Witam Was wszystkich serdecznie

Autko kupiłem sobie na gwiazdkę (pierwszy dzień po Świętach) ale niestety dopiero dziś oficjalnie mogę się przywitac(natłok zajęć)

Mam na imię Michał.

Autko większość czasu jest ze mną w Poznaniu, gdzie mieszkam

Czasem bywam nim w rodzinnym mieście Koszalinie.

Silniczek 1,8 180hp (chciałem mocniejszy, ale naprawdę ciężko było znaleźć zadbany egzemplarz więc już później nie wybrzydzałem na silnik hehe)

rok: 2000

Od razu chciałbym Wam serdecznie podziękować za wszystkie posty, dzięki którym mój zakup był bardziej świadomy. Ojjj a naoglądałem się obszytych desek rozdzielczych, udawanych quattro, i składających się przy hamowaniu Tetetek

Poniżej zamieszczam kilka poglądowych fotek (jakość nie najlepsza ale jak chwycę większy aparat to postaram się ją lepiej uwiecznić)

Oczywiście po zakupie TT przeszła obowiązkową wymianę rozrządu, olejów, filtrów, radyjka(był kiepściutki soniacz, tak niefortunnie wypadło, że robiłem to w walentynki- co moja kobieta już solidnie oprotestowałą- na szczęście Ona też już się zakochała w tym autku). W planach parę udogodnień we wnętrzu o czym postaram się na bieżąco informować

Bardzo jestem ciekaw kto jest tu z Poznania, Koszalina albo oklolic bo bardzo chciałbym Was poznać