Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 113

Wątek: singl0r TT

  1. #91

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Oj tam, myślę, że zanim złotówka się umocni to trochę czasu minie. Na 95% zamówię tego TIPa od nich, niezależnie od ceny. Jak już robić to wszystko tak jak powinno być.
    Druga sprawa, MG Motosport zażyczyło sobie za wykonanie DP pod moją TT 800zł wraz z montażem. Co myślicie o tej cenie? Według mnie trochę dużo, bo Jaqoob sprzedawał gotowego za 500zł wraz z katalizatorem, a katalizator można sprzedać jeszcze za ~200zł, a montaż nie jest trudny. W zasadzie mam nie daleko, bo tylko 90km.
    Ostatnio edytowane przez singl0r ; 19-12-2011 o 19:06

  2. #92
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    to mi taki zrobili w przemocar:
    Zdjęcie0056.jpg
    3 cale całość a w tym siatka vband i te 3 tulejki pod sondy rezonator i flansza na początku dp to moje części ale u mnie turbo jest na górze więc dp będzie dłuższe niż u Ciebie jest całosc 3 cale i w dodatku mam quattro no i cena to 600zł:P ale fakt że czas oczekiwania zabija:P chyba że umów się na konkretny termin i powiedz że jak nie zrobią w przeciągu 2 dni to nie płacisz i zabierasz furę to może się zmobilizują aby to zrobić w miare szyko:P

  3. #93

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    W MG Motorsports powiedzieli mi, że czas wykonania to 6 godzin i 800zł. Nie wiem jak to będzie, na razie pozamawiam TIPa, wskaźnik doładowania, filtr Amsoil, rozrząd, a potem pomyślę nad DP

  4. #94
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Rób Dp w MG profi firma, robi trwalsze wydechy niż fabryka, powie ci to wiele ludzi.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #95

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    No ja wiem, ale zobaczę jak z funduszami. Tzn fundusze będą, ale auto planowałem mieć skończone full gotowe na marzec/kwiecień, bo myślałem, że koszta będą w okolicach 3 tys za DP+FMIC+PROGRAM+TIP+RESZTA, ale jak widać pomyliłem się w obliczeniach, to tak zawsze jest, bo po "aktualizacji" wydatków za wszystko to rząd 5tys+/-, ale to nie problem, po prostu max dwa miesiące dłużej (akurat gdzieś po maturce hehehe) Wydaje mi się, że lepiej poczekać nawet do końca czerwca, a mieć wszystko tak jak powinno być. Dlatego pewnie DP zrobię na 100 w MG Motorsports, wychodzę z założenia jak już coś robić to porządnie.

  6. #96

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    No ja wiem, ale zobaczę jak z funduszami. Tzn fundusze będą, ale auto planowałem mieć skończone full gotowe na marzec/kwiecień, bo myślałem, że koszta będą w okolicach 3 tys za DP+FMIC+PROGRAM+TIP+RESZTA, ale jak widać pomyliłem się w obliczeniach, to tak zawsze jest, bo po "aktualizacji" wydatków za wszystko to rząd 5tys+/-, ale to nie problem, po prostu max dwa miesiące dłużej (akurat gdzieś po maturce hehehe) Wydaje mi się, że lepiej poczekać nawet do końca czerwca, a mieć wszystko tak jak powinno być. Dlatego pewnie DP zrobię na 100 w MG Motorsports, wychodzę z założenia jak już coś robić to porządnie.
    Mi CompSport wyliczył 5.5 tys zł za wydech z dp, dolot, fmic, program. Wszystko zrobione profi miało być i moc około 230ps zależne jak turbo i sinik daje race.
    Więc pomyślałem kiedyś w przyszłości sprzedam TT, a kasa zamiast w MOC pójdzie na lepszą TT od razu z Q
    ps. wszystkie stare graty ładnie wyczyść, wydech stary wyczyść i zabezpiecz przed korozją, potem jeszcze mogą Ci się stare graty przydać takie jak TIP SMIC i wydech.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 20-12-2011 o 15:11

  7. #97

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Ogólnie ciesze się jak dziecko, że na przyszły sezon polatam z większymi kucami. Też celuję w 230PS z FMIC, DP, TIP i programem, mam nadzieję, że tyle uda się osiągnąć i wtedy będę w pełni zadowolony.
    Wiem wiem, TIPa i SMICa zostawiam, ale katalizator wyjmuje i sprzedaję pewnie

  8. #98

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Kata zostaw do czasu aż w PL wprowadzą normy jak w DE. Będzie więcej wart.

  9. #99
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Jeśli mogę coś zasugerować, najpierw zrób DP - poczujesz większy przyrost, całkiem inaczej chodzi autko jak się wywali kata i zrobi wydech. Tipa zostaw sobie na deser, tam taka pierdoła ledwo odczuwalna, a teraz jeszcze 200 zł droższa

  10. #100
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Wymiana Tipa jest odczuwalna bardziej po programie, dosyć spora zwężka ogranicza przepływ, w Siliconowym tipie praktycznie nie istnieje i daje efekty
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #101
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Aaa, to 180-tka, chyba za dużo myślę o 225 No to faktycznie tip ma strasznie zwężony.

  12. #102
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    TIP pozwala na lepsze złapanie oddechu , DP na łatwiejszy wydech Obie modyfikacje są konieczne w 180-siątce jeśli chcemy uzyskać optymalny setup . Jeśli już mamy teoretyzować co da większą korzyść to osobiście stawiam na DP .
    Nie umniejsza to jednak zasadności wymiany TIP-a ..








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #103
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Czy musi byc forge? Ja czesto slysze ze sa troche przereklamowani i mozna dostac rzeczy w podobnej jakosci w nizszych cenach

  14. #104
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No jednak mają ten silicon twardszy i grubsze warstwy niż tańsza konkurencja . To już kwestia budżetu , osobiście wolę zapłacić więcej i mieć najlepszą jakość nie mniej jednak wątpię aby była jakaś odczuwalna różnica w osiągach przy tańszym TIP-e , może w trwałości długoterminowej ....
    Ja miałem APR i był jeszcze zbrojony drutem ale i cena wyższa .
    Do 225 jednak polecam ten z angli o prawie 3 calowej średnicy i z aluminiowym adapterem na wejście turbo .
    Jest o nim w temacie o TIP-ach więc nie kontynuujmy tutaj o ''nim '' bo jest on na razie dostępny tylko dla 225 wiec to OT w tym temacie .









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #105
    Awatar sebastian99
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    102
    http://www.ebay.co.uk/itm/3705674121...84.m1423.l2649 tu jest cos ciekawego ale nie wiem jaka jakosc, ale cena spoko

Podobne wątki

  1. Czy singl0r zdał MATURĘ 2012 ?
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 03-03-2014, 17:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •