Cytat Zamieszczone przez jacq Zobacz posta
z tego co widziałem, to cupholder do TT to jakiś święty graal, nie rozumiem tego, no ale. W tym ogłoszeniu na sprzedaż fotele, a między fotelami?! Auto jest całe do rozbiórki, więc może uda się wyhaczyć graala. Powodzenia.

https://www.olx.pl/oferta/fotele-sko...5-IDqVeeB.html
Cup holder do tt to zaden swiety grall. Na ebayu non stop jest po kilka sztuk w roznym stanie na sprzedaz. Ceny rowniez sa bardzo rozstrzelone, od 50euro za niekompketny po 150euro za lalki.

Ciezko jest o ori podlokietnik, sledze gadzety do tt regularnie i z moich obserwacji, jak sie pojawi 10sztuk podlokietnikow w roku na ebayu to jest sukces! Ceny ok 250-300funtow, ostatnio byl z pojedynczym cup holderem w pieknym stanie za 700euro i tez sie sprzedal. Relingi dachowe sa opcja ciezka do dostania, zdarzaja sie czasami na forach zagranicznych FB za 150-250funtow..

Takze cup holder to w/g mnie must have ale tylko kompletny i warto poczekac zeby kupic w dobrej kasie, lub kilka sztuk zeby skompletowac jeden dobry (tez sie oplaca) w tej chwili mam 3sztuki dwie sztuki zostaja u mnie, jeden jest juz obiecany.

Jezeli chodzi o galke zmiany biegow to ciezko trafic alu 5H.. jakby ktos mial to moze sie do mnie zglosic