Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Rozdarta linka - Szybowa Masakra

  1. #1
    Awatar major
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Ropuchowy
    Posty
    37

    Rozdarta linka - Szybowa Masakra

    echs..

    pierwszy nerw z nowym nabytkiem..jeszcze nie zarejestrowana, a już ze mną walczy..
    dokładniej wyszło na jaw, że lekka usterka opuszczania szyby, to mega usterka wymagająca wymiany linki od mechanizmu lub (bo widzę, że linki kupić się nie da) wymiana całego mechanizmu opuszczania szyb..

    ...w lince pękła jedna żyłka .. żyłka poleciała do koła zębatego plastikowego przy silniczku mechanizmu i tam się tak pozawijała, że wszystko zdemolowała, a to zaowocowało 5 godzinami grzebania przy drzwiach bez efektu...

    ..teraz jeżdżę, z krzywym oknem, źle spasowaną tapicerką, szumem i ze słabymi perspektywami na szybką naprawę, chyba, że wiecie gdzie w zachodniopomorskim dostać taki mechanizm od ręki?

    Macie z tymi linkami głębsze doświadczenia ? Jakieś porady? Jeden podobny temat widziałem..

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    wejdź na alledrogo.pl hehe tam często bywają te mechanizmy

  3. #3
    Awatar bartzaw
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    45
    Jak potrzebowałem do siebie to obejrzałem dwa używane u gościa ale wyglądały jak z topielca. Ostatecznie kupiłem w ASO ale to bardzo bolało portfel. Problem polega na tym że jak kupisz używkę źle zdjętą to włożysz i po tygodniu to samo co masz teraz. Jak szukasz to obejrzyj dokładnie te kółka plastikowe czy niepokruszone i linki niepogięte.

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Patrzyłeś tutaj? motoAllegro Kurier idzie 1 dzień.
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    niema co się bawić w aso...koszt jest masakryczny, silniczek kiedyś kosztował 840zł a mechanizm nie wiele mniej lub podobnie więc ja bym celował w używki , jak trafisz na uczciwego to będzie chodzić, mi ktoś wysłał silniczek lecz nie działał, miał wysłać kolejny lecz zadzwoniłem i mówie niech wyśle wszystkie co ma , wysłał 7 na 7 działał 1 ( i to z tym uchylaniem o 1cm jest problem) a reszta klops więc gościowi sprawdziłem odesłałem a silniczek działa do tej pory

  6. #6
    Awatar major
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Ropuchowy
    Posty
    37
    aukcje allegro widziałem, same prawe, mi padł lewy, chyba jeden lewy jest na tym motoalledrogo, ale już na foto słabo wygląda, sprzedawca słowa o stanie nie pisze..mam numery do takich co mają "więcej części" będę dzwonił jutro, na razie plan mój jest taki, żeby linki spiąć "na krótko, co by szybę trzymały non stop w górze i pytanie: czy to nie zniszczy niczego, nie przeszkodzi w otwieraniu i zamykaniu drzwi ? i czy mechanizm z cabrio pasował będzie do coupe ?

  7. #7
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    niema co się bawić w aso...koszt jest masakryczny, silniczek kiedyś kosztował 840zł a mechanizm nie wiele mniej lub podobnie więc ja bym celował w używki , jak trafisz na uczciwego to będzie chodzić, mi ktoś wysłał silniczek lecz nie działał, miał wysłać kolejny lecz zadzwoniłem i mówie niech wyśle wszystkie co ma , wysłał 7 na 7 działał 1 ( i to z tym uchylaniem o 1cm jest problem) a reszta klops więc gościowi sprawdziłem odesłałem a silniczek działa do tej pory
    To uchylanie o 1 cm to w jakim jest celu?
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    uszczelki
    odnośnie ustawienia szyby na sztywno to odpiąć silniczek od szyby i można tak latać szukając linki, a byc moze z przeciwnej strony się nada, np z silniczkami od szyby tak jest

Podobne wątki

  1. Linka od maski
    Przez Booster w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-04-2015, 22:42
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-03-2011, 09:12
  3. masakra...
    Przez wojtek w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-10-2009, 13:04
  4. lambo vs Honda CRX . Masakra !!!!!!!!!!!!
    Przez Maxvibe w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 12:58
  5. o jaaaakie sliczne-masakra!!!
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2002, 11:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •