Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Moje pojedynki z innymi TT w Modlinie

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Moje pojedynki z innymi TT w Modlinie

    heh pozwolę sobie założyć nowy temat o pojedynkach TT w Modlinie aby nie zaśmiecać tamtego wątku o spocie komentarzami z pojedynków.No więc pierwszy stanął Wowo(328kucyków) na kresce ale jakoś nie mieli dla Niego chętnych a my z pilotem staliśmy za nim no więc wypchnięto mnie żebym stanął z nim, z dużą nieśmiałością ale co tam nie sztuka przegrać z lepszym,link do drugiego pojedynku:
    Audi Club TT Zlot :: VIDEO0022.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket
    pierwszy pojedynek był bardzo podobny tylko że ciut lepiej mi sprzęgło skleiło i od razu wystartowałem pierwszy i tak już w obydwu przypadkach zostało do samej mety. No niestety u wowo przeszkodziła skrzynia bo uważam że jednak ma zbyt długie biegi (i pewnie ciężko wchodzą tez jak mówiłeś) no i przez to odczuwalny jest lag w aucie..ale pewnie potrwa to tylko do wiosny i na kolejnym spocie zleje mi dupsko tak jak to powinno mieć miejsce już teraz

    - pojedynek to z nowym TT r3.2 (250 kucyków) w stronicu z procedurą startu, link do pojedynku:
    Audi Club TT Zlot :: VIDEO0024.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket
    no po chwili zacząłem odlatywać i przewaga ciągle rosła, na powrocie złapaliśmy się jeszcze raz z rolki (nie pamietam od ilu ale chyba 2 bieg) no to też odjeżdżałem ale podobno jesteśmy umówieni na rewanż jak w r32 będzie dolot i wydech


    - pojedynek z pilotem (seryjna TT po programie z nowym turbo, moc..260...270? ile jej dajesz?)
    link do pojedynku:
    Audi Club TT Zlot :: MVI_3452.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket


    - potem jeszcze był pojedynek na drugiej części pasa z kolegą kaczucha90 bo jak się okazało że jego niby seryjna 180tka coś za dobrze szła, link do pojedynku:
    Audi Club TT Zlot :: VIDEO0026.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket
    a na powrocie złapaliśmy się z rolki lecz tak jak mówiłem kaczucha90 ruszył pierwszy podgoniłem i zmianę 2 biegu troszkę spaprałem(sprzęgło) nie to że się tłumaczę bo i tak dojechałem pierwszy tylko że z troszkę mniejszą różnicą niż by to było gdyby wszystko było idealnie, link do filmiku:
    Audi Club TT Zlot :: VIDEO0027.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket
    no jedyny pojedynek jaki przegrałem to było jak wracałem z pojedynku z wowo i złapałem się z rolki z civicem 5 gen proturbo 400 kuca...szkoda że nie ma filmiku ale obleciał mnie masakrycznie i pokazał ile jeszcze mnie czeka zanim bedę miał na prawdę szybkie auto, oczywiście wklejajcie filmiki z pozostałych naszych pojedynków bo przecież nie tylko ja się scigałem

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Tak sobie myślę co zrobisz jak osiągniesz moc w 1.8 350 kucy? Przecie każdy silnik ma jakieś granice.

    i złapałem się z rolki z civicem 5 gen proturbo 400 kuca...szkoda że nie ma filmiku ale obleciał mnie masakrycznie i pokazał ile jeszcze mnie czeka zanim bedę miał na prawdę szybkie auto,
    Chcesz w z 1.8 wycisnąć więcej niż 400 kucy?

    Nie mniej jednak fajnie się bawiliście

  3. #3

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Caly czas nie czaje jak to mozliwe ze wygrales z ta nowa tt, ale faktycznie jak siedzialem na siedzeniu pasazera to nie wciskalo w niej wogole

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmmm 350 kucy ani 400 kucy to nie jest granica dla 1.8t granica dla tego silnika to jest gdzieś w tych okolicach:
    YouTube - VW Golf 1.8T 700Ps Power techniques a może i jeszcze nie? mimo wszystko zrobić 350kucy lub 400+ (po przygotowaniu głowicy) to nie jest jakiś kosmiczny wynik dla tego silnika aczkolwiek wymaga dużego przygotowania silnika($) i myślę że po zrobieniu wszystkiego jak należy jest to kompromis pomiędzy dużą mocą a awaryjnością takiego projektu...ale ja się nie napalam bo na razie zrobiłem druciarski tuning i jakoś to jeździ(nawet się zdziwiłem że taki przyrost) bo na duże turbo dopiero zbieram graty i kaskę a uwierzcie mi żeby to zrobić porządnie z zakuciem i remontem całego silnika to jest to wartość drugiego audi TT więc nie nastąpi to szybko aczkolwiek jak to określił mój kolega jestem bliżej niż dalej bo najpierw się zaczyna od gadania i jest to pierwszy etap a jak już się powoli kompletuje graty to znaczy że jesteśmy już na dobrej drodze...a odnośnie nowej tt..też się zdziwiłem bo myślałem że mnie zleje, no ale tak jak ktoś powiedział, nie jeździmy danymi katalogowymi i wykresami, bo weryfikacja wychodzi na drodze...ach żałuję że nie doszło do pojedynku z TTr ale jeszcze wszystko przed nami

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluje Paweł fajnie śmigającego auta no i ciesze się że mogłem zobaczyć w akcji więcej klubowych TT . Szkoda że mnie tam nie było

    Jeśli natomiast chodzi o podnoszenie mocy w 1.8T to 350 - 400 nie jest jakimś kosmiczną barierą dla tego silnika




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    159
    chciałem sie wczoraj podpiąć pod moją TT i zobaczyć ile dmucha turbo ale coś laptop mi sie pojebał i nie chce za bardzo czytac z USB :/
    fimiki fajne, co prawda z tobą Paweł-2005 szans nie miałem, ale jestem i tak zadowolony

  7. #7
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    gratuluje tego 3.2

  8. #8
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    no slicznie ci smiga to autko ile ty tam w koncu masz pod maska?
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

Podobne wątki

  1. Nasze pojedynki na majówce w Gdańsku
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 143
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 22:30
  2. Pojedynki ClubTT na Cargo 04.09.2011
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 10:47
  3. !!!Kto sie zjawia w Modlinie w sobote!!!???
    Przez Piotrek w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-07-2003, 23:21
  4. Po Modlinie 28.06 - zdjecia
    Przez Cezary Magier w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-07-2003, 05:19
  5. 1.05.2003. Otwarcie sezonu na lotnisku w Modlinie.
    Przez Maciek w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-03-2003, 12:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •