Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 53

Wątek: regeneracja magla kogo polecacie???

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    regeneracja magla kogo polecacie???

    no niestety pecha przed dużymi zakupami ciąg dalszy, padł mi magiel a w zasadzie jego uszczelnienie ale niestety nadaje się do regeneracji lub wymiany(nówka to mega koszt a używek szukałem na allegro lecz połowa sprzedaje od golfa lub new bitle a to całkiem co innego i już odechciewa się szukania) więc chyba wyciągne swój i dam do regeneracji przynajmniej będzie pasował, no jeśli nie zamienią ale dobra do rzeczy, regenerował ktoś w jakiejś firmie która może polecić? bo ja na allegro znalazłem :
    Przekładnia kierownicza AUDI TT PROMOCJA (1526423442) - Aukcje internetowe Allegro
    350zł robią w 1 dzień no i do tego dojdą przesyłki kurierskie ale cena chyba ok
    druga firma to:
    MAGLOWNICA PRZEKŁADNIA AUDI TT (1505102187) - Aukcje internetowe Allegro
    warunki podobne lecz nie dzwoniłem ceny są ok ale jeżeli operacja się uda i nie bedę musiał za 5 tys znowu wyciągać (koszt) i oddawać na gwarancji i się wkurzać że znowu auto stoi
    więc kogo możecie polecić bo bez TT to jak bez ręki więc trochę tak nieporęcznie się czuje:/

  2. #2
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Ceny regeneracji OK. Ale ja najpierw spróbowałbym bez ściągania maglownicy: zdiąć osłony jeśli są delikatne wżery przetrzeć papierkiem drobnym i zastosować PRESTONE POWER STEERING FLUID + STOP LEAK 355ML (1483984819) - motoAllegro

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    to nic nie da, u mnie nie było żadnej kropelki nigdy a teraz coś zdechło że po dolaniu po 10s pod autem plama i leje się jak z sikawki więc tylko regeneracja;/

    ---------- Post dodany o 13:11 ---------- Poprzedni post z 12:45 ----------

    na SR tutaj wyczytałem że polecają:
    ..."MOTOPOL"... -- przekladnia kierownicza, przekladnie kierownicze, regeneracja, regenerowanie, naprawa maglownicy, maglownica, maglownic, wspomagania, wspomaganej, wspomaganie, kolumny, kolumna, naprawa przekladni, motopol, suchanski, szynkowiak
    dzwoniłem cena 450 ale jak ma byc ok zrobione to warto
    robił tam ktos z nimi interesy?

  4. #4
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Pawel napisz do ktores z firm regenerujacych przekladnie na allegro, zdajac swoja stara sprzedaja ci zregerowana za cene bodajze regeneracji, ja tak robilem z przekladnia w A6

    Ja mam luzy w swojej i tez musze cos wykombinowac jak bede w PL, ale jeszcze o tym nie myslalem

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    można napisać do pierwszej lepszej...ale jest to hybił trafił bo nie każda firma zrobi to profi, ale już swój typ mam więc chyba oddam do ostatniej firmy w łodzi za 450zł , polecał ktoś na SR więc jest to jakiś + względem pozostałych firm

  6. #6
    Awatar bartzaw
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    45
    Powiem szczerze że jakoś wszystkie te oferty tanie. Ja dowiadywałem się ok 2-3miesięcy temu i usłyszałem 600-700zł za regenerację i dwa adresy w okolicach Warszawy. Jak spytałem znajomego skąd ta różnica do cen z Allegro ( tak samo szukałem) to usłyszałem że za 350 nikt nie zrobi z szlifowaniem tylko nowe uszczelniacze które mogą się nie ułożyć itd. Ostatecznie nie robię tego bo wyciek jest minimalny i zostawiłem.
    Jeżeli chcesz dowiem się o namiary tych firm ale zaznaczam że sam u nich nic nie robiłem tylko ktoś ich polecał.

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ten zakład z łodzi polecono podobno na 10 regeneracji nie było przypadku nieudanego więc może to prawda mi jeden adres polecono gościu bierze 750zł ale już przez telefon odechciało mi się gadać więc odpuszczam bo nawet i za taką kase może mi ulepić bubel, ponadto dają mi na rok gwarancję, wiem że co mi z niej jak po 3 miesiacach może padnie i koszt wyjecia włożenia ale skoro wszystkie by im tak padały to chyba by nie dawai gwarancji no ale niema co gdybać tylko trzeba to wyciągnąć i wysłać bo auto stoi a ja nawet nie mam jak Waszych paczek wysłać:P

  8. #8
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Też mi się wydaje że ten z łodzi będzie OK. Jak się z tym uporasz to napisz jak poszło wyjęcie magla, czy były jakieś problemy.

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja nie mam kanału ani podnośnika więc bedę musiał oddać znajomkowi do warsztatu, całe szczęście że to aż 50m od domu:P

  10. #10
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Wyciągnięcie tego to prawdziwy '' wrzód na tyłku '' , może poczekaj aż Bentley Maual dojdzie






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    żebym miał kanał lub podnośnik to bym się chociaż do tego przymierzał ale tak to już jestem umówiony na wtorek na wyjęcie, potem odsyłam i gdzieś po 3-4 dniach mam z powrotem i ponowne założenie, w warsztacie powiedzieli mi 2 stówki maks 250 więc chyba dobra cena , a czasu teraz na to nie mam bo w ciagu ostatnich 2 tyg jedyny czas jaki poświeciłem autu to odebrania zderzaka włożenie gilla , 2 dolnych kratek i wycięcie centralnej środkowej czyli maks 2 godziny czasu:P a nie zanosi się na więcej czasu ale to z powodu pracy więc nawet mnie to cieszy
    a dam znać jak sytuacja będzie przebiegać jak będzie się sprawować magie po regeneracji więc może będzie dla potomnych info gdzie wykonać regenerację albo gdzie nie wykonać;/

    ---------- Post dodany 03-29-2011 o 12:36 ---------- Poprzedni post 03-25-2011 z 11:33 ----------

    no magiel dzisiaj wysłany do firmy z Łodzi, polecono mi także wysłac z drążkami więc jestem ciekaw co z tego wyniknie i jak będzie wyglądac po regeneracji z co najważniejsze jak długo działac
    oczywiście powołałem się na nasz klub że w razie jak będzie ok to śmiało będzie można firmę polecac żeby nie bulic takiej kasy jak kiedyś nasza forumowiczka

  12. #12
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Paweł wiesz moze czym roznia sie te przekladnie od golfa i innych VW czy nawet A3?? i czy do Quattro byla montowana taka sama przekladnia jak w osce i Roadster bo ciezko jakakolwiek z TT znalesc. Jak jest i dzwonie o numer czesci to nagle okazuje sie , ze wyjeta z jakiegos A3 jednak jest

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja jednego gostka spławiłem bo numer według etka był nie taki, co ciekawe wyjąłem swoją i numer był taki sam hehe więc jeden wielki wał:P według etki numery zaczynają się na X(jakaś cyfra)N a na maglu było 1J z tego co pamiętam więc w tym wypadku nie warto się etką kierować jak wróci mój magiel to mogę dokładnie sprawdzić numer i podać

  14. #14
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    no wlasnie gosc dzisiaj sie zarzekal, ze wymontowal przekladnie z TT 2001r i numer zaczynal sie na 1J1 wiec olalem to bo etka pokazuje tylko 8N1
    dobrze, ze napisales chyba zaryzykuje bo nie mam innego wyjscia

  15. #15
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm za 4 stówki? i fotka niebieskiej TT? ja go właśnie olałem , w piątek bedę miał mój magiel w rękach to podam numer

    ---------- Post dodany 04-01-2011 o 22:27 ---------- Poprzedni post 03-30-2011 z 18:51 ----------

    magiel zregenerowany ale pompa wspomagania wyje i muszę ją zrobic bo wkurza mnie to, lepiej zregenerowac, kupic nową czy spróbowac z używką? bo nowa niestety pewnie da ostro po kieszenie pewnie?

Podobne wątki

  1. Przewód wspomagania od pompy do magla.
    Przez PiotrekHIT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 10:11
  2. Sylwester w Paryżu polecacie?
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 12-02-2013, 14:07
  3. Rura wydechu- polecacie?
    Przez Flyboy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:41
  4. Kogo TT RS przyznawac sie :P poza tym film kapitalny
    Przez unsuitable w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 14:25
  5. Jakie opony polecacie?
    Przez Jaqob w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 31-10-2011, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •