Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: witam szanownych tetetkowiczow hehe

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Debica/ uk. Maidstone
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    70

    witam szanownych tetetkowiczow hehe

    Witajcie..

    niestety zaczne od smutnej informacji.. nie posiadam jeszcze tt. A teraz przejde do dobrej.. 3 tygodnie dzieli mnie od kupna tego pieknego samochodu

    od lat jezdze autami marki audi a zaczelo sie od audi b3 1.8 potem bylo b4 2.3 w sedanie, potem a4 1.9 tdi a teraz wlasnie sprzedalem audi a6 c5 1.9 tdi...

    od roku jestem napalony na audi tt.. mieszkam w anglii gdzie zarobki pozwalaja mi na normalne urzytkowanie auta w benzynie ktore by nie spalalo wiecej niz 16 litrow na 100 km wiec tt napewno by sie miescilo w 16.. pozatym mieszkam pod maidston i do pracy dojezdzam jakies 15 km.. wiec spalaniem sie nie przejmuje.

    chce kupic auto z kierownica po lewej stronie i ubezpieczyc je w pl, tutejsze ubezpieczenie kostowalo mnie na audi a6 1.9 tdi 2000 funtow rocznie.. czyli niecale 10000 zl.

    Prosil bym o nie linczowanie mnie za to ze nie mam jeszcze mojej wymazonej tt ale bede mial i nikt mie od tego nie odwiedzie .. nawet zona hehehheh

    na auto odlozylem 22000 wiem ze kazdy z tego clubu ma autka o wartosci do 30000 jezeli chodzi o model 8 n ale niestety mam inne ogromne wydatki i musze cos znalezc z pocztakow lat produkcji.. najwyzej potem doinwestuje autko.

    to by bylo na tyle:0
    POZDR. Michal.

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Witamy na forum
    Musisz jak najszybciej kupić TT aby nie zostać tu zlinczowanym przez posiadaczy tego auta
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Witaj na forum
    z tym 30k się mylisz

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Witamy na forum!

    Cytat Zamieszczone przez bigining Zobacz posta
    wiem ze kazdy z tego clubu ma autka o wartosci do 30000 jezeli chodzi o model 8 n
    To sie zdziwisz, bo ja swoje sprzedawalem za 43 500 i wcale nie bylo najdrozsze

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm 30 tys..to ja niedługo przekroczę w sensie że włożę w nie więcej...wiec uważam że całe auto będzie warte troszkę wiecej biorac pod uwagę że dobre seryjne tt 225 to koszt min 30 tysia...

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Debica/ uk. Maidstone
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    70
    wiem wiem... poprostu macie kase.. ja nie.. pracuje od paru lat w u.k .. narazie musze dom wybudowac.. a te 22 tys to suma za jaka odlozylem na autko i wiecej nie moge wydac. za 3 tyg jade do pl na dwu miesieczny urlop.. potem wracam do anglii na 10 miesiecy.. i jezeli teraz nie kupie tt to bede musial czekac rok.. hehe dla mnie to nie mozliwe. chociaz za ten rok to napewno mogl bym sobie pozwolc na auto za 40 tys.. ale nie chce tyle czekac mam nadzieje ze kupie cos co sie nie rozleci.. auto bedzie malo urzywane.. do sklepu i raz w tygodniu do pracy w soboty a tak to na weekendzie na jakis wypad nad morze.. czyli mysle ze nie zrobie wiecej nim w tygodniu niz 100 km i bedzie dobrze traktowane czyli ful serwis.. mam garaz i grono mechanikow kazdy ma audi tylko tyle zeby dojechalo do anglii 1700 km..

  7. #7
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    tu nie do konca chodzi o to, czy ktos ma kase, czy nie - prosisz o rade na forum dotyczacym konkretnego modelu audi - twojego ulubionego - TT - wiec chlopaki ci podpowiadaja, ze zakup tego samochodu za 22k to straszliwie kiepski pomysl, bo szansa ze bedziesz z niego zadowolony to 1/10.000 , dodatkowo bedzie to auto zawodne i niebezpieczne
    i juz to czy pokona radosnie trase 1700 km bez jakiejs wiekszej niespodzianki stoi pod znakiem zapytania,
    wiemy to bo znamy ten samochod i dolaczajac sie do opinii kolegow mowie ci - nie kupuj TT w takiej kwocie - tym bardziej z polski, gdzie poskladany bedzie on tak, by JAKOS poszedl, a nie tak by byl sprawny i bezpieczny.
    Jesli masz 22k i chcesz kupic TT to:
    a - poczekaj ten rok i zapoluj na cos fajnego z bezpieczna kwota startowa
    b - wez jakis kredyt na ta dyszke i go odpracuj
    c- kup auto powypadkowe ale bezposrednio od niemcow, a nie skladane przez naszych magikow i odbuduj je sobie wg uznania - bedziesz widzial co kupujesz, bo gwarantuje, ze gdybys widzial jak wygladaly te cuda za 22k, na ktore chcesz zapolowac przed wyklepaniem i pospawaniem to bys sie wstrzymal

  8. #8

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Debica/ uk. Maidstone
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    70
    jak juz pisalem w innym temacie kupilem tt 99r fwd 180 km.. jednak drozej niz myslalem .. mysle ze z rejstracja w pl wyjedzie mnie okolo 27800 ... mam nadzieje z nie wiecej... teraz mnie czeka olej, wszystkie filtry i rozrzad. Kupilem z popekanym tylnym zderzakiem, zalatwilem szybko inny lecz z amerykanskiej wersji, juz jest na autku teraz szukam znaczka tt nie mam pojecia jakim olejem autko bylo zalane.. mam 133 tysiace przebiegu zgodnie z ksiazka.. mysle nad pelnym syntetykiem ale wacham sie.. boje sie ze silnik sie rozczelni lub zacznie lykac olej. znacie jakies dobre srodki do regeneracji skory ?? jakie oleje polecacie??

    Pozdr. Michal

  9. #9

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzyń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Witamy na forum!


    To sie zdziwisz, bo ja swoje sprzedawalem za 43 500 i wcale nie bylo najdrozsze
    Ale w konsekwencji sprzedales troche taniej(pozdrawiam)
    Czy ktos moglby mi wyjasnic dlaczego moje powitanie w tym dziale nie pojawilo sie??
    Chyba podpadlem administratorowi

Podobne wątki

  1. Witam szanownych forumowiczów!
    Przez Lala75 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-06-2017, 17:36
  2. MK1 [8N] Witam szanownych forumowiczów
    Przez Florek w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-08-2016, 08:12
  3. witam szanownych forumowiczow
    Przez michu w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-09-2011, 15:57
  4. Witam + zdjęcie hehe :)
    Przez singl0r w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 08-02-2011, 20:20
  5. >> Witam Tetetkowiczów <<
    Przez Endr3j w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 12:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •