Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Witam wszyskich !!!

  1. #1

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155

    Witam wszyskich !!!

    Witam wszystkich serdecznie

    Od czego by tu zacząć - no chyba od tego że jestem nowym użytkownikiem tego forum jak i przeszczęsliwym posiadaczem obiektu tego forum.

    Od jakiegoś czasu śledzę wpisy na forum i w końcu znalazłem czas żeby cos napisać .
    Pierwsze spostrzeżenia bardzo pozytywne, jak zauważyłem od razu dopominacie się o fotki auta a więc oto i one (nie wiem czy zdjęcia będa widoczne - nie wklejałem jeszcze nigdy zdjęć na forum wrazie czego proszę o radę jak najlepiej to zrobić)
    A i od razu zagadka - gdzie te zdjęcia zostały zrobione (jest kilka szczegółów które napewno posłużą za podpowiedź).

    A i jeszcze jedna sprawa na początku. Tak jak wspominałem, przeglądałem wpisy na forum i zauważyłem że co niektórzy nie przepadają za CRX-ami. Małą prośba ode mnie bądzcie bardziej wyrozumiali sam byłem posiadaczem najlepszego z wytworów Hondy i wspominam ją jak i użytkowników (przynajmniej w większości) bardzo pozytywnie.
    Pozdrawiam
    ...

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Witam,

    Ja lubię CRX, ale nie lubię lampy w stylu Lexus :P
    911 Kiler

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Witaj ja za to nie lubie lamp lexus style, a CRX wybitnie nielubie chyba ze del sol ale jak widac kolega zszedl na dobra droge chwala Ci za to ogolnie TT bardzo ladna GRATULUJE I GWARANTUJE ZE BEDZIESZ O WIELE BARDZIEJ ZADOWOLNY NIZ Z CRX :P
    Pozdrawiam.

    p.s.aha... napisz cos wiecej o autku.., wersja.. no i skad te 207 PS ??
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    Witaj nowy Przybyszu z niebieskiego UFO
    Co do zagadki to zdjęcia napewno zrobione są na Shellu ale chyba nie o to chodziło.Moze o to że zdjęcia zrobione są w UK ?
    Czy przewidziana jest jakaś nagroda za odgadniecie zagadki?
    !! 5 lat za sterami TT !!

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    co do zagadki to wnioskuje ze miala by ona sens gdyby dotyczyla TT. Okolice wygladaja podobnie jak w Polsce (w Niemczech bylo by pewnie troszke czysciej ) a co za tym idzie i na Wegrzech. Strzelam, ze jest to Gyor - miasto w ktorym produkowali nasze TT pewnie sie myle...

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ladne autko , gratuluje zakupu..!!!
    Zastanawialem sie nad niebieska kiedy kupowalem moje TT jednak czarna strona mocy wygrala..
    Osobiscie nie jestem fanem '' leksus style'' ale to moja opinia , autko jest Twoje i ma sie Tobie podobac ...
    Mysle ze nikt na tym forum nie ma zadnych uprzedzen do wlascicieli crx-ow, chyba ze ktorys z nich pluje nam na pierscienie...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Mysle ze nikt na tym forum nie ma zadnych uprzedzen do wlascicieli crx-ow
    Tym bardziej jesli kolega ODEEN sie nawrocil i uznaje wyzszosc TT nad CRX
    Ehhh. skonczmy juz temat CRX... bo znow bedzie dziwna atmosfera Kolega ma sliczna TT i napewno by jej na nic innego nie zamienil.... Kolorek naprawde ladny !! malo jest takich TT , a co do lexus style to kwestia gustu mi sie nie podobaja,ale zwykle lampy nie sa takie drogie montaz zajmuje 5 minut :P
    Pozdrawiam i niech Ci sluzy
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    witamy witamy fajny kolorek.... jestes ze Stargardu Gdanskiego?

    powieksza sie nasze grono.... Ciekawe kiedy zrobimy w koncu jakis zlot....?

  9. #9

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    No więc od początku
    Widzę że lampy w stylu Lexsus nie są w Waszym guście - no cóż ponoć o nich się nie dyskutuje. Jakkolwiek jednak cieszę się że moje auto wyróżnia się spośród innych.
    Swoją TT-tke szukałem całkiem spory kawał czasu. Jedyne kolory jakie wchodziły w gre to czarne oraz właśnie "denim" (bo tak to się ponoć w oryginale nazywa).
    Muszę się przyznać że przed zakupem przejrzałem ogromne ilości stron jak i forów sięgając możliwie wiele informacji na temat tego autka. Niestety to forum znalazłem (o zgrozo) już po zakupie. W necie posługiwałem się głownie źródłami anglojęzycznymi a jest ich sporo - uwierzcie mi.
    Co do smego autka - blazejTT - to 207 PS to nic więcej aniżeli zmiana komputera TT (poprzedni właściciel) przez firmę której nazwę można odczytać na zdjęciach OWEN DEVELOPMENTS. Na hamowni wyszło 207 (udokumentowane). Jestem z Nimi w stałym kontakcie i zapewne conieco jeszcze zostanie udoskonalone (a da się wiele "powtykać") - niestety nie wiem kiedy - wiadomo kwestia finansów.
    Agnieszko - tak brawo zdjęcia są robione na stacjii Shella (przepraszam za sarkazm - to moja jedna z największych przywar). A tak poważnie - jako pierwsza (i jedyna) odgadłaś miejsce zrobionych zdjęć to UK - gdzie obecnie przebywam. Zreszta moja TTka została zakupiona w UK (obiecuje że kiedyś opiszę cała historię). Co do nagrody - cholera zaskoczyłaś mnie - postaram się coś wymyśleć.
    Przykro mi Mari że zagadka nie dotyczyła samej TT - jakkolwiek do Gyor napewno się wybiorę - bez dwóch zdań - na bank. No to może dla Cibie inna zagadka co do samej TT - ile według Cibie 8 letnia TT-ka może mieć przejechane kilometrów (udokumentowane)
    Co do CRX - po pierwsze tak nawróciłem się TT jest boska. Co nie oznacza że straciłem sympatię do najlepszych VTECów na świecie. Po drugie broń Boże nie chciałem wszczynac jakieś wielkiej dyskusji pod tytułem "za czy przeciw CRX i ich właścicielom"
    miloo666 - tak pochodzę za Starogardu Gdańskiego - na dzień dzisiejszy wiem że jedyna TT w tym 50 tyś mieście.
    Pozdrawiam
    ...

  10. #10
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Fajnie miec jedyne takie auto w calym miescie...I za to miedzy innymi kocham tt ze nie jezdzi ich az tak wiele...



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez odeen
    207 PS to nic więcej aniżeli zmiana komputera TT
    Tak wlasnie myslalem ,ale wolalem sie upewnic a do ilu jeszcze chcesz podciagnac?? ja tez myslalem o zmianie programu... kto wie ... moze sie skusze slyszalem, ze ze 180PS docelowo mozna spokojnie zrobic 220 na samym programie
    p.s. Po UK naprewno Ci sie fajnie jezdzi... te drogi.. ehhh nam niestety Polska odbiera odrobine radosci z jazdy TT marzylo mi sie zeby wsadzic ladna felge 18' ale moje osiedlowe dziury przekonaly mnie zebym jednak zostal przy moich 17'
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  12. #12

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Fajnie miec jedyne takie auto w calym miescie...I za to miedzy innymi kocham tt ze nie jezdzi ich az tak wiele...



    Pozdrawiam
    No nie powiem żeby mi przeszkadzał fakt posiadania jedynego w swoim rodzaju autka w moim mieście. Przechodnie oglądają się niemiłosiernie. Jakkolwiek jednak tak jak wcześniej wspominałem na codzień przebywam w UK a tutaj TT pewnie jest tyle ile Focus'ów w Polsce
    Nowych TT-tek jest tutaj na drogach już kilka. Robią wrażenie te MK2 uhhhhhhhhhhh

    Cytat Zamieszczone przez blazejTT
    a do ilu jeszcze chcesz podciagnac?? ja tez myslalem o zmianie programu... kto wie ... moze sie skusze slyszalem, ze ze 180PS docelowo mozna spokojnie zrobic 220 na samym programie
    Tak jak wspominałem wcześniej jestem w kontakcie z firmą tunning'ową która zmianiała soft w tym aucie i w zależności co mi zaproponują to na coś się skusze. A właśnie, może Wy mi coś zaproponujecie, w którą stronę Wy w pierwszej kolejności "uderzylibyście" ???
    Co do samego programu też gdzieś wyczytałem że do 220PS można podciągnąć.

    Cytat Zamieszczone przez blazejTT
    p.s. Po UK naprewno Ci sie fajnie jezdzi... te drogi.. ehhh nam niestety Polska odbiera odrobine radosci z jazdy TT marzylo mi sie zeby wsadzic ladna felge 18' ale moje osiedlowe dziury przekonaly mnie zebym jednak zostal przy moich 17'
    Jeździ się świetnie chociaż mimo wszystko wole Autobahn'y (wiadomo dlaczego)
    Ja rejestrując auto w Polsce przeżywałem chyba najgorsze chwile w życiu obawiając się czy UFO wytrzyna takie ekstrema :P . Ogółem moje auto ma przejechane na "najlepszych na świecie drogach" (superbezpiecznych i z kulturalnymi kierowcami dodam) nie wiecej jak 800-900 km i to w zupełności wystarczy do następnego przeglądu jaki będę musiał zrobić w Polsce.
    ...

Podobne wątki

  1. Witam wszyskich
    Przez przemeks w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 21:36
  2. witam wszyskich serdecznie
    Przez sebastian225quatro w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-02-2011, 18:50
  3. Witam wszyskich
    Przez michalaudi w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-02-2009, 11:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •