Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Offtop od motoryzacji - Straszne rzeczy, które się działy komuś....

  1. #1
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176

    Offtop od motoryzacji - Straszne rzeczy, które się działy komuś....

    Wrzucam coś ciekawego, lub nieciekawego tak aby poruszyć jakiś inny temat nie dotyczący motoryzacji.

    Polecam nocą sobie przeczytać poniższy temat.

    A więc:

    Kilka miesięcy temu, znajomego kuzynka mojej koleżanki (samotna matka) dostała nowy telefon. Pewnego dnia gdy wróciła po całym dniu ciężkiej pracy do domu, rozłożyła się na fotelu i relaksowała się przed telewizorem. Swoją komórkę położyła na biurku koło fotela by nie tracić jej z oczu. Jej syn który uwielbia wszystkie techniczne nowinki zapytał czy może pobawić się jej nowym telefonem. Przystała na jego propozycje lecz przestrzegła go by nie dzwonił do nikogo i żeby nie czytał jej smsów. Około 23.20 kiedy zmęczenie wzięło górę, postanowiła utulić swojego synka przed snem, sama też chciała już położyć się do łóżka. Udała się do jego pokoju ale ku jej zdziwieniu nie znalazła go tam, okazało się spał w najlepsze w jej łóżku trzymając w rączce jej komórkę. Przeglądając telefon nie zastała żadnych większych zmian poza zmienioną tapetą i motywem. Jako że jej syn uwielbiał robić zdjęcia postanowiła przejrzeć też sekcję ze zdjęciami. Usuwała wszystkie po kolei, aż doszła do ostatniego zdjęcia na karcie... Gdy pierwszy raz je zobaczyła nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zdjęcie przedstawia jej synka śpiącego na łóżku a nad nim część twarzy nieznanej starszej kobiety, która musiała wykonać tą fotografie....

    http://img411.imageshack.us/img411/925/67137911.png





    To każdy chyba zna, ten obrazek tam niby dziwnie oddziałowywuje na ludzi, i ktoś kto go tam obejrzał się zabił czy coś w ten deseń ;] Nie chce mi się szukać do kładnie tej całej historii :P Tak czy inaczej podobno oryginalny smile.jpg o ile istnieje, nie wróży nic dobrego..

    http://letlifeloose.files.wordpress.com/20...6_smile-dog.jpg
    http://img241.imageshack.us/img241/5...5642258763.jpg






    To już serio chory filmik... wywołuje dziwne reakcje, u niektórych podobno krwawienie [!!] Naprawdę, oglądając go nawet w dzień, dziwnie się czułem... oglądać na słuchawkach, ale nie za głośno

    NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

    http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=...p;v=BqxrY86FYN8

  2. #2
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Takie klimaty na mnie nie działają. Oczywiście jak coś nagle niespodziewanie wyskoczy to się zlęknę jak każdy i jest to raczej prawidłowa reakcja organizmu Jeśli tak lubisz mocne klimaty i jesteś odważny to nie polecam ale możesz kiedyś wejść na stronę rotten.com (zakładam, że wszyscy tutaj już dorośli więc wchodzą na własną odpowiedzialność) Ktoś kto tam nie był jeszcze nie polecam i piszę na prawdę serio. Słynna strona ze zdjęciami z wypadków morderstw itd. generalnie kilka lat temu tam sobie pooglądałem trochę zdjęć i wystarczy mi na jeszcze kolejne kilka lat
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #4
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Takie klimaty na mnie nie działają. Oczywiście jak coś nagle niespodziewanie wyskoczy to się zlęknę jak każdy i jest to raczej prawidłowa reakcja organizmu Jeśli tak lubisz mocne klimaty i jesteś odważny to nie polecam ale możesz kiedyś wejść na stronę rotten.com (zakładam, że wszyscy tutaj już dorośli więc wchodzą na własną odpowiedzialność) Ktoś kto tam nie był jeszcze nie polecam i piszę na prawdę serio. Słynna strona ze zdjęciami z wypadków morderstw itd. generalnie kilka lat temu tam sobie pooglądałem trochę zdjęć i wystarczy mi na jeszcze kolejne kilka lat
    Weszlam na ta stronke z czystej ciekawosci...no i pozalowalam jak zobaczylam cialo z sekcji zwlok malej dziewczynki,ktora zamordowano

    Co do tych filmikow itp to jakos to na mnie nie dziala

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Weszlam na ta stronke z czystej ciekawosci...no i pozalowalam jak zobaczylam cialo z sekcji zwlok malej dziewczynki,ktora zamordowano

    Co do tych filmikow itp to jakos to na mnie nie dziala
    Ostrzegałem
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no stronka jest dosyć ostra...a kobietki mają słabsze nerwy więc może być nie miło, u mnie wywołało to taki efekt że byłem głodny i myślałem o jedzeniu a podczas przeglądania myśl o kanapce z jakąś szynką mineła...ale żołądka na długo się nie oszuka i potem szybko powrócił "duży głód" :P
    szczerze to wolę takie fotki podczas wypadków jak widać taką masakrę itp, bo w moim wypadku działa to tak że potem nie chce się zap... jeździć szybko autem działa na krótko ale działa :P

  7. #7
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jest tam kilka fotek z wypadków jak ktoś chce zobaczyć jako to jest naprawdę może się przekonać na własne oczy. W gazetach czy w TV zawsze pokazują rozbity samochód do czego już przywykliśmy a wystarczy zobaczyć co się dzieje z kierowcą i pasażerami aby zrozumieć stopień tragedii i nieodpowiedzialności.

    Co do kobitek ... żona jest na akademii medycznej i nie takie rzeczy w prosektorium widzą
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Na mnie tam nie działa ani jedno, ani drugie, a ta strona to już w ogóle.
    Może nie mam sumienia? ^^

  9. #9
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    singl0r

    Naturalne, że się człowiek uodparnia na takie widoki, lub po prostu tak jak niektórzy panicznie boją się pająków i inni nie.
    Pamiętam, że kiedyś zrobił na mnie jeden film ogromne wrażenie w negatywnym tego słowa znaczeniu, sytuacja wyglądała tak, że koleś - jeden kibic z trybuny wybiegł na tor formuły 1, nagrywane to było od strony trybun więc obraz przecinała droga z lewej i prawej. Łatwo się domyślić, że F1 go rozjedzie, sęk w tym że samochód był tak rozpędzony na oko 250-300 że po uderzeniu człowiek stojący tyłem do auta został przepołowiony a głowa wyleciała z torsu razem z kręgosłupem ku górze. Nie wiem czy jest to wogóle możliwe, ale biorąc pod uwagę siłę uderzenia, budowę F1 i sposób uderzenia.... (możliwe, że był to fake, ale bardzo realistyczny)

    ---------- Post dodany o 15:29 ---------- Poprzedni post z 15:24 ----------

    tak czy siak...

    http://letlifeloose.files.wordpress.com/20...6_smile-dog.jpg

    wywołuje to trochę niepokoju

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Sęk w tym, że nigdy nie widziałem nic poważnego na żywo, oby tak pozostało, ale zdjęcia czy cokolwiek innego mnie nie rusza, a te obrazki uważam za smieszne
    Tak btw. Masz mistrzowskie auto

  11. #11
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Tak btw. Masz mistrzowskie auto
    Dzięki i wzajemnie, do mk1 TT mam sentyment ;(

    A co do fotki psa - tak czy siak fotomontaż i chyba pozostanę też w przekonaniu, że skoro czegoś takiego na żywe oczy nie widziałem to nie ma prawa istnieć .. i w tym przekonaniu wolę pozostać.

Podobne wątki

  1. Oddzielne działy dla MKI i MKII ?
    Przez Cezary w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-03-2014, 10:27
  2. II Spot Płońskiej Motoryzacji
    Przez losix w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-11-2011, 12:39
  3. rzeczy potrzebne do usuniecia zbednych rzeczy
    Przez Ramzees w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-11-2011, 23:56
  4. Dowcipy o motoryzacji i nie tylko...
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 16-04-2011, 18:18
  5. iPhone + POCKETDYNO = aplikacja dla fanow motoryzacji
    Przez Pawel-2005 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-11-2009, 22:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •