Witam kolejnych witających, xscorpiox- hahaha jak powstanie mój fan club na pewno wstawię swoje fotki:P:P, również szerokości życzę, sebastian99- dzięki i nawzajem, Pawel-2005- hahaha stosunek był the best, na Bemowo chętnie wpadnę, żałuję, że do Zakopanego nie mogę pojechać, niestety pracuję w poniedziałek, ZUCZEK- forum potrzebuje Pań a Panie potrzebują forum:P, przyznam szczerze, że kupno auta po modach w pierwszej chwili mnie przeraziło, dotychczas skupiałam się raczej na seryjnych produkcjach, łatwiej je ogarnąć rozumem blondynki:P, także jest to dla mnie nie lada wyzwanie i pewnie z tego tytułu będę zadawać głupie pytania:P, jak na razie mam problem z dobijaniem prawego tyłu na dołach, w sobotę zmienię opony i oby niższy bieżnik okazał się trafiony w przeciwnym razie będę potrzebowała namiaru na speca od gwintowanych zawiech. Moje auto było juz tu prezentowane także tylko dla przypomnienia skopiuję opis i linki do fotek, pozdr
"Silnik-turbina k04 z wirnikami na 12 łopatek,downpipe 3 cale na 2,5 tłumik koncowy ,wtryski 660cc,kolektor dolotowy od 225 dolot forge z puszka od 225 i wkładem itg,sztywne koło i sprzęgło od vr6,mbc,wszystkie złaczki elastyczne forge razem z zaworem upustowym forge,większy duży fmic strojony w firmie unitronic"

* Typ Pliku: jpg C17500481_3_N.jpg (65.6 KB, 52 views)
* Typ Pliku: jpg C17500481_4_N.jpg (60.7 KB, 46 views)
* Typ Pliku: jpg C17500481_1_N.jpg (72.3 KB, 48 views)