Pokaż wyniki od 1 do 15 z 65

Wątek: TT-ka dla ml0da86

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez bigining Zobacz posta
    ja pracujac w pl i zarabiajac te 2500 nie pozwolil bym sobie na audi tt... na szczescie nie mieszkam w pl... a jezeli musial bym to jedyne wyjscie to gaz eheh no ale gaz w tt to az mi sie przykro robi.. chyba ze bym musial. albo zarabiac z 5000..albo i wiecej to wtedy tak... w piatek jade na urlop do pl na dwa miesiace.. i na paliwko wydam 2500 zl ehheh tak zeby sobie pojezdzic.. wiec jazda tt nie jest tania... wczesniej jezdzilem dieslem hehe 6 litrow ropy hehe na 100 km :P
    Chciałbym zauważyć, że większość tutaj obecnych mieszka w PL i ma TT. Jest kilka wyjątków ale to rodzynki
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #2
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Cytat Zamieszczone przez jaaqob Zobacz posta
    Chciałbym zauważyć, że większość tutaj obecnych mieszka w PL i ma TT. Jest kilka wyjątków ale to rodzynki
    Mnie sie wydaje,ze az 5tys nie trzeba zarabiac aby utrzymac takie auto..oczywiscie, przy minimalnej placy to jest to ciezki temat, jednak jakos idzie uciagnac. Ja nie mam zobowiazan typu dzieci itp..dla mnie auto ma byc czyms przyjemnym, a nie ciezarem.
    Moja przyjaciolka zarabia 1200zl, jezdzi duza beta i daje rade Mam jednak sasiada,ktory kupil jaguara i faktycznie wyjezdza nim tylko w niedziele, co by pod Kosciolem sie pokazac

    Moze to niedobrze,ze tak pozytywnie do wszystkiego podchodze, jednak nie lubie jakichs glebokich przemyslen zawsze mozna sie POZNIEJ martwic

    Bigining- zazdraszczam 2miesiecznego urlopu!!! super!!!

Podobne wątki

  1. Ml0da86 TT Q225
    Przez ml0da86 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 16:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •