Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Wątek: Moje TT i jej dzisiejsze kille :)

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm maru ale ten civic to Ciebie wciąga nosem:P na bemowie robił sporo lepsze czasy niż Twoja ośka a bardzo zbliżone to seryjnej TT 225(bo civic to ośka) więc z rolki też by ją wciągnął czyli potwierdziło się to że seryjną tt225 bym dostał baty bo ścigaliśmy się przecież z rolki

  2. #17
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    no jak wciaga nosem jak ja mialem et 15.393 ? z tymi civicami to zalezy od kierowcy i udanego startu. Nie jest to rywal dla Ciebie. Twoje ET to 13.85 czyli ponad sekunde roznicy macie a miedzy nim a mna to raptem 0,29

    Quattro wciaga civica ze startu na tyle ze nie jest w stanie pozniej dogonic - mimo roznicy wagi. Oska ma ciezko bo to od kierowcow zalezy - jesli chodzi o przyspieszenie to civic ma odrobine lepsze przyspieszenie.
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    MARU to masz duże szczęście że 90% bo sporo jest tych civików po modach, taki co ja się z nim na bemowie ścigałem zajął drugie miejsce przegrywając tylko z golfem VR6T a czasy jakie robił to 12.3
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no i zauważ że je z tym civicem łapałem się z rolki...seryjna TT robiła 14.8 czy jakoś tak a ten civic miał 15.1 czy jakoś tak więc 0.3 s tylko gorzej a to ośka która w stosunku do Q na ćwiardce traci z 1s czyli wniosek jest prosty że ten civic z rolki leje seryjna TT225 a na potwierdzenie tylko że prędkość przejazdu miał większą niż ta TT225 więc ją gonił:P
    lecz w tym civicu za jakiś czas pewnie będzie jeszcze kompresor ,strojenie i inne bajery a tak jak Żuczek pisał takich hond jest bardzo dużo więc dziwne że jeszcze się na taką nie natknąłeś

  5. #20
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    nie no ja sie pytam kierowcow zanim z nimi startuje co tam maja pod maska, bo wiadomo ze jak ma 190-200 to pozamiatane (no chyba ze to jakas potworny laps co startuje z dwojki). Te zmodowane civici to leca jak samoloty. Raz scigalem sie z takim co mial 220KM to przegralem o wiele bardziej niz z niektorymi bardziej zapowiadajacymi sie przeciwnikami.
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  6. #21
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a mnie jak się ktoś pyta to mówię przedział 200-240 a jak widzę że ktoś się nabiera na 1.6( a jest takich sporo bo pytają mnie ludzie!!!) to mówię hmm seria ma 105 u mnie jest wydech, dolot to pewnie ma ze 120 to krzywią się że taka fura i tylko tyle...jeden gościu na stacji stwierdził...eeee to ja mam więcej hahaha

  7. #22
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Bo większośc ludzi jest bez pojęcia, co wynika z ich niewiedzy i nieinteresowanie sie motoryzacją.
    Mój szpej do wyscigów wygląda tak:



    Któregoś razu lecąc na tor zajeżdzam z przyczepka na stacje zatankowac potwory Podchodzi gość, ogląda, cmoka i mówi. Kur.. nie wiedziałem że Fiat takie motocykle produkuje
    Sory za OT
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  8. #23
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    fajny szpej :P pierwszy raz slysze to okreslenie ale od tej pory bedzie mi sie kojarzyl pozytywnie zawsze sie zastanawialem nad sensem posiadania motoru - jednak to chyba juz bedzie rozmowa na 200% off-topic wiec odkladam do najblizszego spotkania w rzeczywistosci

    pawel scigales sie moze z subaru sti badz mustangiem gt? albo np evo viii/ix ? bardzo mnie ciekawi wynik takiego starcia
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Kille z motocyklami
    Przez humidorek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 23-04-2014, 21:56
  2. MK2 [8J] Kille w Chorwacji
    Przez humidorek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-08-2013, 13:44
  3. 2 kille dwoma różnymi TT
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 21:25
  4. Różne kille z YT
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-02-2012, 15:17
  5. moje TT vs sl 500
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 15:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •