Samochód będzie sobie spokojnie stał do piątku, więc w tym aspekcie się zabezpieczyłem.

Zauważyłem że pęknięcie rozrasta się jak samochód wpada w wibracje spowodowane stanem naszych dróg. Dzisiaj na moich oczach rysa urosła o 4 cm, a jechałem po nieszczęsnej kostce niewiele ponad 40 km/h.

Przy ostatnim zawarciu umowy OC, dodatkowo ubezpieczyłem szybę, ponieważ od pół roku jeździłem z takim "odpryskiem" po kamieniu. Zdawałem sobie sprawę że szyba cały czas pracuję i byłem przygotowany na pajączka z ów dziurki. Do niczego takiego nie doszło.

Jak napisałem na początku załatwiłem, szybko i sprawnie, tą kwestię z ubezpieczycielem. Szyba zostanie wymieniona bezgotówkowo w najbliższym warsztacie AUTOGLASS JAAN. Przy rozmowie z konsultantem zadano mi pytanie o "kolor wykończenia szyby", szary, niebieski, zielony albo żółty(nie zapamiętałem), w moim przypadku jest to kolor szary. Według mnie ewidentnie mam czarny kolor, ale nie znam tematu, więc nie podejmowałem polemiki.

@ZUCZEK
Niestety to niemożliwe. Rysa zaczyna się pod uszczelką z lewej strony. Ewentualnie mogę nawiercić koniec tej rysy. Jednak moim zdaniem jest to bez sensu.

Najważniejsze abym dojechał spokojnie w piątek do AUTOGLASS JAAN przy ulicy Toruńskiej w Warszawie.

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
no szyba CI nie wpadnie...chyba że autem będziesz latał 250+ albo 300+ km/h ale chyba Ci to nie grozi...
Jakaś ukryta aluzja?

Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi