Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: 2 * TT 1.8t 180KM-3 * skrzyżowanie

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139

    2 * TT 1.8t 180KM-3 * skrzyżowanie

    Wracam z dworca głównego w gdańsku do multikina na wrzeszczu.. szeroka na 3 pasy ulica.. Na światłach staje obok mojego Złotka identyczna, nawet w kolorze TT. Wiedzieliśmy że to będzię świetna zabawa ruszyliśmy w tym samym momencie, równo na zielonym.. już na drugim biegu widziałem mojego rywala we wstecznym lusterku. na najbliższym czerwonym świetle czekam na niego, gdy podjechać pokazuję mu aby opuścił szybę, w tym czasie zmieniają się światła na zielone, o ruszył, ja dopiero gdy był już na mojej godzinie 11. Dogoniłem go na dwójce i na trójce już wyprzedziłem.
    Na następnym skrzyżowaniu już podjechał z opuszczoną szybą, wypytał mnie o parametry mojej TT. Identyczne! Nawet rocznik się zgadzał
    Po czym zwalił winę na kumpla siedzącego jako pasażer
    Do dziś nie wiem czy dodatkowy pasażer ma takie znaczenie, bo różnica była olbrzymia
    Dodam że na koniec mój współścigający zostawił mi gratulacje i pozdrowienia za szybą na kartce.. pozdrawiam TTkowca z Gda ze światełek

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    myślę że albo masz program albo serie a rywal miał niedomagającą serię często się to zdarza więc objechałeś chorą TT

  3. #3
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    jeżeli jego kolega ważył 130 kg to jest różnica

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    ja mam na bank sierie.. kolega miał maks 90kg myślę że różnice może mieć koła-opony(19" nankang sport) i dobrej jakości paliwo, przetestowane najlepsze u mnie w mieście z (hmm nie wiem czy mogę, jeżeli nie to proszę OP o info lub zmianę posta), więc, ze stacji na InterMarche!!! 95 najlepsza w promieniu 30km!!

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech kolego nie obraź się ale wpadasz i robisz "szoł" na forum wypisując jak dla mnie głupoty...jeśli myślisz że w wygranej pomogły Ci lepsze opony w dodatku w rozmiarze 19<lol> albo super paliwo z InterMarche to wpadaj na bemowo 17 kwietnia i sprawdzimy jaki czas wykrecisz na 1/4 ja różnicę w oponach widzę dopiero przy prędkościach 160+ i właśnie na niekorzyśc dużych 19tek;/ a odnośnie paliwa to ja nigdy nie wyczułem różnicy w odejściu;/ jedynie może byc na - jak zalejesz berbeluchę ale na szczescie jeszcze nie miałem takiego problemu

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    Paweł wiesz... masz racje.. muszę spr na 1/4Mili niestety za daleko mam i za mało czasu aby jechać na bemowo..
    PS Pamiętaj że swoimi słowami możesz kogoś niesłusznie oskarżyć o kłamstwo i mówienie głupot... i że są tacy którzy starają się jak najdokładniej oddawać rzeczywistość taką jaka jest...

    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 12-04-2011 o 20:35

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nikogo nie uraziłem..nigdzie nie napisałem że go nie objechałeś...bo ja objechałem porsche carrera 320km:P tylko tamten kierowca średnio ogarnął start ale kill to kill chociaż trzeba miec świadośc czemu:P
    ale skoro Twoja jest wyraźnie szybsza to albo tamta TT niedomaga albo kierowca niedomaga albo masz wirusa (twierdzisz że nie masz więc odpada) ale na pewno nie jest to zasługa lepszych opon albo paliwa z innej stacji...

  8. #8
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Mogło być też tak że kierowca drugiej TT po prostu się z kolegą nie ścigał, tylko po prostu ruszał ze świateł

  9. #9
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Mogło być też tak że kierowca drugiej TT po prostu się z kolegą nie ścigał, tylko po prostu ruszał ze świateł
    Ma to sens bo ja taki "efekt" widzę niemalże co skrzyżowanie .... już dojeżdżam do świateł a z poprzednich reszta jeszcze nie wystartowała i tak ciągle wygrywam
    I don't have dreams, I have goals.

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Mogło być też tak że kierowca drugiej TT po prostu się z kolegą nie ścigał, tylko po prostu ruszał ze świateł
    Jasiel po prostu wiem że się ścigał bo po prostu kiedy wyszedłem później z kina to zauważyłem że zostawił mi karteczkę za szybą z gratulacjami.

    Skoro koła i paliwo nie ma znaczenia to nasuwają się tylko te dwie przyczyny które podałeś Pawel i tak jak powiedziałeś: "kill to kill"

  11. #11
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Najważniejsze że wygrałeś,ale czy dobrze zrozumiałem kolega tankuje benzyne 95'???

  12. #12

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    Tak 95. Ale ostatnio zatankowałem 98 , niestety nie wiem jak się na niej jeździ bo miałem mały problem z oponami a teraz odpaleniem Złotka :/

  13. #13
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    no nie raz sie mierzylem z identycznymi TT i tylko dwa razy trafilem na kierowcow z ktorymi z rolki jechalem leb w leb. Ze startu jeszcze nie znalazlem godnego rywala w osce TT - co nie oznacza, ze nie dostane batow od kogos na jakims zlocie

    Pasazer = OGROMNA ROZNICA (100KM = prawie 10% wagi oski)
    Rodzaj paliwa = jest roznica miedzy 95KM a vpower racingiem - nie badalem tego wykesami ani zegarami, jednak autko wyraznie chodzi lepiej
    Pelen/pusty bak = dodatkowe 1-60KG.

    nie duzo trzeba.. pasazer+pelen bak i juz gosciu bedzie zgarnial sromotne baty od identycznego autka bez tych dodatkowych obciazen

    grats killa i cieszy mnie podejscie twojego rywala
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

Podobne wątki

  1. TT 180km vs BMW E46 3.0
    Przez singl0r w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-06-2011, 11:19
  2. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38
  3. 1.8 180KM vs C6 3.0 Tdi
    Przez sekretarz w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-10-2008, 22:51
  4. Różnice pomiędzy TT 1.8 180KM i QUATTRO 180KM
    Przez allkado w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •