Cytat Zamieszczone przez Arttur
Fajnie miec jedyne takie auto w calym miescie...I za to miedzy innymi kocham tt ze nie jezdzi ich az tak wiele...



Pozdrawiam
No nie powiem żeby mi przeszkadzał fakt posiadania jedynego w swoim rodzaju autka w moim mieście. Przechodnie oglądają się niemiłosiernie. Jakkolwiek jednak tak jak wcześniej wspominałem na codzień przebywam w UK a tutaj TT pewnie jest tyle ile Focus'ów w Polsce
Nowych TT-tek jest tutaj na drogach już kilka. Robią wrażenie te MK2 uhhhhhhhhhhh

Cytat Zamieszczone przez blazejTT
a do ilu jeszcze chcesz podciagnac?? ja tez myslalem o zmianie programu... kto wie ... moze sie skusze slyszalem, ze ze 180PS docelowo mozna spokojnie zrobic 220 na samym programie
Tak jak wspominałem wcześniej jestem w kontakcie z firmą tunning'ową która zmianiała soft w tym aucie i w zależności co mi zaproponują to na coś się skusze. A właśnie, może Wy mi coś zaproponujecie, w którą stronę Wy w pierwszej kolejności "uderzylibyście" ???
Co do samego programu też gdzieś wyczytałem że do 220PS można podciągnąć.

Cytat Zamieszczone przez blazejTT
p.s. Po UK naprewno Ci sie fajnie jezdzi... te drogi.. ehhh nam niestety Polska odbiera odrobine radosci z jazdy TT marzylo mi sie zeby wsadzic ladna felge 18' ale moje osiedlowe dziury przekonaly mnie zebym jednak zostal przy moich 17'
Jeździ się świetnie chociaż mimo wszystko wole Autobahn'y (wiadomo dlaczego)
Ja rejestrując auto w Polsce przeżywałem chyba najgorsze chwile w życiu obawiając się czy UFO wytrzyna takie ekstrema :P . Ogółem moje auto ma przejechane na "najlepszych na świecie drogach" (superbezpiecznych i z kulturalnymi kierowcami dodam) nie wiecej jak 800-900 km i to w zupełności wystarczy do następnego przeglądu jaki będę musiał zrobić w Polsce.