Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Wątek: kupie audi tt

  1. #16
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez bigining Zobacz posta
    mam 25 tys lecz musze te 3 klocki miec na dolozenie do auta jak by cos sie mialo z nim dziac.. pierwsze co bym zrobil to pojechal bym na stacje diagnostyczna i do warsztatu zeby doprowadzil auto do ladu...
    ok ale ty się liczysz z tym ze to dopiero początek? Kupisz AUDI za 22 tys zalejesz olej i tak przez 5 najbliższych lat będzie? Fajnie by było ale musisz mieć swiadomość, że to nie będzie w utrzymaniu jak golf III, oryginalne cześci nie należą do najtańszych (ale najdroże nie są w TT ) a inaczej po AUDI zostanie tylko znaczek na klapie.

  2. #17

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Debica/ uk. Maidstone
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    70
    no tak ale ja nie kupie auta z walnieta miska olejowa.. wiadome ze jak sie kupuje to trzeba dobrze sprawdzic co sie bierze.. silnik sprawdzil bym od deski do deski.. jade po auto z vagiem.. z kumplem i podlanczamy autko pod kompa.. potem dajemy mu w pale.. i jak sie silnik nie rozyspie,zawiecha jest dobra i nic podejzanego nie wyjdzie to 3 klocki w zapasie mam.. potem po 2 miesiacach jestem autem w anglii gdzie zarabiam kaske i jak by co<odpukac> moge inwestowac.. byle nie w nieskonczonosc.. na nastepnym urlopie byl bym w stanie dolozyc w autko jakies 10 tysiecy... byle by przez te 10 miesiecy przejezdzic bez klopotow,...

    no ale jak na poczatek wloze w autko 3 tys a po 10 miesiacach 10 tys.. to chyba auto bedzie jezdzilo.. to co ja bym musial wymieniac zeby 13 tys nie wytarczylo... a zreszta te 10 ty to sobie obliczylem ze w ciagu tych 10 miesiecy mogl bym dokladac to auta.. 1000 zl miesiecznie. to kasa ktora bym mogl przerambac na to piekne autko... zarabiam moim zdaniem dobrze... lecz buduje domek i muszesie liczyc z pieniendzmi... ale na tekie wydatki mogl bym sobie pozwolic..
    Ostatnio edytowane przez bigining ; 19-02-2011 o 20:10

  3. #18
    Awatar kurczak
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Lbn
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    70
    Sorry ale jak to czytam to sie za Ciebie wstydze.Jak jestes taki dobry w tych Swoich obliczeniach to se dozbieraj i kup cos co sie jeszcze nazywa samochodem, zamiast pakowac kase w grata.

  4. #19
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Ojoj. Wybuduj lepiej ten domek, dozbieraj i kup TT w lepszym stanie, bo i te 13k może nie wystarczyć. Chociaż zawsze możesz mieć szczęście i jak nie będziesz się przejmował, że auto może nie jechać po miesiącu, to ryzykować można Koledzy tylko ostrzegają, bo wielu co nas nie posłuchało, wracali na forum z tysiącami problemów.

  5. #20

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Zgadzam się z kolegami, widziałem takie TT-ki w tych pieniądzach czyli 20-23k i to są szroty poskładane w stodole. Takie moje zdanie. Spróbuj kupić w Anglii za tą kasę, wiem, że są tam wersje z kierownicą z lewej strony z pierwszych wydań modelu.

  6. #21

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Debica/ uk. Maidstone
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    70
    a wiec.. znajomy byl ogladac piekne tt.. bez zadnej szpachli.. 100% nie bite.. stan super.. zreszta jest mechanikiem i ocenil auto na super stan.. jedyna wada to taka ze abs nie dziala... cana za auto to 24800... co z tym absem moze byc nie tak... i jakie koszty naprawy moga byc?? orietujecie sie moze??

  7. #22
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    podejrzewam ze sprzedajacy moze wiedziec... ;>
    ja posiadajac "100% nie bite super stan" audi TT z niedzialajacym abs mocno zainteresowalbym sie jako wlasciciel co sie stalo, ze abs od tak pyk - przestal mi dzialac,
    ale moze on postanowil to olac i sprzedac samochod ponizej 25k robiac prezent nowemu nabywcy...
    w kazdym razie jak juz kupisz to cudo za 22-23k i po miesiacu napiszesz nam na forum, ze zakup byl udany i nie powychodzily w mechanice i elektronice babole, ktore pozbawiaja cie mozliwosci bezstresowego smiagania autem do pracy i back home to osobiscie wysylam ci piwo na adres domowy i zwracam honor,
    poki co podtrzymam zdanie ze pakujesz ponad 20k w gowno i lepiej przelej ta kase na jakis dom dziecka, czy cos w ta nute, albo dodaj to do funduszy na budowe domu, bo wyrzucanie kasy w bloto to przykra sprawa, a caly czas informujesz nas, ze masz ochote to zrobic
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 20-02-2011 o 00:17

  8. #23

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Szczerze to z samochodów które podałeś nic mnie nie zainteresowało. Standardowo brak ESP i jeden samochód z USA ciekawie poskładany. Jak kupisz w tej cenie TT to z każdą wizytą u mechanika będziesz mieć nowe rzeczy do wymiany. Ja najdroższe to miałem rozrząd (chodź stan był ok) i drążek stabilizatora bo stary skrzypiał. Półtora roku temu najtańsze TT na allegro było za 25 tys teraz to już 19 . Sami handlarze mówią że nie opłaca ściągać tanich samochodów to zabrali się za ściąganie TT na które każda głupia babka bez wiedzy poleci i kupi.
    Szczerze to zadbane TT z okolic 99 -2000 to już będzie rzadkość.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 20-02-2011 o 09:11

  9. #24
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Mówiłeś, że masz możliwość sprawdzić błędy, to go sprawdź ABS może nie działać przez czujniczek za 10 zł, a może nie działać przez znacznie droższą część. Dziwne, że sprzedający nie naprawi takiej niby pierdołki, może jest zbyt kosztowna?
    Dość szybko znalazłeś nie bitą, no cóż, pozostało życzyć powodzenia (ano, zwróć uwagę czy nie jest po powodzi)

  10. #25
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    skoro w niedługim czasie masz zamiar dysponowac wiekszą kaską to poczekaj i kup coś fajnego godnego uwagi a nie pakowac kase w auto które i tak bedzie tyle samo warte co za nie dałes...w dodatku kto madry sprzedaje auto ze 100% oryginalna powłoką lakiernicza za 24 tys ...abs to tak jak koledzy pisza moze byc przetarty kabelek ułamana płytka przy tarczy z której czujnik zczytuje predkosc obrotowa itp pierdoła... czy ktos z forum kto ma auto w pewnym stanie i wie co ma odda je za 24 tys? ja tam widzę po tym wszystkim ze swoją bede jeździł najdłuzej jak się da bo tyle co ja utopiłem w nia kasy i utopie to jak by mi przyszło sprzedawac to bym się załamał wiec oby Bozia dała zebym mógł jak najdłużej latac tym autem i się nie wkurzac przy sprzedawaniu bo każdy chce kupic igłe za 19-24 tys...

  11. #26
    Awatar Dermak
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    246
    Panowie takie moje małe zdanie, wydaje mi się że kolega bigining poprostu zakochał się w tym autku bez pamięci, co zresztą całkowicie rozumiem i wszelkie próby odciągnięcia go od pomysłu zakupu prawie "igły" za 22 tyś mijają się z celem. Każdy z nas wie że takie coś praktycznie graniczy z cudem. Ja osobiście dałbym sobie spokój z poszukiwaniem takiego modelu juz po przeczytaniu pierwszych 3-4 postów. Więc dalsza polemika prowadzi donikąd i pozostaje tylko życzyć powodzenia i oczekiwanie na posty w stulu "moja niunia nie jedzie, pomocy!!" albo coś podobnego. Ale oczywiście mogę się mylić i bigining znajdzie dobre autko i tego koledze oczywiście życzę z całego serca
    Cele nie marzenia
    A ósmego dnia Bóg stworzył Audi...

  12. #27
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    No właśnie i tu pojawia się problem bo jak się zakocha w tym samochodzie to nawet kupując samochód za 30 tys. który jest w naprawdę bardzo dobrym stanie to i tak zaczniesz pakować w niego kase... zresztą tak jak ja Kupiłem TT przez znajomego i samochód jest w naprawdę mega dobrym stanie, nigdy nie miał ŻADNEGO wypadku, zresztą MichałTT widział i sam aż się dziwił jaki zadbany egzemplarz. Ale jak jesteś maniakiem to zaczniesz wymieniać elementy które mają ryski albo otarcia, albo jak coś stuka to trzeba od razu wymienić, coś się doda, coś ulepszy a nie mówiąc już w ogóle o rzeczach eksploatacyjnych. Ja wpakowałem już około 9 tys. bo do tych wszystkich rzeczy trzeba było jeszcze kupić dwa komplety nowych opon plus 18-tki felgi na lato i tak kasa leci Jak jesteś maniakiem to kasa leci wyjątkowo szybko, no chyba że chcesz jeździć czymś co jest po prostu Audi TT ale że połowa rzeczy nie działa to już nie istotne
    Ostatnio edytowane przez Cubanito ; 20-02-2011 o 13:43

  13. #28
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    No potwierdzam. Egzemplarz Cubanito jest bardzo zadbany, dziwiło mnie to jak jest zadbany i jak zachowała się tapicerka wraz ze skórami, moja 225Q nie miała zachowanych aż tak elementów wykończeniowych po właścicielu z Włoch .
    A odnośnie wydatków, jak każde auto to bezdenna skarbonka. Zależy też do czego używasz auta i w jakiej częstotliwości - innymi słowy wymieniasz eksploatacyjne trzeba brać pod uwagę, chyba że auto sprzedasz za jakiś czas.
    Lepiej poczekać i odłożyć więcej siana na zdrowszy model

    A co do aut po dzwonach, sprawdź czy śruby są oryginalne, jak wygląda podłużnica.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 20-02-2011 o 15:59

  14. #29
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez bigining Zobacz posta
    .. jedyna wada to taka ze abs nie dziala... cana za auto to 24800... co z tym absem moze byc nie tak... i jakie koszty naprawy moga byc?? orietujecie sie moze??
    Pompa ABS to koszt ok 4 tys zł (ASO ) + do tego robocizna za wymianę
    Sensory ABS to ok 200 zł za sztukę , może być potrzebny tylko jeden choć nie koniecznie .

    Może być tak jak zasugerował kolega że to jakaś '' pierdołka '' jednak moim zdaniem gdyby tak było to sprzedający naprawił by to tanim kosztem i nie narażał się za parę groszy na grymaszenie i kręcenie nosem kupujących a przez to mniejsze sznse sprzedaży . Tak więc pewnie to grubsza sprawa .
    Jednak mogę się mylić bo jak widzimy ludzkie postępowanie nieraz jest sprzeczne z zasadami logiki

    Przychylam się do opinii kolegów odnośnie zakupu taniego auta





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #30

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Debica/ uk. Maidstone
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    70
    witam panowie.. a wiec zaczne od dobrej informacji kupilem .. wreszcie kupilem pospieszylem sie z przyjadem do polski bo okazalo sie ze moge porzyczyc toszke pieniazkow od znajomego... kupilem tt z 99 roku 180 koni z napendem na jedna oske.. sprowadzona miesiac temu z belgii, z peknietym tylnym zderzakiem... zderzak juz zakupilem w idealnie tym samym kolorze, jutro bedzie montowany.zderzak niestety mam amerykanski, ale kupilem za pare groszy.. czuc ze delikatnie prawa koncowka drazka kierowniczeko ma luzy.. ale minimalne.. ale to i tak wymienie.. za autko zaplacilem 25800 i czekaja mnie jeszcze oplaty... mysle ze w 2 tysiacach sie zmieszcze. autko ma ksiazke serwisowa do konca 2010 roku.

    mam pytanie co do wymiany rozrzadu.. jaki moze byc zblizony koszt bo nie chce sie naciac bo wiadomo jak to u nas w pl :/

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Kupie audi tt BAM 225
    Przez Havoooc w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-07-2017, 12:59
  2. Kupie audi tt 225
    Przez Sokol1330 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-09-2016, 10:25
  3. Kupię [Audi TT R32 8N]
    Przez przemeks w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-05-2016, 12:36
  4. Kupię Audi TT
    Przez CORN w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-01-2015, 08:47
  5. kupie audi tt
    Przez Jacek37 w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 18:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •