Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Lista najczęstych "grzechów" użytkowników...

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Lista najczęstych "grzechów" użytkowników...

    No więc zakładam ten wątek aby tutaj pisac o Waszych lub też moich "grzeszkach" na clubtt to co na dzień dzisiejszy od razu mi się nasuwa to powtarzanie postów , nie piszemy post pod swoim postem, istnieje takie "coś" jak edycja gdzie możemy dodac nowe info do postu i wygląda to przyzwoicie a jak ktoś pisze jeden post pod drugim i czasem jest ich 3 lub nawet 4 to jest poprostu jeden wieki śmietnik więc apeluję aby miec to na uwadze bo ciągle muszę to edytowac po Was, sukcesywnie bedę tutaj coś dodawał jak będzie mi coś przychodziło na myśl lub Wy piszcie jeśli macie coś do dodania
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 09-03-2011 o 21:55

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Byłoby miło jak by ludzie cytowali wypowiedzi do których się odnoszą (jeśli nie dotyczy to głównego wątku) bo czasami nie wiadomo kto komu odpowiada.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Istnieje też takie coś jak wtyczka, która automatycznie łączy posty, jeśli ktoś napisze jeden pod drugim i byście mieli święty spokój

  4. #4
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    ja nie jestem fanem tworzenia watkow, w ktorych autor porusza problem za problemem - gdzie jedno z drugim nie ma nic wspolnego, a jedynym ogniwem laczonym jest samochod,
    np. temat typu "mam problem z x" blablabla leci dyskusja, a za chwile dochodzi, a to ja jeszcze zapytam o y (zero zwiazku z x) dalej leci dyskusja, a to moze ktos jeszcze mi powie o z itd.,
    jest to o tyle bez sensu, ze temat moze byc o dajmy turbo, a wewnatrz rozwinie sie merytoryczna i ciekawa wymiana odnosnie oleju, albo lusterek -
    czytajac forum dzien w dzien to nie przeszkadza, ale strasznie ciezko pozniej przebrnac przez wyszukiwarke, bo trzeba szukac po postach, a nie po tematach, co jest ciezkie... :/

    ps. zmienil bym temat tego watku na mimo wszystko mniej "metaforyczny"... ;D typu "czego na forum robic nie wolno" , czy cos w ten desen, bo to rozumiem ma byc i tak glownie mini-faq dla nowych userow jak rozumiem ?
    wiec niech po temacie ogarna, co w nim znajda

  5. #5
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Istnieje też takie coś jak wtyczka, która automatycznie łączy posty, jeśli ktoś napisze jeden pod drugim i byście mieli święty spokój
    Zgadza sie, juz sie z takim czyms spotkalem kiedys na jakims tam forum, ze automatycznie podpielo druga wypowiedz pod pierwsza

    Mozna by takze dla nowo zarejestrowanych uzytkownikow zablokowac mozliwosc zakladania nowych tematow i odpowiadania na nie itp. od "0" stanu postow a odblokowac im mozliwosc dorobienia sie wlasnie pierwszego postu w dziale "tutaj sie witamy" albo autmomatyczne przekierowanie po zarejestrowaniu do "Tutaj sie witamy" czy chociaz komunikat "chcesz cos napisac przywitaj sie TUTAJ" albo cos takiego.
    Pozwolilo by nam to tym samym uniknac ciaglych postow typu "najpierw sie przywitaj " i nauczylo troszke kultury nowo zarejestrowanych uzytkownikow forum
    Oczywiscie musial by sie tym zajac ktos ogarniety bo ja nawet nie wiem jak sie za to zabrac ;p ale wiem napewno, ze takiec cos jest mozliwe bo na innych forach juz sie z tym spotkalem

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no mamy ogarniętego w te tematy admina Bartka i myślę że zajrzy do tego wątku,
    a odnośnie tych postów to przed awarią samo się doklejało tak że nie można było pisać swój post pod swoim

  7. #7
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Jest jest cos takiego
    widze ze bede sie musial tym jednak zainteresować eh

  8. #8
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    mnie denerwuje to że nowi użytkownicy tworzą tematy typu "tt do x tys" "co myslicie o tej tt". Potem jest bałagan na forum, po co mamy dział "kupujemy tt" ? Osoby które mają możliwość edytować, kasować i dawać upomnienia(moderatorzy) powinni reagować. Druga sprawa to powinniśmy bardziej kłaść nacisk na nowe wątki które były już kiedyś poruszane, lepiej żeby był jeden temat o czymś niż 7 i nie wiadomo co czytać i od czego zacząć, 3 sprawa to, żeby kasować tematy które nie mają odpowiedniego tytułu tylko typu "Pomocy", "duza proźba" itp

  9. #9
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pozwolę sobie przedstawić listę zachowań na forum które nie powinny mieć miejsca wg.mnie .

    1 - Działy ''Kupie'' i ''Sprzedam'' ....
    Powinny tam się udzielać osoby zainteresowane konkretną ofertą .
    Tymczasem często toczy się tam dyskusja coraz bardziej odbiegająca od pierwotnego tematu .
    Jeśli nie jesteśmy zainteresowani kupnem i nie mamy nic do sprzedania to nie udzielajmy się tam pisząc posty typu '' super '' , ''a czemu sprzedajesz '' '' mam też takie '' itp . itd . Oczywiście są wyjątki np kiedy ktoś z długim stażem na forum sprzedaje TT

    2- Udzielanie się w temacie w którym wszystko już zostało powiedziane .
    Jeśli widzimy temat w którym autor otrzymał już odpowiedz to nie piszmy już tego samego lub tym bardziej na inny temat .

    3- Niegrzeczne zwracanie uwagi nowym , głownie chodzi o witanie się .
    Oczywiście powinni się witać nie mniej jednak jeśli tego ktoś nie uczynił to albo odpowiadamy na pytanie i na końcu zwracamy uwagę albo nie piszemy nic .

    4 - Oczywiście plaga obecna niemal na wszystkich forach czyli OT
    Wymagamy porządku od innych , zachowujmy go sami . Nie piszmy też w temacie tak aby odpowiedz na nasz post wymuszała powstanie OT


    To tyle tak na szybko , jak coś mi sie nasunie to jeszcze napiszę .







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. blenda mk1 "zwykla" srebrna na 2 "rury" ;)
    Przez M and V w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 21:56
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •