Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 40

Wątek: Dzień dobry

  1. #16
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244
    witamy serdecznie na forum.
    wstaw zdjęcia swojej bestii i opisz co i jak...swoje foty również możesz wstawić :P hehehe
    szerokości i bezawaryjnej jazdy.

  2. #17
    Awatar sebastian99
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    102
    Witam szczęśliwą posiadaczkę TT, aby jak najdłużej ci służyła!!!

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Widać że na forum jest zapotrzebowanie na panie, bo rzadko które posty przywitalne cieszą sie takim zainteresowaniem he he, tak że dziewczyny przybywajcie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no jest jest...fajnie by było żeby stosunek był 50 na 50... no i więc ja także witam czekam na fotki i zapraszam 17 kwietnia na bemowo...będzie nas troszkę tam więc śmiało wpadaj..spocik się zrobi

  5. #20
    Awatar imaginaTTion
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    21
    Witam kolejnych witających, xscorpiox- hahaha jak powstanie mój fan club na pewno wstawię swoje fotki:P:P, również szerokości życzę, sebastian99- dzięki i nawzajem, Pawel-2005- hahaha stosunek był the best, na Bemowo chętnie wpadnę, żałuję, że do Zakopanego nie mogę pojechać, niestety pracuję w poniedziałek, ZUCZEK- forum potrzebuje Pań a Panie potrzebują forum:P, przyznam szczerze, że kupno auta po modach w pierwszej chwili mnie przeraziło, dotychczas skupiałam się raczej na seryjnych produkcjach, łatwiej je ogarnąć rozumem blondynki:P, także jest to dla mnie nie lada wyzwanie i pewnie z tego tytułu będę zadawać głupie pytania:P, jak na razie mam problem z dobijaniem prawego tyłu na dołach, w sobotę zmienię opony i oby niższy bieżnik okazał się trafiony w przeciwnym razie będę potrzebowała namiaru na speca od gwintowanych zawiech. Moje auto było juz tu prezentowane także tylko dla przypomnienia skopiuję opis i linki do fotek, pozdr
    "Silnik-turbina k04 z wirnikami na 12 łopatek,downpipe 3 cale na 2,5 tłumik koncowy ,wtryski 660cc,kolektor dolotowy od 225 dolot forge z puszka od 225 i wkładem itg,sztywne koło i sprzęgło od vr6,mbc,wszystkie złaczki elastyczne forge razem z zaworem upustowym forge,większy duży fmic strojony w firmie unitronic"

    * Typ Pliku: jpg C17500481_3_N.jpg (65.6 KB, 52 views)
    * Typ Pliku: jpg C17500481_4_N.jpg (60.7 KB, 46 views)
    * Typ Pliku: jpg C17500481_1_N.jpg (72.3 KB, 48 views)

  6. #21
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jeżeli to srebrna TT to auto przechodzi z rąk do rąk, bo to chyba ta TT kolegi który czasem wpada do Wa-wy i nie chcial podjechać na małą ustawkę, he he, odziedziczyłaś auto czy kupiłaś
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #22
    Awatar imaginaTTion
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    21
    Kupiłam, od momentu sprowadzenia miała 3-ech właścicieli, wygląda na to, że drugi poległ finansowo:P, a trzeci puścił ponieważ stała i ozdabiała podwórko:P, uważasz to za zła wróżbę?

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie wiem czy o tym mówimy bo zdjęć nie widzę ale jeżeli o tym to w ostatnim czasie auto zmienia właścicieli jeden po drugim, nie ma co wróżyć, wyjdzie w czasie
    TT po modach silnika nie ma sie co bać, jeżeli mamy pojecie co i kto robił w aucie i umiemy sie z nim obchodzić i prwidłowo sewisować

    PAWEL 2005
    no jest jest...fajnie by było żeby stosunek był
    ZUCZEK
    Ej no ja czasami tez mam jakieś myśli ale że by tak bezpośrednio dobre dobre
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 07-04-2011 o 20:37
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24
    Awatar imaginaTTion
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    21
    o tym samym aucie mówimy i oby z czasem nic nie wyszło, bo będę musiała wyjść bogato za mąż:P:P w dodatku za fachowca od TT :P:P, i wtedy stosunek będzie miał sens hahahaha, dobra starczy tych wygłupów na dziś :P:P

  10. #25
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No to w sumie same przyjemności ha ha ha
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #26
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    chętnie pomożemy z autem...kolega miał to auto wpadł i się wymądrzał ...ale damy radę jeśli coś jest nie tak...więc na bemowo koleżanka się pisze?

  12. #27
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    chętnie pomożemy z autem...kolega miał to auto wpadł i się wymądrzał ...ale damy radę jeśli coś jest nie tak...
    imaginaTTion oby wszystko było super z TeTunią, ale gdyby co (odpukać) to jest tutaj parę osób które na pewno w sprawach technicznych Ci pomogą,
    ale na pewno znajdzie się też parę osób które sprawią aby na forum koleżance się nie nudziło:P hehehe joke....

    niemniej to prawda, że fajnie że ostatnio się parę kobiet/dziewczyn tutaj zalogowało...jakoś tak weselej i przyjemniej dzięki wam tutaj się robi:P
    !! !! !! także kobitki przybywajcie !! !! !!

  13. #28
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no to już wklejam koleżance linka gdzie należało by zgłosić swoją obecnośc
    http://www.klubtt.pl/fanklub-zloty-z...emowo-sss.html
    na 1 stronie opisane jak się zgłoscic na spotkanie a na ostatniej dopisać się do listy

  14. #29
    Awatar imaginaTTion
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    21
    ZUCZEK - z jedną z tych przyjemności to bym polemizowała ale niech Ci będzie zawrzyjmy kompromis, przynajmniej na razie, dopóki technicznie się bardziej nie obstukam w temacie hahaha :P:P:P
    xscorpiox - jeszcze raz dzięki, w ogóle to jestem zaskoczona tak miłym przyjęciem na forum, na początku zastanawiałam się czy nie zalogować się jako facet, bo pewnie z BABĄ nikt nie będzie chciał rozmawiać, jakiś czas temu brałam dość poważnie pod uwagę kupno Mazdy RX8 i tamtejsze „mózgi” miały niechęć do dyskusji z płcią przeciwną, no bo cóż taki laik i do tego jeszcze kobieta może wnieść do zażartego spinania się o kucyki:P:P, a czy tylko o to w tym wszystkim chodzi, żałuję, że nie mam koleżanek o podobnych zainteresowaniach, zasiliła bym forum :P:P
    Pawel-2005 – mądrzyć to się każdy potrafi ale ten przypadek pozostawię bez komentarza, nie ukrywam, że prędzej czy później mogę potrzebować pomocy i łopatologicznego przełożenia problemu na język blondynki, może nie jest tak źle, jak w przypadku tych dwóch, które holowały samochód i obydwie siedziały w tym pierwszym ale łatwo tez może nie być:P:P, jak najbardziej na Bemowo się piszę, później dopełnię formalności związanych z wpisem na listę, pozdr i miłego dnia

  15. #30
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    spoczko...to nie czekaj zbyt długo żeby miejsc nie zbrakło...
    a że przyjecie na forum miłe...to cię bardzo cieszymy z tego powodu bo w końcu ma być tu miła atmosfera a nie jak np na SR że tylko się czepiają o wszystko i docinają...
    więc mam nadzieję że do 17 kwietnia

Podobne wątki

  1. Dzień Dobry!
    Przez mbmaster w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 12:56
  2. Dzień Dobry!
    Przez Slipper w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 09:21
  3. dzien dobry
    Przez czarna mamba w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-11-2013, 09:08
  4. Dzień Dobry
    Przez Zosia w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-08-2010, 20:11
  5. Dzien dobry
    Przez Ja? w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2002, 20:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •