Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Audi Concert II a szuflada

  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582

    Audi Concert II a szuflada

    Witam,

    Dzisiaj przyszła przesyłka z Audi Concert II + CAN BUS. Gra pięknie na FIS-ie pokazują się utwory ogólnie jestem zadowolony tylko z jednym mam problem. Mianowicie szuflada ma po bokach takie czarne jakby zaślepki i radio (22 cm z chowanymi gałkami) będzie pasować ale jak je zdemontuje. Czy ktoś z was je wyciągał? Czy one są połączone z całą szuflada czy tylko jakoś wciśnięte? Nie chce niczego połamać i jak by mi ktoś powiedział jak je wyciągnąć to będę wdzięczny.

    Pozdrawiam
    Jaaqob

  2. #2
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    potrzebne ci beda klucze do wyjecia radia, specjalne wyjmaki, trzeba je wcisnac w te podłużne dziurki na dole radia

    WYJMAKI

    Pozdrawiam

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Udało mi się wyjąć te plastikowe zaślepki (podważamy je od wewnętrznej strony). Włożyłem radio ale cos nie do końca jakies 0,5 centymetra powinno pójść jeszcze do tyłu bo nie chce mi się zamknąć klapka i nie wiem czy coś z tyłu blokuje czy co. Najgorsze ze wyciągnąć radia teraz nie mogę mam "wyjmaki" i nie bardzo coś chce wyjść

  4. #4
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    pewnie jakis kabel od tylu radia ci zawadza, mozliwe, ze to kabel antenowy, a zmierzyles czy radia sa takiej samej wielkosc?? kiedys w A6 zmienialem radio tez byl problem z kablami ale po odkreceniu schowka byl tam bardzo latwy dostep do tego, nie wiem jak w TT jest mozliwe, ze tak samo, nigdy nie sprawdzalem,

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    pewnie jakis kabel od tylu radia ci zawadza, mozliwe, ze to kabel antenowy, a zmierzyles czy radia sa takiej samej wielkosc?? kiedys w A6 zmienialem radio tez byl problem z kablami ale po odkreceniu schowka byl tam bardzo latwy dostep do tego, nie wiem jak w TT jest mozliwe, ze tak samo, nigdy nie sprawdzalem,
    Nie miałem radia wcześniej dlatego od razu kupiłem Concert II, no właśnie jak by było można jakoś podejrzeć od tyłu. Ktoś wie jak się tam dostać?

  6. #6
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Jak masz wyjmaki, włóż je, zablokują się i pociągnij mocno. Powinno wyjść, spróbuj inaczej ułożyć kable i je wcisnąć jeszcze raz. Jakoś musi wejść Kiedyś zdjąłem schowek, nie przypominam sobie, żeby był dostęp z boku do radia. Poza tym po co się tak męczyć i tyle rozkręcać, jak można po prostu pobawić się z kabelkami. Jakoś to musi się wcisnąć (jak jest dobry wymiar ramki).

  7. #7
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Udało się, wyciągnąłem jeszcze raz i się okazało, że pod zaślepką jest jeszcze jeden plastik który trzeba odkręcić. Radio zamontowane, działa super a wygląda tak



    Jakiś sprzedawca na allegro rzekomo elektronik powiedział mi, że jak zegary nie mają analogowego zegarka to nie da się podłączyć CAN BUS aby na FIS-ie się pojawiało z radia audi concert II oczywiście go nie posłuchałem i kupiłem u innego a działa to tak


Podobne wątki

  1. Radio Audi CONCERT
    Przez S.michal w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-02-2017, 14:06
  2. Radio Audi Concert II
    Przez TTomiA3 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 13:10
  3. Audi Concert II
    Przez tori95 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-12-2014, 10:15
  4. radio audi concert II
    Przez marekp87 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 15:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •