Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 53 z 53

Wątek: regeneracja magla kogo polecacie???

  1. #46

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Czy przekładnie w tt są wszystkie takie same czy są jakieś różnice między ośką a quatro?

  2. #47
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    w TT takie same.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #48
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    Witam co polecacie??Używany magiel czy regeneracja???Jesli regeneracja to gdzie???Prosze o pomoc

  4. #49
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez maciej22.86 Zobacz posta
    Witam co polecacie??Używany magiel czy regeneracja???Jesli regeneracja to gdzie???Prosze o pomoc
    W większości przypadków gdy wyślesz swoją maglownicę do regeneracji, dostaniesz inną już zregenerowaną, a Twoja zostanie poddana regeneracji i sprzedana za jakiś czas komuś innemu. Maglownica to bardzo typowa usterka, a pasuje do większej ilości aut niż tylko do TT. Lepiej wysłać swoją do regeneracji i otrzymać już zregenerowaną, na którą zakłady dają zazwyczaj 12 miesięcy gwarancji, niż kupowanie maglownicy używanej u jakiegoś handlarza, gdzie nie wiesz ile to pośmiga

  5. #50
    Awatar nosuss3
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Rozogi
    Pojemność
    1.8T
    KM
    209
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    49
    MAGLOWNICE MKB Service Marek Bochacz Ja regenerowałem u nich jeżdżę już prawie dwa lata i jest spoko wysłałem im i dostałem swoja po 5 dniach tą samą maglownicę. Typ jest konkretny i robi porządnie robotę ja płaciłem 1100zł ale ja miałem na maksa skorodowany grzebień i był też delikatnie wygięty i musieli prostować.
    Jeśli ogarniasz trochę mechanikę kupujesz maglownice od angola i przekładasz wszystko do swojej na forum a3 jest opis z fotorelacją jak to zrobić samemu

  6. #51
    Awatar maciej22.86
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Gniezno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    green
    Posty
    174
    Noo ogarniam mechanike spoko dokładnie 9 miesiecy temu robilem w mojej TT przekładnie kupiłem uzywke i widzicie ile chodziła....I znowu to samo...Znowu tyle roboty..:/ Ale do opanowaniaNiccc...sam wnioskuje ze lepiej chyba regenerowana na gwarancji...

  7. #52
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Cytat Zamieszczone przez nosuss3 Zobacz posta
    MAGLOWNICE MKB Service Marek Bochacz Ja regenerowałem u nich jeżdżę już prawie dwa lata i jest spoko wysłałem im i dostałem swoja po 5 dniach tą samą maglownicę. Typ jest konkretny i robi porządnie robotę ja płaciłem 1100zł ale ja miałem na maksa skorodowany grzebień i był też delikatnie wygięty i musieli prostować.
    To i tak masakrycznie drogo, ja poszperalem na forum i okazalo sie, ze ten zaklad ma dobra opinie ..."MOTOPOL"... -- przekladnia kierownicza, przekladnie kierownicze, regeneracja, regenerowanie, naprawa maglownicy, maglownica, maglownic, wspomagania, wspomaganej, wspomaganie, kolumny, kolumna, naprawa przekladni, motopol, suchanski, szynkowiak Zadzwonilem, powiedzialem ze z forum TT i zaplacilem 400zl, do tego pisemna gwarancja na rok bez limitu km, czas od wysylki do odbioru maglownicy 3 dni. I dostalem swoja maglownice a nie jakas inna.

  8. #53
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Mam nadzieję, że w związku z tym co napiszę - nie spadnie na mnie klątwa i nie zejdę rano do auta a tam awaria magla...
    Przyłączam się do poleceń Panów od regeneracji maglownicy z Łodzi. Za poleceniem Pawła oddałem do nich swój magiel - i jeżdżę drugi miesiąc, wszystko jest ok.
    Zrobiłem duży risercz na rynku zanim zdecydowałem się na konkretne miejsce i jest straszny rozstrzał cenowy.
    Poczytałem masę niepochlebnych opinii o kilku punktach w Warszawie, z kilkoma rozmawiałem osobiście - i po rozmowie mi się odechciało.
    Na dodatek ceny tu na miejscu 700-900 zł.
    Więc korzystając z forumowej zniżki jaką mamy z MOTOPOlu, zregenerowałem magiel za 400 zł
    I jest ok plus pisemna gwarancja na rok.
    Mnie dodatkowo naglił już czas i nie miałem ani siły ani ochoty bawić się w wysyłki kurierem, więc wsiadałem rano w drugie auto, w godzinę byłem w Łodzi.
    Magiel oddany rano do regeneracji, zjadłem śniadanie, kawa, po 12 był już gotowy do odbioru.
    Także przyjemne z pożytecznym.
    Polecam Motopol (póki co... )

Podobne wątki

  1. Przewód wspomagania od pompy do magla.
    Przez PiotrekHIT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 10:11
  2. Sylwester w Paryżu polecacie?
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 12-02-2013, 14:07
  3. Rura wydechu- polecacie?
    Przez Flyboy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:41
  4. Kogo TT RS przyznawac sie :P poza tym film kapitalny
    Przez unsuitable w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 14:25
  5. Jakie opony polecacie?
    Przez Jaqob w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 31-10-2011, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •