Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Wątek: FMIC Może tak zostac?

  1. #1
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67

    FMIC Może tak zostac?

    Nie wiem czy docinac kratki? Zderzak 3.2 juz i tak zostal pociety Troche za bardzo agresywnie wyszlo ale inaczej fmic turbo precision nie dalo sie zamontowac bo jest bardzo gruby(90mm) za to prawie caly odsloniety. Licze na slowa arttura ktory pisal ze powinien spelniac zadanie Teraz do tego wygladu tylko duza turbina
    http://img857.imageshack.us/img857/7792/cimg4084.jpg
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

  2. #2
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Mi się osobiście bardzo podoba Zdradź szczegóły na temat tego FMICa Skąd dorwałeś kolana 90* ? Czy to może gotowy KIT do TT ?

    Chociaż kratki można by było dociąć ze względu na ochronę FMICa przed np. kamieniami z drogi. Taka moja sugestia

  3. #3
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    Nie kit. Kolana 90st. sa tylko 2 do polaczenia z seryjnym ukladem, reszta to 45st rury aluminiowe. Kolana silikonowe i zlaczki od forge, wogole staralem sie o jak najmniej zakretow i polaczen, po prawej stronie z silikonow tylko lacznik i kolano, po lewej lacznik i kolana 45 i 90. Spryskiwacze out! A fmic na rdzeniu garreta.

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    FMIC wygląda pięknie i będzie się wg mnie ładniej prezentował jak będą kratki. Takie niby zasłaniają i wyglądają fabrycznie a i tak będzie widać, że tam jakiś potwór jest
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluje dobrego FMIC-a , konkretnie jest to PTE -350 HP , bardzo dobry wybór do seryjnej turbiny jak i do większej średniego rozmiaru .
    Jeśli chodzi o wygląd to raczej głosowałbym za zakładaniem kratek





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Jeśli ma byc lans, to kratki zostaw w garazu. W kazdym innym wypadku bym je załozył na auto. Szkoda tylko sprysków. trzeba było powalczyć z poprowadzeniem orurowania, tak by pozostały.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  7. #7
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Ja też jestem za powrotem kratek i fragment zderzaka pod FMIC, myśle że czerwony,wówczas dobrze będzie grało z czarną kratką

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no bardzo zgrabnie boczne kratki włóż a centralną to jak chcesz...jak nie chcesz to mi sprzedaj bo ja nie mam środkowej, w sumie już dociąłem sobie kratkę i nawet ładnie wyszła ale za dobrą kaskę może się skusze:P
    koniecznie jak ogarniesz auto zrób logi jaka jest temp w dolocie i przy jakim otoczeniu i przy jakiej predkosci auta, porównam sobie z moim forge :P
    a szkoda że nie masz fotek przed założeniem zderzaka a czy wymieniałeś także element w którym jest MAP sensor i te gumowe ustrojstwo do kolektora? niby błachostka ale od fmic do kolektora warto poprawić układ bo seryjny jest bardzo marny ;/

  9. #9
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    marcin180 dolna część zderzaka wcale nie jest wycieta
    Pawel-2005 logi napewno zrobie, akurat mam stare z temperatura otoczenia ok 15st. wiec zaczekam na taki dzien i zrobie z tym fmic. Z tego co sie orietuje u mnie jest rdzen bar and plate, niby wydajniejszy niz tube and fin uzyty w forge czyli przy mniejszej wielkosci powinien dorownywac odrobine wiekszemu forge...jak sie nie myle. Pierwsze wrazenia sa takie, i mozecie nie wiezyc, ze zamiast wiekszego laga jest wlasnie szybsza reakcja! Mysle ze nie zwiekszylem za wiele ukladu a przeplyw przez fmic jest lepszy niz przez dwa smic, mniej zawirowan. Nie zmienialem tego odcinka z map sensorem, a w ten zawijas do kolektora mam wstawiony trojnik do dv. Jezdze juz od dluzszego czasu z mbc wpietym bezposrednio do kolektora bo takim prostym tokiem myslenia to wastegate zamknie sie szybciej gdy bedzie mial szybciej wieksze podcisnienie niz przed przepustnica i otworzy pozniej gdy bedzie mial pozniej cisnienie.

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    WG i tak jest zamkniety cały czas otwiera się jedynie wtedy kiedy turbo osiąga zadane doładowanie lub gdy ciśnienie w kolektorze jest tak duże że mimo wszystko sprężyna nie jest wstanie utrzymać zamknietej klapki
    odnośnie reakcji na gaz to u mnie po założeniu forge też się zdecydowanie poprawiła, i dół co mnie bardzo zdziwiło

  11. #11
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Panowie , po prostu mniejsze restrykcje . Widzieliście seryjne IC , 2 rzędy okienek Jeśli nie montuje sie FMIC-a który wygląda jak na 700KM to reakcja na nie powinna być gorsza jak na serii
    Mars_66 Widać że większość jest za powrotem kratek , ciekawe jak zadecydujesz .





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #12
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Kratki warto założyć, szkoda fmica zniszczyć. Ze środkową od 3.2 też co nieco będzie widać.
    Wygląda elegancko, całość ładnie się prezentuje i jak wnętrze lamp ładnie się świeci

  13. #13
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    Narazie zostaje, bede jeszcze chyba zrzucal zderzak bo barany tak mi dobrali kolor ze sporo sie rozni, co zreszta widac na zdjeciu. Cykne od razu foty jak zrobilem orurowanie. Nie wiem tylko czy uda sie tak pomalowac zeby nie bylo takiej roznicy, chociaz jak lakierowalem blotnik i dzwi bo kupilem z porysowana strona kierowcy wyszlo prawie idealnie. Hehe, teraz przyszli klienci szukajacy oryginalnego lakieru nie beda dzwonic jakbym sprzedawal Ale tak szczerze to mam to w d....oryginalny niewielki przebieg, proste auto i mechanika w b.dobrym stanie, zreszta nie sprzedaje

  14. #14
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Skoro mowa o kolorze, to czerwony lakier w VAG z tamtych lat niestety jest dość paskudny i obarczony wada fabryczną :/ Nie mówie tu o problemie doboru, bo to da się zrobić. Niestety moje auto też jest w tym kolorze.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  15. #15
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    no nie gadaj wowo, mi sie podoba, jak sie auto umyje i nawoskuje to jest nawet zajebisty A jaka to wada?

Podobne wątki

  1. Może małe spotkanie(może być duże;) ) a Warszawie...:)
    Przez 4mario w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 21:44
  2. I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem ;)
    Przez STELMI w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-12-2013, 08:36
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 22:18
  4. fmic w 180ps co zrobić z czujnikiem na fmic-u
    Przez DORKNEST w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •