Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Wątek: WY?CIG !!

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Chrostol nie s?dzie ten nie mia? nitro i by? wolniejszy od OZ'a.

  2. #17
    kibel71
    Gość
    wiecie co panowie ten pan od rs na 100 % bajeruje jakby takie auto bylo wpolsce to napewno by bylo na zlotach i pozatym prasa nie zostawila by na nim suchej nitki nawet jesli to jego audi ma 525KM to ma jeszcze bonusowo jednego osla za kierownica

  3. #18

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    lapeciarz!!!

    Ten Kole? to jaka? lapeta!!!
    a jego gadanie to wg mnie bylo na poziomie kaszla lub max poldasa z naklejka pionier na tylkej szybie
    TTC Quattro
    GG 1539752

  4. #19
    BMW M5
    Gość

    Wyzywam Audi RS4 na pojedynek

    Cze??!!!
    Czyta?em ?e kolega je?dzi Audi RS4 "lekko podrasowane". Bardzo chcia?bym spr?bowa? si? z Tob? ( silnik?w Audi TT z ma?ymi pojemno?ciami (1, nie bior? nawet pod uwag?). Moje auto to BMW M5, 2001 rok, max. stuningowane (chip tuning, sto?kowy filtr paliwa,za?o?one dwie turbiny,zmienione kolektory, NOS,wzmocnione hamulce, sportowe ?wiece brisk,itd.). Silnik ten na hamowni w Niemczech osi?gn?? 640 PS (pomiar na ko?ach). Z tego co widz? jeste? niez?ym kozakiem i bardzo chcia?bym si? z Tob? po?ciga?, a konkretnie ujrze? Ci? we wstecznym lusterku...Mo?emy po?ciga? si? o spor? kas?. Pozdrawiam i czekam na odpowied? na forum. Mic

  5. #20
    Maciek
    Gość
    Witaj ch?opie.
    Fajnie jest wiedzie?, ?e je?d?? takie potwory, jak Tw?j. Bardzo fajnie by?oby sprawdzi? si? na 400 metr?w. Niestety ten klient od RS-a, kt?ry si? tu troszk? zagalopowa? nie jest naszym znajomym i raczej nie b?dzie, bo mitoman?w nie przyjmujemy, ale mamy w naszych szeregach RS4, kt?re ostro ?miga i mog?o by to wygl?da? ciekawie. Swoja drog? zastanawiam si?, jak CI si? zbiera to M5 przy takiej mocy i tylnym nap?dzie!!! Musi masakrycznie wygl?da?!!!
    Wracaj?c do tematu, zajrzyj na www.sss.org.pl i zobacz sobie nasz terminarz wy?cig?w na 400 metr?w (wszystkie na lotnisku w Modlinie).
    Zapraszam CI? gor?co, bo wszysko wskazuje na to, ?e b?dziesz mia? czym zaszale?!

    Prezes

    P.S. A co do ma?ych litrarzy w TT, to uwa?a?bym na Twoim miejscu, bo niekt?re egzemplarze naprawd? popierdzielaj? i to ostro!!! Pozdrawiam.

  6. #21
    Cezary Magier
    Gość

    Re: Wyzywam Audi RS4 na pojedynek

    Cytat Zamieszczone przez BMW M5
    Cze??!!!
    Moje auto to BMW M5, 2001 rok, max. stuningowane (chip tuning, sto?kowy filtr paliwa,za?o?one dwie turbiny,zmienione kolektory, NOS,wzmocnione hamulce, sportowe ?wiece brisk,itd.).

    oj dawno sie tak nie usmialem! chip tuning w M5... (????) , stozkowy filtr paliw i swiece brisk(to juz mnie zabilo! )
    nastepny dzieciak znalaz forum... :P

  7. #22

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    Re: Wyzywam Audi RS4 na pojedynek

    Cytat Zamieszczone przez BMW M5
    ( silnik?w Audi TT z ma?ymi pojemno?ciami (1, nie bior? nawet pod uwag?). Moje auto to BMW M5, 2001 rok, max. stuningowane (chip tuning, sto?kowy filtr paliwa,
    mam pytanie - CO to jest stozkowy filtr paliwa?????????
    TTC Quattro
    GG 1539752

  8. #23
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    hehe no co Piotrek ? nie wiesz ?

    to takie przezroczyste cos z wlotem i wylotem i ze stozkowym wkladem z pomarszczonej tekturki do kupienia nawet na najgorszej stacji benzynowej za 2 z? 90 gr hehe w BMW M5 super.... ciekawe czy chlopak zalozyl tez opaski zaciskowe, bo jak nie, to powinna go eskortowac straz pozarna :)

    Piotrek, zakladamy sobie tez "stozkowe filtry paliwa" jako dodatek do obdiodowania szyb, spryskiwaczy i felg ??:-)


    a propos
    .....chlopaki mysle, ze dzieciece i mitomanskie posty powinnismy ignorowac

    pozdrawiam
    pavel

  9. #24

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Tak -tez se takie zrobie:
    -sto?kowy filtr oleju
    -?wiece ?arowe BRYSK-BZDRYNK!!!
    -sportowy wa?ek nie??du
    -sygnalizator biegu ja?owego
    -czujnik cisnienia ko?a zapasowego - umieszczony na slupku

    i to wszystko wykr?ce na jakim? szrocie z pierwszego lepszego bMw m5
    TTC Quattro
    GG 1539752

  10. #25

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    Oj Pawe?ku , Piotrusiu ale z was okrutne ch?opaki

  11. #26
    Maciek
    Gość
    Ajajaj! A chcia?em by? kulturalny... Widz? jednak, ?e klubowicze odkryli dok?adnie moje intencje ukryte tak subtelnie w odpowiedzi dla naszego kolegi-mitomana-M5-sto?kapaliwowo-nitro-wdoopekopanego-zayebistego-milionowokonnego..... uffffffffffff, zapl?ta?em si?... Kelner! Rachunek dla tego Pana!

    P.S. Webmasterku! Zblokuj prosz? ten post, bo nied?ugo pojawi si? jaki? ch?tny z wahad?owcem ala Columbia w gara?u!

  12. #27

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Jak widze takie posty jak np kolegi o imieniu BMW m5 to jestem za tym aby nie puszcvzali juz w kinach filmu szybcy i wsciekli 2 , poniewaz pierwsza czesc wyz?dzi?a ju? wiele z?a w?r?d m?odzie?y - no chyba ?e by?by dozwolony od 18 lat
    JO?
    TTC Quattro
    GG 1539752

  13. #28
    TyGrySek!
    Gość

    RS4 klon!!!

    Moj kolega kiedys opowiadal ze chcial kupic (a stac go na to)jakies stuningowane RS4 spod Piaseczna chyba i okazalo sie po gruntownym sprawdzeniu ze takie samo jezdzi gdzies pod Berlinem. Moze to ten kloner?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •