 3 kiepskie filmiki:
    YouTube - Kanał użytkownika MrPawel2005
    YouTube - Kanał użytkownika MrPawel2005
    http://www.youtube.com/watch?v=TlSylIHHFiA
    jak odtwarzam na kompie w jakimś programie to jest sporo szybciej a na youtubie jakoś tak dziwnie wolno to wygląda:P oczywiście szału tak czy siak niema ale to są początki zabawy w lato gdzie bezkarnie mogę zdzierać opony nie martwiąc się o ich stan
    ogólnie wiazd na miejscówkę lepszy niż na jesieni masę drzewek wycięto więc jeszcze łatwiej trafić, ja dziś latałem ze 2 godziny i nikt się nie uczepił oczywiście więc możemy w sobotę zalatywać w sobotę i robić ciekawe przejazdy
    z tego co mi wiadomo to mają być 1 lub 2 s3 (nowe jedna seria 265km a druga po wirusie) auta typu gtr audi a4 357km i pewnie nazjeżdża się sporo ciekawych aut...także tak czy siak będzie się działo , wypadało by pożegnać fajną miejscówkę bo ja dziś wkręciłem się w zakręcik i troszkę potrenowałem, na początku szło marnie ale z przejazdu na przejazd coraz lepiej jak na możliwości jazdy bokiem TT to już chyba niema tragedii bo niestety na 2 biegu auto nie bardzo ma siłę zrywać trakcję z 4 butów:P na 1 biegu bez problemu wkręca się do odcinki ale 1 bieg jest zdecydowanie za wolny więc jak na big T będzie tak się wkręcać na obroty na 2 biegu jak na 1 to jeszcze zrobimy z niej driftowóz jak się śmiał mój kolega

    ---------- Post dodany o 23:43 ---------- Poprzedni post z 22:57 ----------

    no i może ktoś ma pachołki? zrobimy sobie tak jak wcześniej..tylko nie w lini prostej tylko jakieś zawijasy sobie porozstawiamy i będzie fun jazdy pomiędzy pachołkami
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 22-04-2011 o 00:53

  7. #37
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Paweł no konkretnie, łamiesz go ręcznym czy strzałem z redukcją?

    Btw. mógłbyś jeszcze trochę trzymać gaz przed wyjściem z winkla ładnie by jeszcze leciał

    ---------- Post dodany o 09:23 ---------- Poprzedni post z 09:23 ----------

    Paweł no konkretnie, łamiesz go ręcznym czy strzałem z redukcją?

    Btw. mógłbyś jeszcze trochę trzymać gaz przed wyjściem z winkla ładnie by jeszcze leciał

  8. #38
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    łamię ręcznym a potem już tylko fajera i gaz...no na każdym wyjściu gaz był w opór ale jak mówiłem na przodzie miałem zimówki a z tyłu letnie więc auto chciał nie chciał się prostowało bo przód wyjeżdżał z zakrętu a po rozgrzaniu przy delikatnym zawracaniu nawet przy 5 na godzinę już piszczały tak jak bym miał szperę więc zrobiły się jak plastelina...teraz mam 4 letnie opony 205 na 45 więc średnica kółka jest mniejsza i jest gleba hehe, ciekawe jak jutro będzie się latac

    ---------- Post dodany o 14:14 ---------- Poprzedni post z 12:32 ----------

    no właśnie wykonałem telefon i mam potwierdzony przyjazd fajnej bmw e30 3.5l turbo do driftu
    bardzo słaba jakośc filmu ale 0-200 robi około 13-14s no i fajnie lata bokami więc na pewno będzie kupa dymu i zabawy:
    YouTube - e30 335t m30 turbo holset hx40 0,9bar

  9. #39
    Awatar Arti
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1900
    Kolor
    brak
    Posty
    57
    Widzę Pawle że zakręt wypracowany.

    Jak będę w stanie przyjechać, to jutro się zobaczymy. Zrobimy kolejną fotorelację

  10. #40
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    wpadaj Arti bo poprzednio dobrze się spisałeś więc możesz śmiało być
    a czy zakręt wypracowany...coś tam wyszło a jak się jeździ bokiem to mam nadzieję że kolega pokaże swoją e30 turbo

  11. #41
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Heh , no faktycznie już ładnie Ci te boki wychodzą
    Oby dopisała frekwencja z klubu , fajnie by było widzieć kilka TT na tym zakręcie ..




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #42
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    ArTTur zamiast nawijać, wpakuj się w samolot i odwiedź nas kiedyś

  13. #43
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech Michał dupeczko ty nasza:P spokojnie...z tego co mi wiadomo to jak wypali to co Arttur mi mówił to musisz grubo modować TTRS bo innaczej będzie za czarną strzałą:P a wtedy zrobimy ogólnopolskiego spota i gościnne przywitanie czyli tak po polsku....ach rozmarzyłem się więc nie róbmy OT i zostawmy to na lepsze czasy(niebawem mam nadzieję)

  14. #44
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Och nie przesadzajmy , nie będzie aż grubo . Auto ma pozostać uliczne do jazdy na co dzień .
    Konkretna data też jeszcze nie wiadoma .
    Zostaje mi jak na razie oglądanie waszych wyczynów na filmikach tak więc mam nadzieje że w Modlinie ktoś coś nakręci

    Koniec OT i przepraszam





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #45
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nikt się za OT nie pogniewał bo sami też czasem lubimy OT
    odnośnie modlina ech byłem pewnie ostatnim lub jednym z ostatnich ludzi którzy tam wjechali i sobie latali
    dzisiaj już wszystko pozakopywane na dojeździe ze 3-4 góry piachu i postawiony betonowy kloc na drodze, było nads dużo i już łopaty się pojawiły lecz po spacerze na samą miejscówkę okazało się że co 100m usypany jest wał także ochrona zrobiła nam na rękę i już koniec latania a tyle lat ludzie się tam cieszyłi no ale pojechaliśmy na drugą stronę lotniska lecz zaraz ochrona na sygnale za nami więc 15 furek po prostu się rozpłyneło (śmiesznie jak oni wpadli w środek próbując zablokować nasze auta lecz każdy ich omijał i spadówa ) i pojechaliśmy na Płońska
    kto chciał to polatał sobie na prostej polatał, ze 2 auta odpuściły że to niby publiczna droga nissan GTR się zepsuł(już drugi raz więc super te auta są hehe) ale reszta ludzi sobie polatała
    łapałem się z piootrem , zuczkiem, z audi a4 fp white audi TTRS więc spotkanie było ok
    tak czy siak pomimo że nam plany pokrzyżowali z modlinem spotkanie udane
    na koniec kfc i jeszcze znowu polataliśmy bo czemu by nie potem graba i miłe rozstanie
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-04-2011 o 16:57

Podobne wątki

  1. Czy jest szansa aby zaladowac rower na TT?
    Przez asikson w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 21-10-2014, 07:13
  2. Twardy Hamulec - szansa na dzwona
    Przez burzus w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 06:43
  3. Modlin 6/09
    Przez eb84 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-09-2003, 14:18
  4. MODLIN 31.05.2003.
    Przez MACIEK-PREZES w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-06-2003, 09:23
  5. Modlin ' 2003
    Przez flo w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-05-2003, 14:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •