Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ledy 6v skąd wziaźc lub jak samemu zrobic?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ogólnie motocykl przed renowacją wyglądał mniej więcej tak(w sumie to identycznie tylko że miał zielony kolor):
    ural M 63 (1604271453) - Aukcje internetowe Allegro
    sprawnośc mechaniczna na poziomie zerowym lecz jeździł tylko że czasem gasł bo w baku było ze 2cm piachu!!!!!! ale filterek w kraniku nic nie puścił :P
    odnośnie polerowania silnika to papiery ścierne od 100 do 800 a nawet 1000 potem pasty polerskie różnego rodzaju, wszystko mechanicznie na krążkach wałeczkach i patentach własnej roboty aby dotrzec w zakamarkach ale maks papiery na wiertarkę to 180 a potem ręcznie w zakamarkach i wszystkich pow...9 lat temu nie bardzo były takie drobne papiery na rzepy , a przynajmniej u mnie, teraz są nawet i 600 więc teraz robota szła by zdecydowanie szybciej ogólnie sama polerka silnika, czyli blok silnika ,misa ,przednia czesc blokuz pokrywaa,cylindry, głowice ,pokrywy zaworowe ,skrzynia biegów,dyfer, przedni półbeben, klamki i jakieś pierdoły (generalnie wszystko co się tylko dało)zajeły mi prawie całe wakacje tak po kilka godz na dobę:P no ale trzeba wziaźc pod uwagę że kiedyś byłem gimnazjalistą więc teraz myślę że bym szybciej to zrobił;P bo lenistwo jest motorem postępu czyli mniej bym szorował papierem ręcznie tylko więcej dorabiał sobie miniaturowych urządzeń do szlifowania dzięki czemu szybciej bym to zrobił:P

    tak na marginesie to już mam prawie wypolerowaną muszlę kompresora turbiny:P odlew piaskowy bardzo słabej jakości także w niedziele z 5-6 godzin roboty i jeszcze ze 2 godzinki i będzie gotowa lecz brak czasu, a fotki bedą w odpowiednim dziale oczywiście
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 17-05-2011 o 16:52

Podobne wątki

  1. jak samemu zabezpieczyć karoserię
    Przez mobile_tinting w dziale Warsztat - Zrób to sam
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-10-2013, 20:29
  2. Skąd mam ten front w TT
    Przez lynx w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-04-2013, 23:31
  3. skad tyle wilgoci....???
    Przez sveden76 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-12-2012, 00:53
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-11-2008, 07:05
  5. Ledy
    Przez Pa7aK w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-10-2008, 17:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •