Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z mocą:/

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2011
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ?
    Rocznik
    2001
    Posty
    3

    Problem z mocą:/

    Witam

    Sorki że tak bez przywitania pisze, obserwuje juz wasze forum dość długi czas dużo już zastosowałem rozwiązań, które macie tutaj opisane. Nigdy jednak nie miałem czasu zalogowąć się na forum, wkońcu to zrobiłem ponieważ już mi ręce opadaja co do mojego auta, i braknie mi pomysłów

    Auto sprowadziłem jakiś czas temu z niemiec mam silnik APX ale auto jest chyba po jakimś programie bo w logach mam dosyć wysokie doładowanie 1.2. Tylko badzo mie nie pokoją wartości przepływki, którą już nie jednokrotnie wymieniałem. Oglądam na forum wasze logi i widze że takie silniki jak mój w seri powinny mieć 170-180. A mój ma w granicahc 180-190 przy tym doładowaniu

    W aucie jak do tej pory wymieniłem:
    nowe cewki, świece, wszytkie filtry, usuniente n112 n249, no i przepływki chyba ze trzy już mi się w rękach przewineły:/ i ciągle prawie to samo.

    auto w logach pokazuje wartości 188 maksymalnie, ale wydaje mi sie że powinno byc wiecej przy doładowaniu 1.2, zdarzyło sie raz że kupiłem jakąś inna przepływke nie bosch to nie powiem auto zapierd..... strasznie ale nie szło jechac bo przerywało,i w adaptacji sondy miałem dosyc spore wartości ujemne,ale wtedyna na przepływce miałem nawet 252. A na przepływkach boschowskich adaptacja jest 0 0. ale ładuje tylko do 180-190.

    Dodam jeszcze że doładowanie trzym się cąły czas kupy czyli wartość wymagana=uzyskanej(w bloku 115)

    Spotkał się ktoś z takim przypadkiem

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    szukasz dziury w całym...doładowanie masz 1.2 bar ale przy odcince już pewnie znacznie mniej i pewnie podobnie jak seria(zrób logi to ocenimy) i jeśli doładowanie jest tylko ciut wyżej niż seria no to wskazanie też będzie ciut wyżej niż seria, porównaj sobie ile masz przepływu np przy 3 , 4 albo 5 tys tam gdzie masz sporo wiecej boostu niż inne seryjne auto ...wskazanie 252 to jest wskazanie fajne ale fajne dla gt28rs lub 2871 r i wtedy jest prawdziwe a na k04 nie realne i dlatego ecu wykonywało korekcje na - to wedle przepływki było duzo powietrza a silnik się zalewał i musiał ujmowac, według mnie to nie kąbinuj tylko kup lub załóż oryginalnego bosch i daj spokój przepływce, zrób logi to ocenimy bo może auto jedzie prawidłowo tylko za dużo wymagasz od niego, w końcu to tylko 225km dla porównania moje jedzie tak:
    YouTube - audi TT przyspieszenie 0-190
    i moja przepływka widziała maks 195 wiec to wcale nie jest mega dużo , program to seryjny tylko nieco podkrecony na 1.2-1.3 bar wiec Twoje powinno jeździc podobnie

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2011
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ?
    Rocznik
    2001
    Posty
    3
    to już sam nie wiem luknij na logi, mam tutaj logi z kanału 115, 002, 33

    Pierwsza przepłykwa boscha
    WRZUTA - 1 PIERWSZA PRZEPŁYWKA

    Jakaś dziwna przepływka nie orginalna
    WRZUTA - Na tej dziwnej przepŁywce

    Nowa obecna przepływka bosch
    WRZUTA - Nowa przepŁywka

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no i przy tej ostatniej zostan, a jak robisz logi to 2 kanały maks, przy 3 jest za mało pomiarów bo duze odstępy czasowe, i wydaje mi się ze paliwa jak by maławo, zrób odzielny log dla sondy razem np z doładowaniem

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2011
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ?
    Rocznik
    2001
    Posty
    3
    ok wrzuce tylko musze troche poczekać żeby drogi zczarniały bo troche napadało, tylko kurcze ty masz pewnie u siebie regulator ciśnienia doładowania, a u mnie jest zwykły n75 i mam takie doładowanie a więc chyba cos było grzebane w programie
    Ostatnio edytowane przez Karol2001 ; 17-02-2011 o 22:17

Podobne wątki

  1. Zonk u tunera i problem z mocą :(
    Przez matt0312 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-04-2016, 09:15
  2. kłopot z mocą audi tt 225
    Przez cwanygapa w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 19:52
  3. 1.8 Turbo problem z mocą
    Przez Fritz w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-12-2011, 16:12
  4. Porsche Killer - Czyli pakiet Audi TT z mocą 520ps / 630nm
    Przez MichalTT w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:19
  5. Logi TT 225km Problem z mocą- wykres z hamowni
    Przez Endr3j w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 20:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •