Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
Cup holder do tt to zaden swiety grall. Na ebayu non stop jest po kilka sztuk w roznym stanie na sprzedaz. Ceny rowniez sa bardzo rozstrzelone, od 50euro za niekompketny po 150euro za lalki.

Ciezko jest o ori podlokietnik, sledze gadzety do tt regularnie i z moich obserwacji, jak sie pojawi 10sztuk podlokietnikow w roku na ebayu to jest sukces! Ceny ok 250-300funtow, ostatnio byl z pojedynczym cup holderem w pieknym stanie za 700euro i tez sie sprzedal. Relingi dachowe sa opcja ciezka do dostania, zdarzaja sie czasami na forach zagranicznych FB za 150-250funtow..

Takze cup holder to w/g mnie must have ale tylko kompletny i warto poczekac zeby kupic w dobrej kasie, lub kilka sztuk zeby skompletowac jeden dobry (tez sie oplaca) w tej chwili mam 3sztuki dwie sztuki zostaja u mnie, jeden jest juz obiecany.

Jezeli chodzi o galke zmiany biegow to ciezko trafic alu 5H.. jakby ktos mial to moze sie do mnie zglosic
Co do świętych grali to ja mogę coś powiedzieć hehe do wersji ABT TT LIMITED II... taka gałeczka o której wspomniałeś to ostatnio gdzieś widziałem taką ale nie na sprzedaż no i też nie 5h tylko 6biegów :/

PS. pewnie mało kto tu zagląda ale jak coś to Wesołych świąt TETETKOWICZE