Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 106 do 113 z 113

Wątek: singl0r TT

  1. #106
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    odnośnie tipa forge do 225 to on też jest zbrojony drutem więc bardzo możliwe że forge do 180tki też stosuje zbrojone
    800zł za dp do k03s i ośki to według mnie drogo...tam jest takie super dojście montaż bardzo prosty że ja serio bym się pokusił o robienie samemu przy pomocy dobrego spawacza w dp 225 ori flansza jest z kwasówki i tutaj pewnie pod k03s też taka jest a jeśli nie to kupujesz taką na allegro i budujesz samemu bo serio w ośce jest to bardzo łatwe zadanie

  2. #107

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    No tak, 800zł nie mało, jeszcze koszty dojazdu to koło tysiaka, ale sam tego nie zrobię, bo nie mam takich zdolności

  3. #108
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Możesz zamówić gotowe graty i do jakiegoś ogarniętego tłumikarza co ci to poskłada i pospawa
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #109

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    No tak, 800zł nie mało, jeszcze koszty dojazdu to koło tysiaka, ale sam tego nie zrobię, bo nie mam takich zdolności
    Proponuje zostawić samochód na dzień do dobrego tunera z warsztatem. Zrobią Ci wszystko i będziesz mieć dobrze pewnie i taniej niż graty plug&play.

  5. #110

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Jak już wiecie modyfikację jak na razie sobie darowałem. Szkoda mi pakować na dobre modyfikacje kolo 6000-7000zł w TT mk1, bo gdyby przyszła potrzeba sprzedaży mógłbym na tym więcej stracić niż to wszystko byłoby warte. Teraz moim celem jest jeszcze zmienienie kwestii wizualnej na ostatni guzik. Tzn skończyłem cały pakiet R32, a teraz zastanawiam się nad oklejeniem dachu na czarny mat (kontaktowałem się z kilkoma firmami z Krakowa i ceny oscylują w granicach 200-300zł za sam dach tak więc korci mnie by to zrobić, ale nie wiem jaki będzie końcowy efekt. Wiadomo, na zdjęciach wygląda inaczej niż w rzeczywistości). Gdybym jednak się na to zdecydował jak radzicie:

    na sposób nr 1:



    na sposób nr 2:



    na sposób nr 1 (x2):


    Podałem dwa zdjęcia sposobu nr 1, bo pierwsze zdjęcie wygląda magicznie i zjawiskowo, jednak drugie zdjęcie jakoś nie przypadło mi do gustu, może dlatego, że jest bardziej naturalne. Co o tym myślicie?

  6. #111
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Zdecydowanie tak jak na trzeciej fotce i ja bym do tego jeszcze dołożył przyciemnione szyby,boczne jednakowo tzn żeby małe trójkąty
    nie były ciemniejsze bo wygląda to jak łata na spodniach -sorry za to porównanie a tylnia mocniej przyciemniona.
    Taka moja wizja...

  7. #112
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Widziałem w realu sposób nr 1, i mimo , że na zdjeciu nr 1 wyglada super, niestety na żywca wyglada delikatnie mówiąc....lipnie. Moze ma na to wpływ fachowość wykonania i dobór materiałów przez firme , która się tym zajmuje. Dobrze jezeli bys się zdecydował aby przedstawili Ci jakieś próbki, abyś mógł zobaczyć jak to w rzeczywistości współgra z samochodem.

  8. #113
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Nie jestem pewien co do czarnego matu ale czarny błyszczący prezentuje się naprawdę dobrze na srebrnej TT .
    Najlepiej pewnie pomalować bo błyszcząca folia nigdy nie będzie mieć takiego efektu jak lakier .

    Jeśli chodzi o oklejanie to jakość roboty ma decydujący wpływ na efekt końcowy , głownie chodzi o precyzję linii łączenia srebrnego z czarnym ..










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Czy singl0r zdał MATURĘ 2012 ?
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 03-03-2014, 17:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •