Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 65

Wątek: TT-ka dla ml0da86

  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582

    TT-ka dla ml0da86

    I don't have dreams, I have goals.

  2. #2
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Niezły kolor. Szkoda że kierownica w schowku.

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Debica/ uk. Maidstone
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    70
    tak teraz mi wpadlo do glowy... moze zamiast tt mini coopera niech sobie sprawi.. albo new-betle.. mi sie zawsze podobaly te samochody.. oczywiscie tt na pierwszym miejscu...

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    BiAłYsToK
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    czarny
    Posty
    136
    Piękna jest Auto oczywiście

  5. #5
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    nieeeeeeeeeeeeee nie robcie mi tego :P jaka piekna! nie powiem, kolor cudowny,jednakze blond+roz ,jakos juz mi sie to nie widzi :P chyba za stara jestem na takie rzeczy
    Mimo wszystko piekna niunia

    Co do mini czy beatle...ehh..pamietam te czasy jak sie w nich bujalam to jeszcze w czasach liceum kiedy to bylo.. :P
    Na dzien dzisiejszy raczej odpadaja, przed ttka myslalam jeszcze o bmw e46 coupe 2.0 jednakze chyba na moje male gabaryty wzrostowe- to auto jest za duze
    TT wydaje sie mniejsze

    W ogole to czuje sie uhonorowana, ktos poswiecil mi watek thx :P

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    52
    Witam

    Wczoraj czytałam wątek Młodej która szuka TT ale nie zdążyłam się wypowiedzieć bo został on zamknięty .... Jestem też dziewczyną i mam tyle samo latek co Młoda Fakt jest taki że ja mam prawko od 5 lat , a swoją TT kupiłam 1,5 msc temu więc mogę powiedzieć śmiało Młoda że jako pierwszy samochód dla świeżo upieczonego kierowcy poszłaś szeroko.... ja mam 99 rok 180 kucyków , 1,8 benzynkę , i jeździłam już różnym autkami o różnej mocy ale żeby jeździć TT i wykorzystywać w pełni jej moc i atuty ( nie tylko wygląd ) trzeba mieć troszkę pojęcia i doświadczenia .... dlatego jako pierwsze auto odradzam - szczerze - tym bardziej jeśli liczysz na to że znajdziesz TT do 25 tyś z opłatami , ja za swoją dałam 25 tyś i na dzień dobry robiłam klocki , tarcze , rozrząd no i dodać ubezpieczenie , to już w nią zainwestowałam ok 4 tyś ..... także życzę powodzenia i przemyśl sprawę

  7. #7
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Super,ze sa tu dziewczyny Witam Kaczuszko
    Dla mnie to bedzie jak juz wspomnialam pierwsze autko, chcialabym odrazu kupic cos 'lepszego';/
    Chlopak mi mowi,ze mam sie przygotowac z kasa na 30tys- bo tak jak Ty napisalas- auto ok 25 plus oplaty i wymiana tego co wymienilas i wiecej (filtry,oleje itd) Wiadomo, chocby ktos mi gwarantowal,ze wszystko jest swiezo wymienione to i tak zrobilabym to po swojemu.
    Ja nie mowie,ze chce kupic auto za 18 tysi, po prostu slucham roznych bzdur, stad tez jestem tutaj aby sie wszystkiego dowiedziec. Przeznacze na auto tyle ile bedzie trzeba- o finanse sie nie martwie.

    Co do wykorzystywania mocy...mysle,ze jako swiezy kierowca nie bedzie mi to przychodzic do glowy, fajnie jednak miec ta moc w zapasie a nie pakowac sie w jakies 1.4 co spala tyle co w/w.
    Wydaje mi sie,ze moc nie ma tu wiele do znaczenia, jezdzilam ponad 200konnym samochodem i jakos nie bylo problemu
    Oczywiscie wszystko poki co to moje rozmyslania, moze kupie zupelnie co innego, choc watpie Narazie zbieram informacje a i tak jeszcze troche mi zostalo do odpykania w IE

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Super,ze sa tu dziewczyny Witam Kaczuszko
    Dla mnie to bedzie jak juz wspomnialam pierwsze autko, chcialabym odrazu kupic cos 'lepszego';/
    Chlopak mi mowi,ze mam sie przygotowac z kasa na 30tys- bo tak jak Ty napisalas- auto ok 25 plus oplaty i wymiana tego co wymienilas i wiecej (filtry,oleje itd) Wiadomo, chocby ktos mi gwarantowal,ze wszystko jest swiezo wymienione to i tak zrobilabym to po swojemu.
    Ja nie mowie,ze chce kupic auto za 18 tysi, po prostu slucham roznych bzdur, stad tez jestem tutaj aby sie wszystkiego dowiedziec. Przeznacze na auto tyle ile bedzie trzeba- o finanse sie nie martwie.

    Co do wykorzystywania mocy...mysle,ze jako swiezy kierowca nie bedzie mi to przychodzic do glowy, fajnie jednak miec ta moc w zapasie a nie pakowac sie w jakies 1.4 co spala tyle co w/w.
    Wydaje mi sie,ze moc nie ma tu wiele do znaczenia, jezdzilam ponad 200konnym samochodem i jakos nie bylo problemu
    Oczywiscie wszystko poki co to moje rozmyslania, moze kupie zupelnie co innego, choc watpie Narazie zbieram informacje a i tak jeszcze troche mi zostalo do odpykania w IE
    Jeżdżę autami już dobre 10 lat do tej pory głównie autami o mocy do 100KM i przy TT poczułem respekt. Tutaj nie chodzi o to, że nie ogarniesz auta bo oczywiście, że dasz sobie radę z jazdą problemy mogą być gdzie indziej. Młody, niedoświadczony kierowca "różnie" się zachowuje w "różnych" sytuacjach. Moja żona potrafiła np strasznie spanikować i wrzasnąć w aucie na widok lecącego kołpaku mało zawału nie dostałem wtedy W zwykłym aucie w sytuacji kryzysowej co najwyżej auto zgaśnie w TT jak już depniesz to się źle może skończyć. Swojej żonie w życiu nie dałbym TT do jazdy zaraz po tym jak zdała prawko bo ją po prostu kocham
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #9
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Wiecie, bardzo dziekuje za wszystkie rady, pewnie macie racje ;/ Tylko ja jestem napalencem- uparciuchem, nikt mnie nigdy od niczego nie odwiedzie. Zdarza sie potem,ze wszyscy mieli racje,ale ja musialam poczuc to na wlasnej skorze. Mowie nawet mojemu chlopakowi,ze gdyby tt wychodzilo w wersji 1.8 90km to takie bym kupila
    Mysle,ze nie mozna tutaj mieszac milosci, on i tak jak powie 'NIE' to ja jeszcze bardziej jestem na 'TAK'.

    Jaaqob- przypuszczam,ze tez bym piszczala jakby mi kolpak wylecial Kurcze, sama juz nie wiem... tylko jak nie kupie tt, to i tak uderze w jakies bmw czy cos w ten desen

    Ogolem jak tak czytam Wasze rady to jakby slyszala swojego chlopaka..on mi powiedzial to samo co Ty, ze ja to auto spokojnie ogarne ale w 'kryzysowej' sytuacji moge a wrecz stwierdzil,ze nie dam rady :P
    Ja jednak jestem zdania,ze majac 180km nie trzeba pedzic, przeciez tez mozna jechac 90tka :P
    No zobaczymy, jeszcze wiele czasu musi minac zanim bede w PL ;(
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 13-03-2011 o 21:04

  10. #10
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Problem nie jest ani w aucie ani w mocy tylko w naszych kiepskich drogach a przez to bardzo zirytowanych kierowcach, w stanach większość młodych kierowcow wsiada w conajmniej 3.0L auto i jakoś nic im sie nie dzieje . Jeśli stac Cie utrzymać auto spalające ponad 10L to nawet sie nie zastanawiaj audi to solidna marka.
    Ostatnio edytowane przez WW ; 13-03-2011 o 21:51

  11. #11
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Zanim kupie auto posmigam jeszcze chlopaka vr'ka, zobacze czy faktycznie dobrze sie w tym czuje.
    On mi przed chwila mowi,ze jak chce jezdzic 90km/h to po co mi tt ze mam sobie pande kupic
    W ogole mnie wspiera w wyborze,powiedzial,ze cokolwiek kupie to moja decyzja bo jego zabranianie i tak nic nie da. Mowi tez,ze kiedys podobala mi sie Honda CRX vtec 160koni i ,ze moglabym tanszym kosztem taki sobie kupic jednak rocznik 92 no i te auta sa niezle wylatane ale nie powiem, podobaja mi sie nadal- zawieszenie na gwincie plus fajne kolo i jest gites
    To tak tylko przy okazji pisze

  12. #12

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Debica/ uk. Maidstone
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    70
    ja pracujac w pl i zarabiajac te 2500 nie pozwolil bym sobie na audi tt... na szczescie nie mieszkam w pl... a jezeli musial bym to jedyne wyjscie to gaz eheh no ale gaz w tt to az mi sie przykro robi.. chyba ze bym musial. albo zarabiac z 5000..albo i wiecej to wtedy tak... w piatek jade na urlop do pl na dwa miesiace.. i na paliwko wydam 2500 zl ehheh tak zeby sobie pojezdzic.. wiec jazda tt nie jest tania... wczesniej jezdzilem dieslem hehe 6 litrow ropy hehe na 100 km :P

  13. #13
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    No wlasnie moj chlopak jak jedziemy na urlop to w 10 dni wyjezdza kupe kasy, zawsze ponad tysiak;/
    Kurcze, latwo mi sie patrzy na to przez pryzmat tutejszych zarobkow, ciekawe gdzie bede pracowac w PL bo wracamy na stale :P Ale tym sie bede martwic pozniej, jak to moj tata mowi 'przyjdzie dzien, przyjdzie rada' hahaha :O ( zobaczymy jak beda wygladaly moje posty w przyszlym sezonie - pewnie bedzie tak ' auto stoi,ma sie dobrze. w niedziele go przepalam i wstawiam spowrotem do garazu; :P) jeju, odpukac pfu pfu =) :P

  14. #14
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez bigining Zobacz posta
    ja pracujac w pl i zarabiajac te 2500 nie pozwolil bym sobie na audi tt... na szczescie nie mieszkam w pl... a jezeli musial bym to jedyne wyjscie to gaz eheh no ale gaz w tt to az mi sie przykro robi.. chyba ze bym musial. albo zarabiac z 5000..albo i wiecej to wtedy tak... w piatek jade na urlop do pl na dwa miesiace.. i na paliwko wydam 2500 zl ehheh tak zeby sobie pojezdzic.. wiec jazda tt nie jest tania... wczesniej jezdzilem dieslem hehe 6 litrow ropy hehe na 100 km :P
    Chciałbym zauważyć, że większość tutaj obecnych mieszka w PL i ma TT. Jest kilka wyjątków ale to rodzynki
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #15
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Cytat Zamieszczone przez jaaqob Zobacz posta
    Chciałbym zauważyć, że większość tutaj obecnych mieszka w PL i ma TT. Jest kilka wyjątków ale to rodzynki
    Mnie sie wydaje,ze az 5tys nie trzeba zarabiac aby utrzymac takie auto..oczywiscie, przy minimalnej placy to jest to ciezki temat, jednak jakos idzie uciagnac. Ja nie mam zobowiazan typu dzieci itp..dla mnie auto ma byc czyms przyjemnym, a nie ciezarem.
    Moja przyjaciolka zarabia 1200zl, jezdzi duza beta i daje rade Mam jednak sasiada,ktory kupil jaguara i faktycznie wyjezdza nim tylko w niedziele, co by pod Kosciolem sie pokazac

    Moze to niedobrze,ze tak pozytywnie do wszystkiego podchodze, jednak nie lubie jakichs glebokich przemyslen zawsze mozna sie POZNIEJ martwic

    Bigining- zazdraszczam 2miesiecznego urlopu!!! super!!!

Podobne wątki

  1. Ml0da86 TT Q225
    Przez ml0da86 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 16:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •