Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: POMOCY KTÓRE AUDI TT WYBRAÆ ????

  1. #1

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41

    POMOCY KTÓRE AUDI TT WYBRAÆ ????

    Szanowni forumowicze proszę was o wizualną ocenę tych autek czy widzicie jakieś ukryte wady ???? bo chce jechać w tym tygodniu te autka oglądać

    - do czego się można doczepić ???
    - które z tych aut jest najrozsądniejszym wyborem
    - co jest podejrzane na co zwrócić uwagę
    - przebieg PRAWDA czy FAłSZ

    dziękuję za pomoc


    AUDI TT - 1

    AUDI TT - 2

    AUDI TT - 3

    AUDI TT - 4

    AUDI TT - 5

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Wiesz chyba ze nie wiele mozna ocenic po takich fotkach , jedyne co widac to ze w szystkie te autka maja kilka detali nie tak jak powinny miec... Generalnie najrozsadniejszym wyborem jest wersja 225 quattro . Jak juz wydajesz kase to kup najlepsze co mozesz za miec za te pieniadze . Jesli myslisz w przyszlosci nad modyfikacjami autka to 225 tez jest wdzieczniejszym materialem...
    Osobiscie nie nie polecaam Ci zadnego auta z linkow ktore podales...Jesli kupisz tt w kiepskim stanie przyszykowane do sprzedania to moze to byc pasmo nieszczesc...
    Nie mapalaj sie i nie staraj sie za bardzo oszczedzic przy kupnie . Nikt nie odda dobrego auta za male pieniadze...
    Przy okazyjnych zakupach najczesciej doklada sie z nadwiazka po czasie i wychodzi na to ze za te pieniadze mozna bylo miec mlodszy i ''mniej bezwypadkowy'' samochod .
    Pojedz sobie do niemiec i tam szukaj , wiem ze to wiecej problemow niz kupic w polsce ale musisz wybrac czy chcesz sie troche pomeczyc przed zakupem , czy chcesz sie meczyc czly czas z ''pasciami'' ktore kupisz zaslepiony entuzjazmem i checia posiadania TT
    To moje skromne zdanie jesli masz wiecej pytan to wal smialo...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a ja mimo wszytsko bym z dystansem patrzyl na to drugie audi (225 km). Po 1 zapytaj faceta, czemu autko ma nowego grila skoro jest z 99 roku (wiem, ze mozna sobie zmienic ale chyba nie w tym przypadku). Po 2 brakuje pod maska takiej jakby listwy na zderzak (powinna zakrywac sruby mocowania zderzaka i wasy lamp). Po 3 ma wglebienie w miejscu poduszki pasazera a to swiadczy tylko o jednym... ogolnie elementy ladnie spasowane ... jak na "bezwypadkowa" ale musza jeszcze popracowac nad detalami

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Hehehe podoba mi sie jak ludzie pisza ze autko ma 100 tys.km a ma popekana fotele na maxa... jest bezwypadkowe a brakuje listw itp... Ehh... TT nie sa tanimi samochodami ,wiec jesli juz chcesz kupic cos dobrego a nie jakiegos polskiego rozbitka spawanego z dwoch zeby tylko wydac kase to polecam wyjazd za granice !! Tam wszystkie samochody sa regularnie serwisowane, jezdza po lepszych drogach i Niemcy raczej nie bawia sie w krecenie licznikow... Naprawde na rynku zachodnim predzej znajdziesz cos godnego uwagi ... z tych ktore podales.. chyba niewybralbym nic dla siebie no i moja rada - 225 PS QUATTRO ja bym sie chetnie zamienil moja FWD na QUATTRO
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  5. #5

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41

    dziekuje za pomoc

    taka piękna pogoda a ja bez auta non stop się autobusami trzeba wozić to chyba przez to jestem taki zdesperowany i szukam czegoś na prędko

    dziękuję za pomoc jednak pojadę na spokojnie do Niemiec po autko

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    I DOBRZE !! NIE NAPALAJ SIE !! I PAMIETAJ -QUATTRO JA GDYBYM TERAZ BYL NA KUPNIE TO SZUKALBYM TYLKO 4-NAPEDOWEJ TT
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  7. #7
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No i najlepiej 225.....

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    TYLKO
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Audi TT problem - nie jedzie, pomocy
    Przez pjddz w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-09-2017, 08:30
  2. Audi a4 b6 1.8t AVJ dwa błędy potrzeba pomocy
    Przez tomus00000 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-09-2014, 13:11
  3. lampy tylne audi TT... pomocy!!!!
    Przez pabloo221 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-09-2009, 19:25
  4. Ktore to felgi od tt?
    Przez (A)rturo w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-04-2008, 22:28
  5. audi tt dziwne tarcie pomocy
    Przez janmot3 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-06-2007, 21:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •