Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1

  1. #1
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176

    Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1

    Witam,

    Znalazłem na necie ciekawy body kit do audi TT mk1, moim skromnym zdaniem jest bardzo przyzwoity aczkolwiek wydaje mi się że tylko do szarej TT i srebrnej to będzie pasować no i oczywiście w połączeniu z tymi felgami.

    Podrzucam linki gdyż komuś może się to spodobać i może się coś ciekawego narodzi lub może i nie pozostawiam to Waszej ocenie.





    Polecam również rzucić okiem na :

    Audi TT 8N Prior-Design | PRIOR-DESIGN | Exclusive Aerodynamics

    Pior stworzył przepiękny bodykit dla TTR mk1... dla mnie petarda ten pomarańczowy z ciemnymi skórami i pomarańczowym szwem.

  2. #2
    Awatar Dermak
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    246
    Ja powiem tylko że ten szary bodykit calkiem niezły, ba, nawet bardzo fajny ale jak dla mnie troszkę za mocny. Ja bym się na niego nie zdecydował, ale tak to jest. Ciężko poprawić coś co jest praktycznie idealne Ale muszę przyznać że są to chyba najlepsze felgi jakie kiedykolwiek widziałem
    Cele nie marzenia
    A ósmego dnia Bóg stworzył Audi...

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Generalnie u mnie nigdy nie będzie ''wielkiej mordki'' w TT jednak przód prezentuje sę przyzwoicie na tle tego co dostępne jest na rynku .
    Progi w sumie stylistycznie nie odbiegają od reszty auta jednak tył to wg. mnie totalna porażka .
    Przekombinowany do granic możliwości i nie współpracujący z linią nadwozia :-S






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Jak dla mnie mega zajebisty

  5. #5
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Arttur rzuć jeszcze okiem na to pomarańczowe cabrio które umieściłem

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja ogólnie jestem sceptyczny do udawania szybszych aut i nie zdecydowałbym się na taki kit ale powiem szczerze że wklejaliście dużo takich i wszystkie dla mnie były nie udane, ten na tej szarej TT mi się podoba pomimo że jest za ostry auto udaje mega statek 500+ km a wiemy że tak nie jest, felgi są fajne ale 20 cali też dodaje temu uroku, to przemyślana fotka jedna i druga wybrana pewnie z wielu dlatego jest ładnie, na filmiku z pomarańczem jest już według mnie gorzej bo już kolor nie pasuje i zalatuje to "tuningiem" a nie tuningiem a podejrzewam że jak by przyszły elementy do pomalowania to już w ogóle czar by prysł..jak w poprzednim boody kicie...więc ogólnie 2 pierwsze fotki ładnie ale na to że są ładne wpłyneło wiele rzeczy poprawek fajne koła itp a na żywo w innym kolorze pewnie było by tak po prostu ooo bez szału lecz ja bym się na takie coś nie zdecydował bo zamiast "upiększać" auto wolałbym poprawić je mechanicznie..żeby zaskoczyć np kierowce prosiaczka którego seryjna TT z napisem 1.6 obleciała, w dodatku dodam że jakoś strasznie mnie kręci objezdzanie takich "tuningów" jedzie auto obklejone spoilery itp a pod maską 1.6 albo 1.4 i wtedy lubie kogoś takiego powkurzać bo on myśli że ma tuningowane auto a tak na prawdę to jest jak jest że nawet niema czym jechać
    a jaka jest cena tego booody kitu? pewnie konkretna:P

  7. #7
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    W tym pomarańczowym kicie widać niedoróbki,złe spasowanie razem z nadwoziem, jeżeli chodzi o tył, to podwójny wydech zamienił bym w dwie owalne końcówki, a tak po za tym ciężki orzech do zgryzienia mają projektanci body do TT bo każdy niemal projekt jest za krzykliwy, a ciężko jest wy myśleć coś stonowanego, do tak idealnej bryły jaką posiada Audi TT MK1
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    bo się wzorują na audi TT rs a nie oszukujmy się TTRS wypada być krzykliwe bo ma inne osiągi innaczej "gada" i to sprawia że jego agresywna sylwetka pasuje do całości...a TT mk1 niema tego co (no chyba że ją ostro podłubiemy) TTRS więc uważam że i nie wypada jej być taką krzykliwą dlatego to taki mały a może i duży nie takt:P jak bym zapodał silnik od rs4 albo rs6 to taki boody kit bym sobie kupił...

  9. #9
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    tak czy siak z szacunkiem do mk1 którą po prostu kochałem uważam że to fajny powiew świeżości, aczkolwiek takie body kity mają jedną znaczącą wadę- cena która powoduje że szkoda komukolwiek ładować w to kasę - za nią można zrobić dobry mechaniczny tuning
    Nie zmienia to jednak faktu, że fajnie, że mk1 nadal jest brana pod uwagę i nie starzeje się tak bardzo.

Podobne wątki

  1. PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)
    Przez MichalTT w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 415
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 09:16
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-02-2017, 17:04
  3. Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
    Przez malik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:59
  4. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  5. New BodyKit MK 1 i MK 2 . Wzór RS
    Przez Maxvibe w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 17-02-2011, 21:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •