Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: KUPUJE AUDI TT PROSZE o SZYBK¡ POMOC

  1. #1

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41

    KUPUJE AUDI TT PROSZE o SZYBK¡ POMOC

    Prosze o pomoc wczoraj byłem oglądać jedno Audi TT
    - 1999 r.
    - 180KM
    - silnik suchy i nie szykowany pod sprzedaż
    - Klima
    - Xenon
    - Audio Bose
    - przebieg 130m tys km

    sprowadzony "nie na handel" z Anglii wersja Europejska
    zrobiłem kilkanaście fotek w dużej rozdzielczości bardzo proszę o w miarę jak najszybszą ocenę samochodu

    dziękuje i pozdrawiam CoReK


    e-mail jacekcorek@wp.pl
    GG:2014358


    AUDI TT FOTKI NACI¦NIJ

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Witam CorKu
    poprzegladalem Twoje fotki i samochodzik wyglada nawet niezle . Rzucily mi sie w oczy skrecane na "byle co" elementy plastikowe pod maska jak oslona wzmocnienia czaolowego ,albo oslony amumulatora... ,brak rozporki kielichow , wg mnie w tym modelu powinna juz byc ,chociaz mozliwe ze niekoniecznie..
    Poza tym wszystkim co juz tysiace razy bylo poruszane na forum , popatrz na pasowanie elementow : jak maska wzgledem blotnikow , zderzaka , pasowanie blotniokow wzg drzwi, regulacja drzwi , czy nie ma wytarc lakieru na wnekach drzwi.
    TT to taki samochod w ktorym trudniej niz w innych sie ukrywa tego typu "mody".
    TTC Quattro
    GG 1539752

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Autko fajne. Wygląda na zadbane, choć skóra na fotelach jest dziwnie pognieciona. Nie wiem czy to tylko na fotkach takie złudzenie, czy rzeczywiście coś jest z nią nie tak.
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Skóra na fotelach jest ok, musi sie gnieść, dziwne jakby przy tym przebiegu byla jak nowa. Ogolnie tapicerka w dobrym stanie.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Na ZDJECIACH wyglada OK Zapytaj tylko czemu np pokrywa akumulatora jest przykrecona jakimis dziwnymi srubkami. Jesli cena Ci odpowiada (a mozna wiedziec ile ?) i jesli szyby sa z tego samego roku (na fotkach trudno odczytac dwie sa z 199 to bierz. Dobrze by bylo, gdbys w miare mozliwosci mogl jeszcze pojechac gdzies gdzie by ktos zrobil ekspertyze przed zakupem (moze to byc dowolny warsztat byle nie znajomy sprzedajacego ), sprawdz czy nie jest przekoszony. Juz kiedys opisywalem, ze juz sie zdecydowalem na jedna TT i na cale szczescie pojechalem na ekspertyze ktora wykazala, ze samochod... duzo przeszedl. Dla 100% pewnosci mozesz pojechac do ASO i podac VIN by uwiarygodnic calosc ale to juz jak chesz pozdrawiam

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    według mnie minimum jest jazda próbna i odczyt ewentualnie błędów przez VAG- com
    911 Kiler

  7. #7
    Yukon
    Gość

    Re: KUPUJE AUDI TT PROSZE o SZYBK¡ POMOC

    sprowadzony "nie na handel" z Anglii wersja Europejska

    jeżeli chodzi o wersje europejskie to z z moich obserwacji wynika że liczniki są w km a nie w milach. Jeżeli chodzi o wersje "amerykańskie" to dodatkowo zamontowane sa w światłach (przód tył) żarówki świecące na stałe i na zderzakach sa doklejone dodatkowe osłonki (strasznie brzydkie). Nie wiem tylko czy w wersji 180 jedna oś (bo chyba ta jest) kierownica była montowana ze znaczkiem S line.

  8. #8

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41
    Licznik faktycznie jest w milach a cena to 37000 zł

    z felerów to nie otwiera się szyba od kierowcy i rączka fotela regulująca górę dół jest ułamana

    obecny właściciel posiada tylko jeden komplet kluczy czy z tym mogą być problemy ?????( ubezpieczalnia itp. )

    po za tym wszystko OK w piątek jadę z autkiem do ASO i będę tam autko badał

    rozpórka na kielichach była tylko w mocniejszych lub nowszych sprawdzałem na Allegro żadna Audi TT z 99r nie ma rozpórki

    czy ktoś mi może podąć jakieś bliższe informacje na temat tego auta po numerku VIN bo ja cos chyba robie nie tak

    NUMER VIN: TRUZZZ8NZX1016135

    dodatkowo znajduje sie na tej fotce : :Fotka VIN NUMER


    Naprawdę bardzo dziękuję za bezinteresowna pomoc pozdrawiam Napalony Jacek

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Na szybe powinna pomoc adaptacja modulu komfortu.
    Jestes pewien ze samochod nie jest po "przekladce"???
    Z dorobieniem kluczy nie ma problemu , ale nie rob tego w ASO bo krzykna Ci napewno sporo , jak sie ostatnio dowiadywalem to 260,- kosztuje sam pilot ,a do tego dochodzi kluczyk ,zaprogramowanie transpondera do immo oraz ew odczytanie kodu immo. Moze to podejsc pod 1,000,-
    Rozporki byly bodajze po wymianie zawieszen , a wiec 1999r. tylko zalezy od okresu produkcji.
    Odnosnie VIN to mozesz dowiedziec sie tylko to co wiesz na temat auta i tak wlasnie jest . Z rzeczy dodatkowych znalazlem Ci tylko oznaczenie typu handlowego 8N3054 .
    Jezeli masz zdjecie naklejki przy kole zapasowym , lub zdjecie pierwszej kartki z ksiazki serwisowej autka to moglbym Ci powiedziec wiecej na temat autka i jego wyposazenia. Ale to dopiero dzis wieczorem.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  10. #10

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Cytat Zamieszczone przez corek
    cena to 37000 zł
    Bardzo, bardzo tanio. Jeśli wszystko z autem będzie się zgadzało to naprawdę duża okazja.
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    130 tys mil... to troche sporo
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  12. #12

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa, BEMOWO
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez blazejTT
    130 tys mil... to troche sporo
    Moja babcia by zrobiła więcej. Ludzie zwykle robią 25-30 tysi na rok, a samochód ma 8 lat, czyli powinien mieć 200-240 tysi. A jak ktoś pisze, że przez 8 lat zrobił 100 tys. km to ja nabieram podejrzeń, a jak pisze że ma 70 tys. to dalej nie oglądam samochodu. Dziś wiele osób cofa liczniki, we Francji prawie wszyscy, a nawet Niemcy się nauczyli cofać. Choć są marki np. BMW lepiej zabezpieczone przed cofnięciem (w nowych BMW stan licznika jest szyfrowany i zapisywany w kilku miejscach, w kilku pamięciach).

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    w TT tez podobno jest zapisany przenieg w 2 miejscahc. Jesli samochod ma udokumentowany przebieg 70 tys to tylko zaleta. Moja dziewczyna nowym clio III zrobila przez rok 2,5 tys km (wszedzie jezdzimy moim ). Za 5 lat przy sprzedazy niech ma 15 tys km. Wiem, ze jest to ewenement ale jakaz to bedzie okazja dla nowego wlasciciela

  14. #14
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    No więc to co mówicie o skórze na siedzeniach, to akurat bardzo dobrze świadczy że jest zużyta, bo przy takim przebiegu musi być! To oznacza że przebieg jest wiarygodny. Z tylu tez jest troche pougniatana, czyli auto bylo normalnie uzywane, nawet z tylnymi pasażerami...

    Natomiast niestety kierownica jest wymieniana, bo jest od modelu 225 quattro i chyba tylko w nim byla taka montowana (ze srebrnym pierscieniem na srodku i z czerwono-srebrnym znaczkiem na dole). A to może oznaczać że poducha była wywalona...
    Ale oczywiscie to moze tez oznaczac ze wlasciciel sobie chcial po prostu stuningowac w ten sposob autko zeby przypominalo lepszą wersje

    Co jeszcze... Acha - cos bylo robione z tylnym tlumikiem, było tam coś spawane, bo jest powichrowana tylna srodkowa dolna wkladka zderzaka. A wichruje sie zawsze jak sie spawa wydech (od gorąca)

    Jeśli chodzi o szyby, to wiedzcie Panowie, że w TTkach fabrycznie montowane byly bardzo rozne szyby, z rozną iloscią kropek :P Bardziej chodzi tu o parzystosc - czyli szeby szyby boczne prawa/lewa mialy tyle samo kropek itd...

    Sprawdz jeszcze jak wygląda lakier na śrubach mocujących poszczegolne elementy karoserii do nadwozia - blotniki, klape tylną do zawiasów itd. Fabrycznie te sruby są malowane potem jescze raz razem z karoserią i jesli byly odkręcane, to albo będzie na nich pozdrapywana farba, albo bedą zamalowane lekko innym odcieniem lakieru

    To chyba tyle. Ogólnie autko wyglada bardzo ladnie jak na ten wiek i przebieg i ja bym sie nim poważnie zainteresowal. Jest tanie, wiec wysupłaj te dodatkowe pare groszy i podjedz do normalnego, porządnego ASO Audi i niech Ci solidnie sprawdzą auto od spodu, sprawdzą geometrie itd...

    [ Dodano: Pią Cze 29, 2007 11:02 am ]
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    w TT tez podobno jest zapisany przenieg w 2 miejscahc. Jesli samochod ma udokumentowany przebieg 70 tys to tylko zaleta. Moja dziewczyna nowym clio III zrobila przez rok 2,5 tys km (wszedzie jezdzimy moim ). Za 5 lat przy sprzedazy niech ma 15 tys km. Wiem, ze jest to ewenement ale jakaz to bedzie okazja dla nowego wlasciciela
    No moja TTka miala 7 tyś przebiegu jak ją kupowalem, a byla z roku 2000 I to jest prawdziwy przebieg, a TTka nie bita ani nic takiego Stala po prostu przez dlugi czas, bardzo rzadko uzywana (tylko w celu przejechania sie zeby nie zardzewiala)

    Minely dwa lata i TTka ma 25 tyś przebiegu, bo ja tez malo nią jezdze :P Traktuje to auto zbyt emocjonalnie
    Pozdrawiam!
    Pajak

  15. #15

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Ja kupilem 98 z przebiegiem 113 tys. i w rok zrobilem okolo 9 tys. km. Uwazam ze 130 tys MIL to spory przebieg... co innego jak mialbys TT od malego przebiegu i dbal o nia...wiedzial co masz,co zmieniles.... a przez taki czas i przebieg TT mogla byc w roznych rekach
    JERZY_DABROWSKI... to ze ludzie robia tyle km rocznie to jest inna bajka... znam takich co robia 100 tys rocznie samochodem osobowym... Musisz jednak wiedziec ze niektorzy kupuja TT jako drugi czy trzeci samochod w domu i jezdza nim tylko i wylacznie "weekendowo" lub po prostu ktos taki jak ja- gdzie ja mam robic te 30 tys km rocznie?? po prostu nie mam takiej potrzeby !! malo jezdze.. wiec jakbym mial TT od nowosci przez 8 lat to mysle ze mialaby teraz przebieg 60 tys km... a to ze liczniki sa krecone to zadna nowosc.. na szczescie niektorzy potrafia ocenic przebieg auta po jego stanie technicznym .. LIFE IS BRUTAL. mowcie co chcecie -wierze ze TT z przebiegiem 130 tys mil ( 209 tys.km ) bedzie jeszcze sluzyla.. ale ja bym nie kupil autka z tak dluga hostoria.. (co innego jakby byla od dawna w moich rekach i wiedzialbym co jest )

    [ Dodano: Pią Cze 29, 2007 11:25 am ]
    PAJAK mylisz sie !! kierownica nie byla wymieniana ja rowniez mam taka kierownice w swojej TT FWD i wielu moich znajomych.. BYLY SERYJNIE MONTOWANE co do "powichrowanego" zderzaka to sie zgadzam-bylo cos robione (spawanie w okolicach tlumika lub cos w tym stylu) a co do skory - jak na ten przebieg to i tak jest super ogolnie autko niezle utrzymane ,ale corek nie napalaj sie... to juz jest spory przebieg.. OBOWIAZKOWO Audi servis i VAG
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2016, 19:45
  2. Plan serwisowy dla audi tt 8j tdi prosze o pomoc
    Przez PiotrekTT2008 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 22:01
  3. Kupuje AUDI TT - proszę o pomoc!!
    Przez Michał w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-08-2007, 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •