Pioterek chyba najłatwiej będzie w ASO bo już robi się to nudne a koszt nie taki duży.Dziwiła mnie sprawa z tymi blokadami,dziś w Sosnowcu otrzymałem gazetkę,Echo ¦ląska czy jakoś tak a tam wkładka z super częściami do samochodów,kwestia połączenia z konsultantem,rozmowa na temat doboru części i w 48h jest u nas w domu rządana część!Dam namiar na strone i nr. tel. ale jak pytałem o stabilizator do TT(nie zdążyłem powiedzieć o wersji Quattro itp.)otrzymałem odpowiedź, że nie ma!a reklamują się "ile już musiałeś odwiedzić sklepów?ile telefonów wykonać?"u nas fachowa porada i ........ części do każdego auta"Widać do każdego,ale nie naszego!Drażni mnie tylko rozbierzność cen miedzy różnymi ASO.Tak było w Fordzie i tak też jest w Audi.ASO- ASO nie równy!przynajmniej jeżeli chodzi o ceny części!W moim przypadku polecam Audi Marszałek-Częstochowa!wszędzie 302zł a tam 200zł brutto!ta sama część a zniżki nie mam nawet 5% bo niby za co!Nic tylko wysyłać maile do każdego salonu,a może coś się trafi taniej tak jak w moim przypadku!