Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 65

Wątek: TT-ka dla ml0da86

  1. #16

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    52
    Ha ha a ja jestem na bezrobociu i jeżdżę TT i żyję

  2. #17
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289


    hehe

    Przede mna bedzie szukanie pracy, ale jakies 4-5 miesiecy niczego nie szukam, bede leniuchowac

  3. #18
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    heh ja na codzien smigam sluzbowa fabia 1,2 (to jest meczarnia) i jak juz mam czas i przesiade sie w weekend w TTke to przy mocniejszym deptaniu trzymam sie kierownicy
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

  4. #19

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    52
    Młoda no to nie zazdroszczę Tobie czekającego Ciebie szukania pracy..... ciężki kawał roboty Ja nastawiam się na własny biznes - ale na wszystko przyjdzie czas .... a jeśli chodzi o moją małą czarną TT to od pierwszej jazdy zakochałam się w niej bez pamięci i jak teraz mam jechać innym samochodem to jestem chora i zaraz mi nie dobrze się robi

  5. #20
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Widzisz, ja nigdy nie mialam okazji prowadzenia tt;/ wiec nawet nie wiem jak sie je prowadzi,ale tak mnie ciagnie do tego auta ..

    Co do pracy to wiem jak wyglada, nie bedzie leTko :P
    Znajoma jednak mnie pociesza i mowi,ze jakby juz byla straszna lipa to zawsze moze mnie do Kauflandu wkrecic hahaha =)
    A tak serio to na pewno wroce na studia, bo jak wyjezdzalam do IE to je olalam po roku. Teraz chce jednak isc na jakies Public Relations albo International Finance, cos w 3city poszukam jakies niestandardowe nauczanie
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 14-03-2011 o 00:31

  6. #21
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Widzisz, ja nigdy nie mialam okazji prowadzenia tt;/ wiec nawet nie wiem jak sie je prowadzi,ale tak mnie ciagnie do tego auta ..

    Co do pracy to wiem jak wyglada, nie bedzie leTko :P
    Znajoma jednak mnie pociesza i mowi,ze jakby juz byla straszna lipa to zawsze moze mnie do Kauflandu wkrecic hahaha =)
    A tak serio to na pewno wroce na studia, bo jak wyjezdzalam do IE to je olalam po roku. Teraz chce jednak isc na jakies Public Relations albo International Finance, cos w 3city poszukam jakies niestandardowe nauczanie
    Bierz TT i nie zastanawiaj się czy ogarniesz, jezeli masz troche oleju w glowie to dasz se rady jeżeli nie to i Corsą 1.2 się zabijesz, takie moje zdanie, szukaj TT i nie przejmuj się, na przemyślane wydatki masz jeszcze czas, teraz ciesz się życiem i kupuj wymarzone auto
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #22
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Jestem tego samego zdania co Zuczek, krzywde mozna zrobic sobie zarowno 225konna TTka jak i 50 konna Corsa,
    Wazne, zeby uzytkowac autko z glowa, nie popadac w zbedne emocje i powstrzymywac sie od zbednych wyglupow.
    Pozdrawiam

  8. #23
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm szybkie auta są niebezpieczne ale wolne jeszcze bardziej...sam się ostatnio przekonałem że czasem jadąc powoli średnio sprawnym autem można narobic sobie bidy nie prowokując niebezpiecznych sytuacji...a jadąc TT nawet przez myśl mi nie przechodzi że tak auto może się zachowac
    kolega od uturbiania bmw śmiał się z TT ale jak wsiadł do mojej to zaczał śmigac po winkielkach na pograniczu przyczepności(oczywiście siedziałem obok i kontrolowałem co robi pomimo że kierowca jeździł już nie jednym autem ) to aż się śmiałęm bo nie chciał wysiąśc i złapał zajawkę a potem chwalił jak to się drogi trzyma więc kupuj TT a nie bedziesz żałowac

  9. #24
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Tak to ja moge rozmawiac

    Najgorsze jest to czekanie bo powrot planuje na listopad, ale moze byc poslizg (juz teraz go przewiduje ) i moze wypasc nawet marzec
    Moze niektorym zdawac sie smieszne,ze planuje juz rok przed czasem, jednak wole sobie juz teraz troszke poczytac,rozeznac sie..a nie potem na lapu capu kupic samochod.

    Pozdrawiam!

  10. #25

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    99
    Ja o TT marzylem jak mialem juz 13 lat Teraz mam 18 i moje marzenie sie spelnilo. Wiec warto miec marzenia i dażyc do spelnienia ich . Zapracowalem na nie w troche inny sposob, ale takze zapracowalem

  11. #26
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Wiesz, ja jakbym chciala to auto bym mogla kupic bez problemu ale mam tez inne wazne,kosztowne cele w planie, wiec moj pobyt tutaj nie jest akurat najbardziej zalezny od kupna auta Autko bedzie, nie ma innej opcji, sa jednak tez inne wydatki, rownie potrzebne..stad przewiduje poslizg, nawet nikomu w PL nie mowie, bo juz kazdy na mnie czeka z utesknieniem

    Super,ze masz TTtke, w tak mlodym wieku

  12. #27

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    99
    Tez sie ciesze i tego samego Tobie rzycze bo to naprawde zajebiste auto jest

  13. #28

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    BiAłYsToK
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    czarny
    Posty
    136
    Cytat Zamieszczone przez Jujo Zobacz posta
    Zapracowalem na nie w troche inny sposob, ale takze zapracowalem

    Nie opowiadaj tylko nam proszę w jaki sposób ;D ;D ;D

  14. #29

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    99
    Napewno nie w ten co myslisz :P

  15. #30
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    co by nie mowic mloda wzbudza sympatie na forum
    przegladaj nasz dzial sprzedam skoro nie spieszy ci sie z zakupem, co jakis czas, ktos z forum z bolem rozstaje sie z lepsza sztuka
    twoj watek moze miec juz do tego czasu nabite 100 stron i na pewno dostaniesz jakis rabat na usmiech ja bym dal
    pewnie i tak jedyna mozliwosc, ze nie kupisz TT jest taka, ze wpadnie ci w oko jakies inne cudo
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 15-03-2011 o 02:23

Podobne wątki

  1. Ml0da86 TT Q225
    Przez ml0da86 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 16:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •