Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 90

Wątek: klima ?

  1. #16

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez Pajak
    Tak to "klaśniecie" to sprzeglo klimy i u mnie w TTce tez to slychac. Od tego momentu (gdy sprzeglo zapięło klime zaczyna sie to terkotanie kompresora o którym była mowa wyżej na tym wątku. (Terkotanie to zapewne zużyte lozysko kompresora, albo brak smaru w nim).
    Dokladnie tak u mnie tez "klekota" i to coraz mocniej dzwonilem po sklepach.. koszta takiej sprezarki ksztaltuja sie od 1300 do 1800 zl wiec poczekam az padnie i zmienie. Pozdrawiam.
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  2. #17
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    ja tez czekam aż padnie, bo w czasie jazdy az tak tego nie slychac...
    boje sie tylko co to moze spowodowac więcej, jak już padnie - czy tylko przestanie dzialac klima (jak sie łożyska zatrą na amen) czy coś wiecej zniszczy...
    Pozdrawiam!
    Pajak

  3. #18

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    Cytat Zamieszczone przez blazejTT
    koszta takiej sprezarki ksztaltuja sie od 1300 do 1800 zl
    Na allegro mozna kupic od 1000zl w gore NOWE....

    Co do ECON to wybieram sie do lektryka na dnaioch wiec zobaczynmy co powie, tutaj niestety kazdy robi tylko jedna rzecz ten klime ten kabelki, ten swiatla i tak w caly swiat.. ale przynajmniej kazdy ma zajecie

  4. #19

    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    3miasto
    Posty
    53
    zapomnialem dopisac - problem byl taki ze z jakis nieznanych mi blizej przyczyn przy zmianie zderzaka ruszyli chlodnice klimy i to sie ruszalo ale zostalo przyczepione a problem zazegnany

  5. #20
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez maniaczek7
    zapomnialem dopisac - problem byl taki ze z jakis nieznanych mi blizej przyczyn przy zmianie zderzaka ruszyli chlodnice klimy i to sie ruszalo ale zostalo przyczepione a problem zazegnany
    czekaj, bo nie kumam już - czyli to obluzowana chłodnica klimy powodowała to terkotanie u Ciebie?
    Pozdrawiam!
    Pajak

  6. #21
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Przyszedł czas i na mnie!Po włączeniu klimy nie dzieje się nie prócz załańczania nawiewów,nie słychać żeby się sprężarka włańczała itp(oczywiście zimne powietrze nie leci).Sprężarka do wymiany czy można się łudzić że coś tanszym kosztem się naprawi?

  7. #22

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    2) na pogorszone chłodzenie - jedyna rada - nabicie i odgrzybienie calego uklady aaa no i oczywiscie nowy filtr kabinowy (wymiana samemu w 2 min pod przednią szybą od str. pasażera od komory silnika)[/quote]

    czy móglby ktoś zamieścic jakieś zdjecie gdzie jest ten filterek bo mysle ze go widziałem ale nie jestem pewien czy to jest to
    NO RISK,
    NO FUN.

  8. #23
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    ja napisałem że sprężarka nie chodzi to co ma do tego srodek chłodniczy,nabić go żeby siedział w układzie?
    http://www.wixfiltron.com.pl/filtron...kcje/1006k.pdf

  9. #24

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    Gdzie moge znalesc schemat instalacji elektrycznej?? potrzebuje pilnie zeby jakos przezjec i znalesc przyczyne... bo szykuje mi sie dluga trasa a bez klimy to...

  10. #25
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez ksolk
    ja napisałem że sprężarka nie chodzi to co ma do tego srodek chłodniczy,nabić go żeby siedział w układzie?
    tez nie sądze żeby to byla kwestia srodka. jesli sie nie wlącza sprezarka, to albo jest padnieta na amen i wtedy chyba wymiana calej albo nadzieja ze to cos elektrycznego.
    a tak dla pewnosci - przejzyj dokladnie wszystkie bezpieczniki czy są cale
    Pozdrawiam!
    Pajak

  11. #26

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    No wiec wczoraj wrocilem do domu kolo 1 w nocy, wjechalem do garazu, i stwierdzilem ze spac mi sie niechce, posprztam auto w srodku,posprzatalem, mowie co tam umyje obudowy silnika bo byly brudne, i tak zaczlem mmyc, mowie zdejme zeby to zrobic dokladnie, gdy juz bylo zdjete mysle moze zajze do tej klimy. jak pomyslalem tak zrobilem, dogrzebalem sie do kabelka zasilajacego, wypialem wtyczke i tak sobie swiece w ta wtyczke i jedna wsukwa byla bardziej rozgieta(rozwarta) niz druga, mowie zagne ja, pewnie nic nie da ale zawsze bede wiedzial ze cos robilem, popsikalem jeszcze takim czyms do psikania stykow zeby bylo lepiej wpialem, wsiadam odpalam, wlanczam magiczny guziczek od klimy, i ku mojemy zdziwieniu slysze strzal sprzegla sprezarki i chlodzi.. jakie bylo moje zdziwienie..... Najciekawsze ze ogladalo to kilku specow, przegladalo, szukalo sprawdzalo, starszylo ze sterownik tzreba wymienic, ze sprezarka zatarta(i za kazde gadanie brali kase) a tu taka pierdola...Jestem z siebie dumny

  12. #27

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    ja bym z siebie też byl dumny to tak jest "panie pół samochodu będzie do wymiany" a jak sie do tego sam weźmiesz to zawsze okazuje sie jakaś pierdoła
    NO RISK,
    NO FUN.

  13. #28

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    No tak, ale to zalezy do kogo pojedziesz, czasem lepiej pojechac do kogos kto ma lepsza opinie ale tez wiecej bierze, niz pojechac do kogos kto jest tanszy,a potem nic nie wie i kaze wymieniac polowe samochodu, a nawet gdybym wymienil polowe samochodu i tak by niedzialo bo wtyczka byla zagieta wiec.. czasem lepiej pojechac i doplacic ale miec lepiej zrobione, albo grzebac samemu jak sie ma jako takie pojecie :P

  14. #29

    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    3miasto
    Posty
    53
    bez tworzenia nowego tematu
    -->
    JAK ZDJ¡Æ PANEL KLIMY I DOBRAC SIE DO PRZYCISKOW ESP ITD. ?
    Rozkrecilem te "trojkaty" z boków (po 4 śruby w kazdym) i nie wiedizame co dalej ?
    gdize są śruby ?

    Z gory dzienki za odpowiedź

  15. #30

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Panowie, nie należy czekać na to aż sprezarka sie wysypie. Jezeli slychac szumy , to najlepiej zdjac napinacz od paska , sprawdzic luzy na łożyskowaniu koła pasowego sprzegla klimatyzacji. Szum moze byc spowodowany takze brakiem oleju w sprezarce.
    Zawsze lepiej samemu sprawdzic niz dac "specjaliscie". Niedawno bylem swiadkiem sceny w ktorej , w nowym a6 po wypadku "mechanik" nabil zwyklego freonu, zamiast bezfreonowego .
    TTC Quattro
    GG 1539752

Podobne wątki

  1. Klima
    Przez kristohuliciu01 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-08-2017, 03:33
  2. klima nima
    Przez victorek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-05-2017, 13:45
  3. Uszkodzona klima
    Przez kristohuliciu01 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-09-2016, 15:26
  4. tt - problem z klima?????
    Przez sveden76 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 21:22
  5. Klima
    Przez Missiek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-02-2008, 11:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •