Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 379

Wątek: KubaFRS - Audi TT 180PS++ FWD

  1. #46
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Z kupnem gotowych, giętych elementów jest tak, że z góry nie założysz jakie katy pojawią się podczas składania orurowania. W praktyce jest tak, że niestety sporo zagięć i łuków spawa się własnie z małych odpowiednio dociętych kawałków.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  2. #47
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Tylko gdzie dostać kolanka 90* z kwasu o śrenicy 2,5 cala?

  3. #48

  4. #49
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Ale tutaj nie ma 2,5 cala rozmiaru, zbliżony to tylko 60,3 mm, a ma być 63,5 mm bo to 2,5 cala. No dzisiaj się uporałem z założeniem wskaźnika temperatury oleju. Założyłem adapter, tam zapodałem czujnik, zegar zamontowałem obok wskaźnika doładowania, naprawdę ładnie to wygląda Jutro zakładam MBC i wymieniam wąż podciśnienia do wskaźnika doładowania, bo myszy mi go zeżarły Będę montował MBC i stąd moje pytanie. Jak to ustrojstwo ustawić ? Mam zawór typu Bleed od FMIC. Jak go zamontować, który króciec gdzie i jak to regulować? Od jakiej pozycji zacząć regulowanie? Wkręcone na maksa, czy wykręcone na maksa? MBC Manual Boost Controller - Garrett, IHI FMIC_PL (1481365852) - Aukcje internetowe Allegro mbc taki

  5. #50
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    waz po lewej to cisnienie za turbo, jeden do tip a trzeci do WG powinno się zaczynac od wykreconego i wkrecac po trochu, ale wkrec do połowy i dopiero reguluj bo poczatkowe krecenie nie wiele daje dopiero potem jest reglacja...

  6. #51
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Ok, wszystko rozumiem Dzięki wielkie

    EDIT: Dzisiaj poskładam furę Wskaźnik temperatury oleju zamontowany wraz z adapterem pod filtr oleju. Powymieniałem przewody podciśnienia na profi silikonowe i założyłem wspaniałe MBC Po regulacji MBC auto zapier**** konkretnie Doładowanie na pełnym obciążeniu wynosi 1,05 Bara Wycisnąłem z seryjnego ECU ile się da. Już delikatnie powyżej 1.1 Bara auto przechodzi w tryb awaryjny. Teraz mam elegancko wyregulowane na maksa i ECU nie przechodzi w tryb awaryjny Doładowanie rośnie bardzo płynnie i jest mega różnica między N75, a MBC N75 zostawiłem podpięty elektrycznie. VAG'a miałem na pokładzie - zapłony Ok, nic nie cofa, błędów nie wywala, napięcie na sodzie lambda też OK Jestem mega zadowolony Jutro wrzucę fotki Pozdroo

    EDIT 2: Zdjęcia





    Ostatnio edytowane przez KubaTT ; 12-03-2011 o 10:26

  7. #52
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    to jakas nowa seria tych zegarów bo mają jakies ucho i przyciski? co to za opcja? no wszystko fajnie tylko ten kabel i trytytki w środku mi się nie podobają ale o tym już pisałem

  8. #53
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Tak to nowa seria SM PEAK, z najwyższą zapamiętaną wartością. To ucho to panel dotykowy z przyciskami SET i PEAK

  9. #54
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Ciesze się że wszystko ładni chodzi i że mogłem pomóc :P
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  10. #55
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Wowo, dzięki wielkie za pomoc Wczoraj trochę wykręciłem MBC, bo na zimnym silniku turbina załadowała mi ponad 1,1 bar i auto wskoczyło w awaryjny tryb. Teraz ustawiłem tak, że auto ładuje na zimnym minimalnie ponad 1 bar, a na ciepłym prawie 1 Bar (Ponad i prawie to różnica na szerokość wskazówki ) Jestem mega zadowolony, fura teraz ma lepsze przyspieszenie i mocno to czuć

  11. #56
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Bez żadnej diody, tyle ładuje, seryjny ECU w TT pozwala na wiele
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #57
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    heh stary mi na zimnym silniku to ładuje maks 0.5 bar powód? bo dopóki olej nie osiągnie przynajmniej 70 stopni to autem jeżdże jak emeryt, odnośnie 1 bar to dla 180tki nie jest to możliwe w serii a jak z utrzymaniem tego bara? u kolegi ostatnio w leonie na k03s( auto po programie wydechu i fmicu + boost i egt) skręciłem mbc już na maksa i w piku 1.2-1.3 ale i tak 6 tys i maks 0.7 bara było:/ więc tam chyba turbo już mówi powoli papa:P

  13. #58
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Nie mam żadnej diody na map sensorze u siebie. Turbina cały czas pięknie ładuje, równo i płynnie, dobija do 1 bara i do odciny spada o 0,1 na 0,9 Bara. Nie ma żadnych skoków itp. Paweł, jest możliwe do utrzymania uwierz mi 1 Bar bez problemu, nawet 1,1 bar, ale ciężko wyczuć moment przechodzenia w tryb awaryjny. Jak silnik był rozgrzany to skręciłem troszkę MBC i cały czas jeździłem na 1,1 bara i auto jakoś cudem nie wskoczyło w awaryjny tryb, a rano zapompowało ponad 1,1 bar i odrazu wyskoczył błąd

  14. #59
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hehe ale ja wiem że jest możliwe utrzymanie takiego ciśnienia, w leonie niestety nie jest bo program jest jeden wielki X bardzo możliwe że pod inne turbo mega duzo krzaków no i turbo nie daje rady dlatego tak spada:P no i u mnie na mbc też spada gdzieś sporo powyzej 6 tys o tą 0.1 bara a te przechodzenie w tryb awaryjny to czesto na zimnym, jak olej ma ze 60 i zaduzo dam to wchodzi, jak rozgrzeje sie ładnie to juz jest ok...no chyba że daje powyzej 1.3 w moim wypadku to czasem utnie, na 1.4 bara auto fajnie lata na pierwszych 3 biegach ale potem ucina, i oczywiscie nasze mądre ecu ładnie paliwem podlewa więc seryjny program daje rade

  15. #60
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Oj Pany z tym ładowaniem w piku trzeba uważać. Dziś moim oczom ukazał się widok pogiętej korby w 1.8T AUQ po programie na K03s :/
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


Podobne wątki

  1. TT 180PS vs Audi A8/S8
    Przez barTT w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-12-2014, 16:38
  2. TT [180ps+stozek] vs. Civic [b18c4 180ps N/A]
    Przez offsiq w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-07-2010, 20:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •