Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 93

Wątek: prosta droga, 210km/h, zyjemy

  1. #61
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Powiem ci, że Twoja historia wywarła na mnie ogromne wrażenie. Ogromny smutek, żal do tego wyrzuty sumienia. Mocno teraz dałeś mi do zrozumienia, że ten wypadek "długo się jeszcze nie skończy" i chyba to wszystko "po" jest gorsze niż sam moment zderzenia. Naprawdę ci współczuje. Co na to jej rodzina?
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #62
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Naprawdę ci współczuje. Co na to jej rodzina?
    Dzieki za wspolczucia i ogolnie jeszcze raz pragne Wam wszystkim podziekowac za slowa otuchy. To jest dla mnie wazne.
    Kingi rodzina mnie nie zabila, nawet nie wiem co o tym mysla. Chyba mi jeszcze nie wybaczyli, moze kiedys to zrobia. Sa dla mnie mili i pytaja sie o zdrowie. Ogolnie z dziewczyny rodzicami zylem dobrze i duzo sie nie zmienilo.
    Tylko ciekawe jak zareaguja jak im powiemy za 2-3 lata ze jedziemy nowa sportowa tetka na wakacje.
    Ja nie zamierzam sobie kupic nic innego jak TT.

  3. #63
    Awatar lukibos
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Tg/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    83
    Dopiero teraz przeczytałem całą historię i muszę przyznać, że bardzo mnie poruszyła, jak wszystkich forumowiczów i ciarki przechodzą po plecach. Jest to przestroga dla innych. Dobrze, że nic się nie stało i żyjecie, bo przecież to najważniejsze, a samochód to rzecz nabyta. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !

  4. #64

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Trzymaj się stary jeszcze raz, szczęście w nieszczęściu, powodzenia w kupowaniu TT mk2, pasja jest większa niż wszystko innne, pozdrawiam

  5. #65
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tak to bardzo poruszające co pisze kolega BLERX, ale powiem wam że życie życiem, jutro wsiądziecie do swoich TT, zapomnicie i bedziecie szaleć, no chyba że jezdzicie z laptopem na kolanach i czytacie ten wątek, tak że myślcie za kółkiem panowie, bo życie jest piękne, ale niestety jest tylko jedno, więc trzeba je szanować, myślę że kolega BLERX już to zrozumiał dogłębnie, czasem dobrze UCZYĆ SIĘ na błędach innych, myślę że jeżeli chodz jedna osoba wyciągnie wnioski z całego tego tematu, to doświadczenia kolegi nie pójdą na marne
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #66
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Bez względu na to jak bardzo jesteśmy ostrożni i rozsądni czasami działamy pod chwilowym wpływem impulsu ot takie coś co nam strzela do głowy "aaa pociągnę sobie tutaj szybciej" to jest chyba najgorsze i nie raz się na tym złapałem a później się człowiek zastanawia jaki był głupi.
    I don't have dreams, I have goals.

  7. #67
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    ciarki po plecach...... teraz sobie zdałem sprawę jak głupie jest czasem szybkie jeżdżenie z moją kobietą.... już nawet nie ja, ale ona.... ehhh

    Trzymajcie się!!!!!

  8. #68
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    No mi tez ta noga jakby "zrobila sie lzejsza" po tym co tu przeczytalem.Daje do myslenia to wszystko.Zycze szybkiego powrotu do zdrowia oraz...kiedy przyjda juz lepsze dni owocnych poszukiwan nowej sztuki.
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  9. #69
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    No.. kolego, szybko na nogi stajesz. To chyba dobrze. Powodzenia, pozdrowienia.
    MARUDA

  10. #70

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    Jej rodzice, jeżeli porządnie się zastanowią nad waszym wypadkiem, dojdą do wniosku: "Które auto jest bezpieczniejsze, jeżeli naszej córce nic się nie stało przy takim okropnym, "śmiertelnym" wypadku"??
    Ja tak pomyślałem o naszych TTkach, więc być może oni również
    Poza tym chyba wszyscy będziemy mieli lżejszą nogę, przez jakiś czas. Choć gdy z narzeczoną będę jechał to już podświadomie będę ostrożniejszy, to na pewno..

  11. #71

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    110
    Ja swojej dziewczynie właśnie pokazałem zdjęcia Twojego autko po wypadku, z jednego prostego względu który mnie bardzo irytuje..Moja dziewczyna zawsze się mnie pyta o jedno "Dlaczego jak jedziesz gdzieś ze mną to nie jeździsz tak szybko jak sam, przecież ja też lubię szybką jazdę.." - Twoją historią i zdjęciami dałem jej na to odpowiedź, moje życie moja sprawa ale jakbym nie daj Boże przez swoją głupotę bo tego inaczej się nie da nazwać zrobił krzywdę swojej kobiecie to nie mógłbym jej rodzinie spojrzeć w oczy w przedewszystkim sobie... Na szczęście u Ciebie wszystko skończyło się dobrze i mam nadzieję że szybko dojdziecie do siebie i wszystko się poukłada pod względem psychicznym jak i fizycznym, trzymam za was kciuki No i wbrew pozorom TT to bardzo bezpieczny samochód którym niestety nie da się jeździć wolno ale Twoja historia niewątpliwe dała wszystkim nam forumowiczom do myślenia, ja narazie postaram się zdjąć nogę z gazu

  12. #72
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Jezeli chodzi czy TT to bezpieczne auto to musze sie pod tym podpisac. To jeden z ciezszych, wzmacnianych sportowych aut, ktory swoja masa niszczyl przeszkody, a nie sam siebie. Jak widzicie na zdjeciach, klatka w srodku jest cala, tam gdzie mielismyn nogi rowniez - niestety tylko dach z mojej strony.

    Nogi cale, kregoslupy cale. Mimo mojej glupoty - szczescie i tetka nas uratowalo.

    To nie trasa na nieporet a bardziej na Jadów. (slynne lody z Jadowa)
    Nazwa:  mapa.JPG
Wyświetleń: 84
Rozmiar:  60.3 KB
    Nazwa:  mapa1.jpg
Wyświetleń: 107
Rozmiar:  64.7 KB

    p.s. jak u gory forum jest wizerunek TT mk2 to moderator powinien tam dorobic rejestracje z napisem "zwolnij", "jeździmy z głową", "szanujmy życie". Mysle ze wtedy bardzo latwo przy kazdym zalogowaniu sie na nasze forum dostrzezemy taki napis, a kiedys nam to wyjdzie tylko na dobre. - i innym pewnie tez.

    p.s.2 - aha zapomnialem dodac nie mniej waznej rzeczy. Wczoraj wrocilem z przesluchania z policji i za to co zrobilem, a bardziej za obrazenia mojej partnerki to prawnie grozi do 4.5 roku wiezienia. Prowadzocy powiedzial ze nie bylem wczesniej karany i ze obrazenia kobiety nie sa "az tak duze" i ze ona nie wniosla oskarzenia przeciw mnie to skonczy sie tylko na utracie prawka na rok i karze od 1-10tys i zawiasy.
    Z racji tego ze taki wystepek to nie wykroczenie tylko przestepstwo. Zbyt dluga lista obrazen u dziewczyny w karcie ze szpitala. Napisalem to co doslownie uslyszalem wczoraj od policjanta prowadzacego moja sprawe.
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 14-05-2011 o 09:53

  13. #73
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a na jakiej podstawie stwierdzili że to nie wykroczenie tylko przestępstwo?
    sorki że tak pytam ale wypadki się zdarzają łoś wbiegnie sarna itp i może się stac podobnie;/ ocenili że przestępstwo na podstawie prędkości ?

  14. #74
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Niestety ale na podstawie prędkości i zniszczeń jakie spowodował, jazda 210 taką drogą to jak chodzenie po mieście z odbezpieczonym pistoletem, jak się coś stanie to odpowiadasz za skutki, jako nieumyślne spowodowanie np. zagrożenia życia itp.
    Masz prosty przykład autostrad w D.E. brak ograniczeń na niektórych odcinkach, lecz jedziesz na własne ryzyko i powodując wypadek masz problemy z prawem i ubezpieczycielem, wszystko zależy od skutków i może sie nawet skończyć więzieniem
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 14-05-2011 o 12:16
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #75
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    wrocilem z przesluchania z policji i za to co zrobilem, a bardziej za obrazenia mojej partnerki to prawnie grozi do 4.5 roku wiezienia. Prowadzocy powiedzial ze nie bylem wczesniej karany i ze obrazenia kobiety nie sa "az tak duze" i ze ona nie wniosla oskarzenia przeciw mnie to skonczy sie tylko na utracie prawka na rok i karze od 1-10tys i zawiasy.
    Z racji tego ze taki wystepek to nie wykroczenie tylko przestepstwo. Zbyt dluga lista obrazen u dziewczyny w karcie ze szpitala. Napisalem to co doslownie uslyszalem wczoraj od policjanta prowadzacego moja sprawe.
    nie wiem skad to 4.5 i od razu dalsza litania na policji, prowadzacy byl mily, czy staral sie Ciebie straszyc ?
    odpowiesz zapewne z art. 177 Kodeksu Karnego w zwiazku z art. 157 KK , jako, ze poszkodowana to 'tylko' Twoja dziewczyna, przez co nie jest traktowana jako osoba najblizsza, fakt ze nie bedzie dzialala przeciwko Tobie niestety nie bedzie zbyt pomocny.
    Wiem, ze po takim przykrym wypadku finansowo dostales mocno po kieszeni, ale dobrze byloby sie zastanowic nad jakims sensownym adwokatem, bo jak trafisz na nadgorliwego prokuratora to dobry obronca bedzie pomocny - nie mowie, ze wyjdziesz bezkarnie, ale kara moze byc 'symboliczna'.

    Co do pytania Pawla, jak jestes kierowca nie ma zmiluj. Nawet jesli bedziesz jechal przepisowo, a komus stanie sie krzywda mozesz odpowiadac po prostu z art 157 KK, a gdy do tego zlamiesz przepisy to z automatu 177 KK.

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. kluczyk...droga sprawa :(
    Przez Cezary Magier w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 19-04-2013, 17:39
  2. Czy faktycznie TT jest tak droga w utrzymaniu?
    Przez |EnDrIu| w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-12-2012, 14:52
  3. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01
  4. TT 180KM vs Mustang 210KM
    Przez stfpl w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-06-2011, 21:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •