Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Wątek: WY?CIG !!

  1. #1
    SZYBKI
    Gość

    WY?CIG !!

    To jest jakis chetny i ciekawe czy napiszecie na forum ze przegrliscie wy uwazacie ze tt jest najlepsze na swiecie ja mam RS4 i moge zwami posmigac jak chcecie nie ma problemu :2gunfire: :agrue: :smilecolros: i ciekawe czy TT jest takie mocne !!! :lol!: POZDRAWIAM !!!

  2. #2
    Cezary Magier
    Gość
    mysle ze kolege Yukona bez problemu namowisz na maly wyscig... on ma sentyment do rs4...
    zapraszamy w sobote do piotrkowa

    p.s AUDI TT JEST NAJLEPSZE...

  3. #3
    Maciek
    Gość
    hehehe! dok?adnie Czarek! Zapraszamy do Piotrkowa! A kolega Szybki, to chyba sie pomyli?, bo to jest forum dla w?a?cicieli TT, a nie RS4. Zmajstruj sobie ch?opino w?asn? stronk? i tam kozacz! A by the way, to nikt tu si? nie przechwala na temat wygranych wy?cig?w. To jest po prostu mi?e, jak si? inne autko na swiat?ach zostawi! Czysty FUN! I o to chodzi, ale nie skumasz, bo nie je?dzisz UFO...

    P.S. Yukon! Gdyby Szybki tylko wiedzia?, co? hehehe!

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    NIe wiem dlaczego ale mam nieodparta ochote udowodnic koledze "Szybkiemu", ?e jednak mo?e by? rozczarowany (nic nie ujmuj?c) RS4. No chyba ?e ma tam 450PS. Ale i tak jestem otwarty na propozycje.

  5. #5
    szybki
    Gość
    Witam ponownie a tak apropo to mam 525 ps i jak chcesz to nie ma sprawy :drinking: ja jestem chetny daj znac to zobaczymy czy jestes taki mocny !!! NOS

  6. #6
    Maciek
    Gość
    pisze si? "a propos", ale to tylko by the way... Chyba wyrazi?em si? jasno. To jest Klub TT, a nie RS4, wi?c cho?by? mia? 1000PS, to ka?dy tu b?dzie sobie yajca z Ciebie robi?. A NOS w RS4 (je?li faktycznie go masz), to czysta profanacja. Dobry kierowca w takim samym poje?dzie bez NOS-a ?yknie Ci? bez problemu. Well, life sucks...

  7. #7
    Maciek
    Gość
    Yukon, ten ca?y "szybki" to jaki? Tw?j kolega, czy co???

  8. #8
    Cezary Magier
    Gość
    dajcie sobie spokoj z jakims gnojkiem panowie...chlopak ma wyobraznie-i dobrze...

  9. #9

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Chrostol wyluzuj tego kolesia tak samo jak ty widze 1 raz.

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    Zmy?a

    Wiem ze to przestarzaly ttemat ale od nie dawna sledze losy fan klubu.
    Ja uwazam ze jak koles mial by na prawde rs4 i podrasowana to by sie tym tak nie szczycil.
    Wkoncu kazdy z nas panowie i panie wie ze posiadanie wspanialego samochodu marki audi nazuca nam styl ?ycia.

    A ten pan podchodzi mi na sciemniacza i tyle.

    No chyba ze zjawi sie na jakims zlocie!!!!!
    TTC Quattro
    GG 1539752

  11. #11
    Maciek
    Gość
    no i pe?ny luz. C?? znaczy wsparcie klubowicz?w, ha!
    Piotrek, ?wi?te s?owa, oj ?wi?te... Pozdrawiam.

  12. #12

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    wiecie co ? ja mam za przeproszeniem w dupie tego pana bo kto? kto tak strasznie perroruje pod niebiosa i wyzywa na jak do tej pory nie zrealizowany wyscig musi mie? straszne kompleksy a ja(jak zreszt? wi?kszo?? kobiet) czuje politowanie dla takich ****sk?w

  13. #13

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Ca?a gwiazdeczka :P
    Gdzie ch?op nie da rady tam Age po?le...

  14. #14

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    tt -the best

    My tu sobie gadu gadu a ten kolo od rs4 wykreconego w kosmos cos sie nie udziela, chyba go troszke przycmilo.
    Tez bym sie wydygal miec tyle TT-ek na karku to i "wymarzone" 525 KM mocy nie pomorze!!!!
    TTC Quattro
    GG 1539752

  15. #15
    Maciek
    Gość
    Yukon! A mo?e ten szybki, to by? na Modlinie??? Ten niebieski RS? kto wie....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •