Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 207

Wątek: Audi TT 180 FWD

  1. #31
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    S-line niestety trochę przysłonią piękne Brembosy, a chyba chodziło ci o to że by było je widać, ale nie ma co gdybać, założysz to zobaczymy, no chybqa że wrzucisz jakiś inny kolorek grafit, lub czarny mat, przemyśl sprawę, zanim oddasz moje o przepraszam, swoje felgi do renowacji
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #32
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Trochę przysłonią ale widziałem w avatarze Pawła (administrator), że i tak fajnie to wygląda. Kolor raczej pozostanę przy srebrnym. Jako ze inwestuję też w tuning mechaniczny na razie pojeździmy na s-line a w przyszłości może zmienie na ori BBS CH.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #33
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ja również gratuluje porządnych zacisków . Jednak pewne ale ....
    Nawiercane Zimmermany mogą pękać po pewnym czasie i jeśli masz możliwość to wymień je na nacinane .
    Ciekawi mnie też średnica tarcz , zostajesz przy seryjnej czy idziesz w większe tarcze ?
    Do kompletu brakuje Ci jeszcze adapterów i linek w oplocie , wiesz już jakie adaptery będziesz używał ?










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #34
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    312mm, adaptery mam ogólnie komplet bez przewodów w oplocie bo niestety 3 tygodnie trzeba czekać na zamówienie ale też je wymienię jak przyjdą. Co do tarcz to już nie mam możliwości wymiany ale żuczek ma takie same i nic mu się nie dzieje może nie będzie źle tym bardziej, że ja możliwości tego hamulca wykorzystam sporadycznie pewnie.
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #35
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No fakt , Żuczek ma takie już spory kawałek czasu i nie słyszałem żeby mu pękały więc może nie jest to reguła .







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #36
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nic co słyszałem o tych tarczach nie potwierdziło się, przelot ok 30tyś. po za tym nowe zimm. pokryte są środkiem anty korozyjnym, bo zwykłe po dwóch dniach stania na dworzu robią się złote, może też umiejętność używania ma znaczenie, możliwe że ostre pałowanie non stop na torze, właśnie tak działa na te tarcze, no ale nikt z nas nie używa auta do tych celów, wiec są jak najbardziej wystarczające, odnośnie robienia większych 334 mija się to z celem ekonomicznym, bo cena tych tarcz trochę odstrasza, i nie jest adekwatna do poniesionych kosztów, a każde dotknięcie hamulca w tym setupie 312, skutkuje włączeniem ABS.
    Wracając do tematu wyglądu, to zauważ że Paweł miał grafitowe s-line i ładnie sie kontrastowało z czerwienią, a na srebrnej już nie będzie takiego efektu, co nie znaczy że będzie zle, bo bedzie dobrze, ale dobrze jest wrogiem lepiej, ja specjalnie szukałem czarnych środków, aby ładnie wyeksponować te zaciski i efekt jest zadowalający, chodz opinie moich znajomych brzmią że jednak S-line było lepiej, ale ważne że mi się podoba i ty też kieruj się swoim gustem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #37
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nic co słyszałem o tych tarczach nie potwierdziło się, przelot ok 30tyś. po za tym nowe zimm. pokryte są środkiem anty korozyjnym, bo zwykłe po dwóch dniach stania na dworzu robią się złote, może też umiejętność używania ma znaczenie, możliwe że ostre pałowanie non stop na torze, właśnie tak działa na te tarcze, no ale nikt z nas nie używa auta do tych celów, wiec są jak najbardziej wystarczające, odnośnie robienia większych 334 mija się to z celem ekonomicznym, bo cena tych tarcz trochę odstrasza, i nie jest adekwatna do poniesionych kosztów, a każde dotknięcie hamulca w tym setupie 312, skutkuje włączeniem ABS.
    Wracając do tematu wyglądu, to zauważ że Paweł miał grafitowe s-line i ładnie sie kontrastowało z czerwienią, a na srebrnej już nie będzie takiego efektu, co nie znaczy że będzie zle, bo bedzie dobrze, ale dobrze jest wrogiem lepiej, ja specjalnie szukałem czarnych środków, aby ładnie wyeksponować te zaciski i efekt jest zadowalający, chodz opinie moich znajomych brzmią że jednak S-line było lepiej, ale ważne że mi się podoba i ty też kieruj się swoim gustem.
    Ja dopiero co zacząłem przygodę z TT a i tak w sumie dużo "rzeczy" na raz robię. Zobaczymy, znudzą się s-line wrzucimy BBS CH Co do Twoich felg wyglądają świetnie na żywo na zdjęciach nie robią aż takiego wrażenia wg mnie.
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #38
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Jaaqob gratuluje coraz to nowszych modow rozpedziles nie od samego poczatku i zapal widac nie slabnie
    trzymam kciuki i juz nie moge doczekac sie auta na nowych "nogach" zestrojonego ladnie programem z gratami, ktore zbierasz

    "Love Them BOTH" - M.

  9. #39
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Coś mam takie przeczucie po naszej wczorajszej rozmowie że wszystkie drogi prowadzą do Garreta, w sumie szkoda że nie miałeś więcej czasu, bo czuje że po przejażdżce miał byś o czym myśleć he he...
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #40
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Coś mam takie przeczucie po naszej wczorajszej rozmowie że wszystkie drogi prowadzą do Garreta, w sumie szkoda że nie miałeś więcej czasu, bo czuje że po przejażdżce miał byś o czym myśleć he he...
    Hehe no tak trochę się bronię przed tym bo te zera lecą z każdym modem ale też coś czuje, że się tak może skończyć
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #41
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No to by było wspaniale jak byś dał się wciągnąć szponom Big Turbo









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #42
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Spokojnie, powoli do wszystkiego dojdziemy za szybko by się zabawa skończyła jak bym od razu duże turbo wsadził
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #43
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no big turbo fajna zabawa ale pamiętaj...liczysz sobie koszty dokładnie ...tak jak ja pokupowałem wsio bardzo skrupulatnie wszystkie uszczelki itp liczę ile wyjdzie...hmm no to 3-4 tysie na nieplanowane wydatki...a jak rozebrałem to sie rozpędziłem i wyjdzie + 10tys na takie dodatkowe rzeczy które postanowiłem zrobić aby mieć spokój( a tak naprawdę to jeszcze 2 rzeczy bym mógł jeszcze zmienić od razu więc jeszcze 3-4 tys więc nie jest to takie hop siup ) ale jak nie rozbierzesz silnika to dokładniej możesz zaplanować jakie koszty wyjdą
    no i takie piękne heble dla k03s...wczoraj złożyliśmy już leona z moim turbem... kolega przejechał się to na mokrym zero trakcji i podsumował że na 0.5 bara lepiej jedzie niż tam na 1 barze...a co będzie po strojeniu...:P więc mi było by szkoda takich modów dla k03s:P

  14. #44
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No tak ale dobre heble się zawsze przydadzą , jak hamujesz z 200 awaryjnie to nie ma znaczenia ile koni czai się pod maską







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #45
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no zgadzam się tylko że przy 200 seryjne też dają radę a zanim znowu złapiesz kolejne 200 to troszkę minie i zdąży się wystudzić...oczywiście ja nie neguje bo heble zawsze dobrze że są konkretne...ale skoro heble markowe fmic też drogi i różne inne profi zabawki to fajnie żeby i większe turbo tam się znalazło (tak podpuszczam kolegę bo fajnie jak ktoś modzi a nie tylko pisze panowie to mi nie działa tamto zdechło z potem ucieka z forum)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •